خبرداغ |
3 ماه پیش

رشد ۵۷۹ درصدی سود خالص در ماهه ابتدای سال نسبت به مدت مشابه قبل

شرکت توفیق دارو از شرکت‌های تابعه شستا توانست در ۹ ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۰ با رشد ۵۷۹ درصدی نسبت به دوره مشابه قبل به سود خالص ۴۶۵ میلیارد ریالی دست یافت.

رشد ۵۷۹ درصدی سود خالص در ۹ ماهه ابتدای سال نسبت به مدت مشابه قبلبه گزارشخبرداغبه نقل از شستا رسانه، شرکت تحقیقاتی، مهندسی توفیق دارو توانست با برنامه‌ریزی‌های دقیق و انجام اقدامات موثر در ۹ ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۰ رکورد میزان تولید، فروش و سودآوری دوره فعالیت خود را بشکند

براساس این گزارش توفیق‌دارو در ۹ ماه نخست سال ۱۴۰۰، ضمن اخذ هفت پروانه تولید محصول جدید (امپاگلیفلوزین، داپاگلیفلوزین، آتازاناویر، آپیکسابان، انزالوتوماید، مولنوپیراویر و دستاکسل) توانست در تولید محصولات از مرز ۱۴٫۳۲۵ کیلوگرم عبور  و با رشد ۴۱۴ درصدی نسبت به دوره مشابه قبل، رکوردی جدید را ثبت کند.

این شرکت همچنین توانست رتبه‌ اول رشد فروش و درصد تحقق بودجه فروش ریالی را در ارزیابی و رتبه‌بندی عملکرد زنجیره تامین در بین شرکت‌های مواد اولیه ساز گروه دارویی تامین (تیپیکو) را کسب کند

توفیق دارو توانست با  رشدهای ۱۷۳ درصدی در فروش خالص، ۱۵۷ درصدی سود ناخالص، ۲۵۸ درصدی سود عاملیاتی و ۵۷۹ درصدی در سود خالص نسبت به ۹ ماهه اول سال ۹۹ به رقم فروش ۱۴۸۴ میلیارد ریالی دست یابد.#‌اخبار منبع: خبرداغ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارزش سهام عدالت، ۱٫۶درصد افزایش یافت.

2 ساعت پیش

سختگیری عباسیان بر امامان شیعه و پیروان‌شان در دوران خلافت متوکل عباسی که در دشمنی با خاندان پیامبر شهرت داشت، شدت یافت، تا آنجا که امام‌ هادی(ع) از مدینه به سامرا فراخوانده شد تا تحت‌نظر دائمی، از دایره نفوذ و توسعه مکتب اهل بیت رسول خدا (ص) جلوگیری شود.

3 ساعت پیش

خطیب‌زاده درباره روابط ایران و روسیه گفت: «روابط میان تهران و مسکو یک رابطه راهبردی است و اجازه نمی‌دهیم هیچ‌چیز در این روابط خلل ایجاد کند».

2 ساعت پیش

وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان با معاون نخست‌وزیر و فرستاده ویژه رئیس جمهور کوبا دیدار کرد و طرفین برای افزایش همکاری‌های اقتصادی بین دو کشور توافق کردند.

3 ساعت پیش

بندرعباس-عضو شورای شهر بندرعباس اظهار کرد: برخی مدیران شهرداری هنوز جایگاه شورا را درک نکرده یا به دنبال دهن‌کجی به نمایندگان مردم هستند.

2 ساعت پیش

برد 2-1 استقلال در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال برابر فولاد و شکست پرسپولیس با همین نتیجه برابر سپاهان باعث شد آبی‌پوشان پایتخت 3 هفته مانده به پایان لیگ برتر، قهرمانی شان را قطعی کنند.

3 ساعت پیش

یکی از ابعاد پرورش فرزند بالنده و متعادل، پرورش فردی است که به والد بودن تمایل دارد و مهارتهای کافی برای انجام این کار را هم آموخته است. این ویژگی، علاوه بر اهمیت داشتن از منظر فردی، نقش بسزایی در تعادل، ثبات و رشدیافتگی اجتماع دارد. حال سوال اینجاست که برای ایجاد و تثبیت هویت پدری و هویت مادری در فرزندانمان، به چه لوازمی نیازمندیم؟ با آغاز اجرایی شدن سیاست اصلاح ارز ترجیحی طی روزهای اخیر، این موضوع به اصلی‌ترین بحث درمحافل علمی تبدیل شده است. از ماه‌های قبل گزارش‌ها و تحلیل‌های متعددی درباره انحراف شدید اختصاص ارز ترجیحی و تأثیر بسیار اندک آن منتشر شده است.

2 ساعت پیش

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اکنون صادرات سالیانه بخش معدن و صنایع معدنی کشور به بیش از ۱۲ میلیارد دلار افزایش یافته و ۳۸ درصد ارزش بازار بورس ایران متعلق به شرکت‌های این بخش است.

3 ساعت پیش

وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان با معاون نخست‌وزیر و فرستاده ویژه رئیس جمهور کوبا دیدار کرد و طرفین برای افزایش همکاری‌های اقتصادی بین دو کشور توافق کردند.

2 ساعت پیش

بیشتر...