خبرگزاری ایسنا |
2 روز پیش

جام جم برنامه های تابستانی اش را اعلام کرد ایسنا

جام جم برنامه‌های تابستانی‌اش را اعلام کرد

شبکه جهانی جام جم برنامه‌های تابستانی‌اش را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان صداوسیما، برنامه "ایران زیبا" کاری از گروه فرهنگ و ادب و هنر شبکه جام جم با هدف  برجسته کردن ظرفیت های اقوام ایرانی در زمینه فرهنگ، آداب، رسوم و روابط اجتماعی در ۲۶ قسمت ۴۵ دقیقه ای به روی آنتن شبکه جام جم می‌رود. 

مجموعه"پریزاد" در  ۱۳ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای  نام دیگر مستندی است که با هدف معرفی زنان موفق ایرانی و سرآمد عرصه علوم دانش بنیان با نگاهی به شعار سال، تولید و اشتغال در گروه فرهنگ و ادب و هنر تهیه شده است. 

"ایران از نگاه دیگران" کاری از گروه بین الملل در ۱۳ قسمت ۲۵ دقیقه‌ای است که با محوریت همراهی با گردشگران خارجی سفر کرده به ایران و همچنین با هدف معرفی ایران واقعی و فرهنگ و تمدن مردم این سرزمین تولید و پخش می‌شود. 

همچنین "در ایران" نام دیگر مجموعه‌ای است که در ۱۳ قسمت ۱۰ دقیقه‌ای به ارائه گزارش از فعالیت جوانان و نوجوانان موفق ایرانی و سرگرمی‌های مفید در ایام تابستان می‌پردازد. این برنامه در گروه اجتماعی شبکه جام جم تهیه شده است. 

"ژرفا"  عنوان برنامه‌ای مشترک از گروه فرهنگ و ادب و هنر و معارف دینی شبکه است که در ۸۲ قسمت ۵۵ دقیقه ای در قالب گفت‌وگوهای معرفتی شبانه با محوریت تاریخ و تمدن، سبک زندگی، هویت و فرهنگ، شعر و ادبیات، اندیشه ورزی، حکومت دینی پخش خواهد شد. 

میان برنامه "چند لحظه از وطن" با ثبت و پخش تصاویر از نقاط مختلف تهران به درخواست هموطنان خارج کشور، همراه با زیرصدای تماس تلفنی مخاطب درخواست کننده است که در قالب آیتم‌های ۵ دقیقه ای در گروه اجتماعی تهیه شده است. 

"بازی شو" درباره طراحی اپلیکیشن و تعامل با نوجوانان شرکت کننده از خارج کشور بر مبنای بازی های تولید داخل است. تولیدات بنیاد بازی‌های رایانه‌ای در ۴۴ قسمت ۳۳ دقیقه ای در گروه کودک تدارک دیده شده است. 

"یادداشت های گمشده" که به نمایش چهره واقعی خاندان پهلوی بر مبنای خاطرات و یادداشت های اسدالله علم وزیر دربار و محرم‌ اسرار آخرین پادشاه ایران می‌پردازد، در گروه فرهنگ و ادب و هنر تهیه شده و شامل ۱۳ قسمت ۲۵ دقیقه ای است. 

"مسابقه محله" نیز شامل حضور در مدارس ایرانی در کشورهای حاشیه خلیج فارس و انجام بازی‌های گروهی و حضور دانش آموزان ایرانی و والدین آنها است که در ۳۰ قسمت ۲۰ دقیقه ای در گروه کودک تهیه و پخش خواهد شد. 

"عمو صفا در سفرهای تاریخی" کاری از گروه کودک با مضمون  سفر موجودات فضایی به همراه عمو صفا به نقاط مختلف ایران، شناسایی و معرفی اماکن و دیدنی‌های تاریخی و طبیعی ایران است که برای کودکان و در قالب جذاب ترکیب رئال و انیمیشن  در ۳۰ قسمت ۳۳ دقیقه‌ای به روی آنتن می‌رود. 

"ستارگان پارسی" با هدف مشارکت فارسی زبانان همسایه در قالب  مسابقه با حضور شرکت کنندگانی از افغانستان ، تاجیکستان و ایران با محوریت زبان فارسی و حوزه تمدنی ایران بزرگ  در ۲۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای در گروه بین‌الملل شبکه جام جم تولید و آماده پخش است. 

به گزارش ایسنا، "همراه با خبرنگاران افتخاری" با تکیه بر گزارش مردمی از کشورهای مختلف درباره فعالیت ایرانیان در تابستان توسط مخاطبان شبکه در ۲۰ قسمت ۵ دقیقه‌ای و در واحد امور مخاطبان شبکه جام جم پخش می‌شود. 

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز با اشاره به ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس گفت: ترافیک در آزادراه کرج - تهران محدوده گرمدره سنگین است.

4 ساعت پیش

علی اکبر عیوضی گفت: خواسته‌ی بازنشستگان، خاتمه‌ی ماجرا و احیای مصوبات مزدی شورایعالی کار قبل از پایان تیرماه است؛ یعنی قبل از زمانی که قرار است مستمری‌ها واریز شود.

4 ساعت پیش

اعتماد نوشت: برای ارزیابی عملکرد اقتصادی دولت سیزدهم باید دید تاثیر تصمیمات اقتصادی دولت به چه صورت در کف جامعه، نظم و نظامات بازارها، تولید کشور و...بازتاب پیدا کرده است.

5 ساعت پیش

سخنرانی رئیس جمهور در نشست کشورهای بریکس و محتوای بیانیه پایانی این اجلاس با آنکه نمادی مهم از غیر واقعی بودن ادعاهای مربوط به منزوی بودن ایران بود، نشان داد سیاست خارجی دولت فعال است.

5 ساعت پیش

اعلام جزئیاتی تازه از وام بازنشستگان از سوی وزیر اقتصاد

2 ساعت پیش

در بحبوحه تحولات اوکراین، دالیپ سینگ، معمار تحریم‌ های آمریکا علیه روسیه دولت بایدن را ترک کرد.

5 ساعت پیش

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال تهران با پیشنهاد خارجی مواجه شده است.

5 ساعت پیش

جان کربی هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید اعلام کرد واشنگتن از عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با کشوری عرب منطقه غرب آسیا حمایت می‌کند.

4 ساعت پیش

چالش کارگران بازنشسته با دولت بر سر افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی هنوز ادامه دارد. بازنشستگان معترض از نزدیک بودن نظر هیات تطبیق مقررات مجلس به نظر خود خوشحالند و منتظرند تا هیات دولت مستمری بازنشستگان سایر سطوح را به میزان ۳۸ درصد افزایش دهد.

4 ساعت پیش

بیشتر...