ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

توصیه فن دایک به ستاره هلند: رئال مادرید جای یونایتد ورزش سه

کد خبر : 1857226 |13 آذر 1401 ساعت 10:17 |35.9K بازدید |0دیدگاه

توصیه فن‌دایک به ستاره هلند: رئال مادرید جای یونایتد!

ویرژیل فن دایک، کاپیتان تیم ملی هلند، معتقد است کودی خاکپو به زودی در مورد تیم جدیدش تصمیم خواهد گرفت.

توصیه فن‌دایک به ستاره هلند: رئال مادرید جای یونایتد!

به گزارش "ورزش سه"، کودی خاکپو، ستاره جوان و 23 ساله باشگاه آیندهوون وتیم ملی هلند، در جام جهانی عملکرد درخشانی داشته و با زدن سه گل، در کنار پنج بازیکن دیگر در صدر جدول بهترین گلزنان این تورنمنت قرار دارد. اخباری در مورد تمایل باشگاه هایی چونرئال مادریدیامنچستریونایتدبه جذب این وینگر با استعداد در فصل زمستان امسال شنیده شده و به نظر ویرژیل فن دایک ترجیح می دهد هموطنش راهی لالیگا و رئال مادرید شود.

ویرژیل فن دایک گفت: "آینده کودی خاکپو؟ هرگز قصد بی احترامی ندارم، اما آیا منچستریونایتد و رئال مادرید در حال حاضر در یک سطح قرار دارند؟ فکر می کنم کودی خاکپو آماده برداشتن قدم بعدی است. او می داند که چه اتفاقاتی در انتظارش است و باید تصمیم بگیرد. همه چیز به خودش بستگی دارد، اما چه در زمستان باشد یا تابستان سال آینده، خاکپو آماده قدم بعدی است.

بحث احتمال تغییر مالکیت در لیورپول؟ در حال حاضر ذهن من درگیر این مسئله نیست، زیرا تمرکز کاملم روی بازی های تیم ملی هلند در جام جهانی است. اما امیدوارم وقتی به اردوی لیورپول بازگشتم، همه چیز مرتب و روشن شده باشد. در این مرحله قطعا به این مسئله فکر نمی‌کنم. من به لیورپول اعتماد کامل دارم و مطمئنم همه چیز خیلی خوب پیش خواهد رفت. ما باشگاهی مشهور و یکی از بزرگ‌ترین باشگاه‌های جهان هستیم و این روند برای لیورپول در آینده نیز اتفاق خواهد افتاد."

رئال مادرید
منچستریونایتد
لیورپول
تیم ملی هلند
ویرجیل فن دایک
جام جهانی 2022 قطر
لیگ برتر انگلیس
جام جهانی
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

رئال مادریدرئال مادرید

مشاهده برنامه و نتایج رئال مادرید، بازی بعدی رئال مادرید و ویدئو خلاصه بازی های رئال مادرید#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...