خبرداغ |
3 ماه پیش

رشد بیش از دو برابری فروش شرکت پتروشیمی فن آوران به نسبت مدت مشابه سال قبل

شرکت پتروشیمی فن‌آوران در ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۴۰۰ موفق شد با ثبت فروش ریالی بیش از ۶ هزار و ۹۹۳ میلیارد تومانی میزان فروش خود را نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۱۷ درصد افزایش دهد.

رشد بیش از دو برابری فروش شرکت پتروشیمی فن‌آوران به نسبت مدت مشابه سال قبلبه گزارشخبرداغبه نقل از روابط عمومی هلدینگ تاپیکو، شرکت پتروشیمی فن‌آوران در ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۴۰۰ موفق شد با ثبت فروش ریالی بیش از ۶ هزار  و ۹۹۳ میلیارد تومانی میزان فروش خود را نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۱۷ درصد افزایش دهد.

بر اساس این گزارش پتروشیمی فن‌آوران همچنین موفق شد میزان صادرات محصولات خود را در ۹ ماهه ابتدایی سال جاری به بیش از ۴ هزار و ۳۶۰ میلیارد تومان برساند که در مقایسه با صادرات ۲ هزار و ۲۵۰ میلیارد تومانی مدت مشابه سال، بیش از ۹۳ درصد رشد داشته است.

شرکت پتروشیمی فن‌آوران در ۹ ماه ابتدایی سال، رفع تعهد ارزی ۱۰۵٪ داشته که ۱۹۴ میلیون دلار ارز در سامانه نیما عرضه کرده است.

محمدجواد بدری مدیرعامل شرکت پتروشیمی فن‌آوران در این جلسه، مهم‌ترین پروژه شرکت را احداث واحد پتروالفین عنوان کرد و گفت:خوشبختانه در بازدید اخیر مدیرعامل شرکت سرمایه‌‌گذاری تأمین اجتماعی که با همراهی مدیرعامل بانک رفاه انجام شد، تصمیمات خوبی در خصوص این پروژه اتخاذ شده و مقرر شد بخشی از تأمین مالی این ابرپروژه توسط بانک رفاه به انجام برسد.

وی افزود: مطالعات مهندسی این پروژه در حال تکمیل بوده و بلافاصله پس از تأمین مالی، فاز اول احداث پروژه پس از حدود ۱۰سال وقفه از سر گرفته می‌شود.#‌اخبار منبع: خبرداغ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس دیوان محاسبات کشور گفت: رسیدگی به پرونده‌های تخلفات ارز ۴۲۰۰ تومانی هم اکنون در دادسرا است و تا دو ماه آینده به اتمام می‌رسد.

3 ساعت پیش

مهم‌ترین اخبار برای بورس امروز سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت کدام است؟

2 ساعت پیش

شاخص کل بورس امروز بیست و هفتم اردیبهشت با رشد ۲۲ هزار واحدی معاملات را به پایان برد.

2 ساعت پیش

اجاره سند ملکی برای آزادی زندانیان، موضوع تازه‌ای نیست اما با وجود مشکلات زیادی که هم برای اجاره‌کنندگان سند و هم برای سندگذاران به وجود می‌آید، چندان مورد توجه قرار نگرفته است.

3 ساعت پیش

بندرعباس-استاندار و رئیس کل دادگستری هرمزگان به صورت شبانه از زندان مرکزی بندرعباس بازدید کردند.

2 ساعت پیش

بندرعباس-استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه دشمنان امنیت و اقتصاد ایران لحظه‌ای در ضربه زدن به مردم درنگ ندارند گفت: پلیس مظلوم است و باید به امکانات روز تجهیز شود.

2 ساعت پیش

معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی در نامه ای قیمت های جدید ذرت، جو و کنجاله سویا در سامانه بازارگاه را اعلام کرد.

3 ساعت پیش

تهران_ روابط عمومی قلب تپنده هر سازمان و تلفیقی از دانش و مهارت بوده که پل ارتباطی بین داخل و خارج از هر مجموعه محسوب می شود.

2 ساعت پیش

رئیس مرکز تخصصی صحیفه سجادیه از حضرت حمزه به عنوان الگویی برای یاری امام زمان (عج) یاد کرد و گفت: عظمت و بزرگی جایگاه حضرت حمزه به این دلیل بود که خود را وقف پیامبر اکرم (ص) کرده بود.

2 ساعت پیش

بیشتر...