خبرگزاری رضوی |
1 سال پیش

موافقت مشروط مقتدا صدر با گفت وگو رضوی

موافقت مشروط مقتدا صدر با گفت وگو
به گزارشخبرگزاری رضوی،صدر در توئیت خود پیش شرط این مساله را علنی بودن آن و هدف ایجاد گفت وگو را دور کردن فاسدان از دولت و مجازات آنان عنوان کرد.
رهبر جریان صدر در بخش دیگری از بیانیه اش همگان را به خویشتنداری و عدم استفاده از سلاح دعوت نمود.
مقتدا صدر همچنین همسایگان را همسایگان عزیز خطاب کرد و خواستار احترام به حق حاکمیت عراق شد .


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

حسین وفایی در مسابقات قهرمانی انگلستان موفق شد ژانگ آندا را ۶ بر ۴ را شکست دهد و به مرحله نیمه نهایی یکی از مهمترین مسابقات اسنوکر جهانی راه پیدا کند.

5 دقیقه پیش

یک کارشناس روانشناسی و مربی تربیت خانواده گفت: والدین باید بدانند خجالتی بودن و عدم تمایل کودک به برقراری ارتباط به صورت سریع، اتفاقی عجیب و نوعی کمبود در کودک نیست و ممکن است فقط مربوط به مراحل طبیعی رشدی وی باشد.

8 دقیقه پیش

آمد و شد خودرو‌ها هم اکنون در جاده‌های اصلی شمال عادی است.

6 دقیقه پیش

سرپرست دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه گفت : در راستای توجه به کاهش آسیب‌های اجتماعی به طور شاخص اعتیاد و مطالبات جدی مردم، طرح گسترده ساماندهی و صیانت از معتادان متجاهر آغاز شده است.

8 دقیقه پیش

رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: نیاز همدان ۳۰۰ دستگاه اتوبوس است در حالی که در حال حاضر ۱۳۰ دستگاه داریم.

5 دقیقه پیش

یک کارشناس ضمن تاکید بر رعایت عدالت مالیاتی، اظهار کرد: تجدیدنظر در میزان معافیت حقوق در لایحه بودجه ۱۴۰۳ اقدام مناسب و به جایی بود.

3 دقیقه پیش

رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان اردبیل گفت: پیگیر راه اندازی پیست اتومبیلرانی در اردبیل هستیم.

9 دقیقه پیش

از دیرباز، سفر یکی از اساسی‌ترین عوامل رشد انسان‌ها در ابعاد گوناگون زندگی بوده است، مستندسازان گاه دنیایی شگفت و خارق‌العاده را تجربه می‌کنند که این دنیا با زبان صدا و تصویر در آثارشان تجلی می‌یابد.

6 دقیقه پیش

در ازدواج پانزده موضوع اساسی وجود دارد که دختر و پسر‌ها قبل از ازدواج لازم است درباره تک تک آن موضوعات باید یکدیگر صحبت کنند و نظرات مبادله شود. در ادامه به این موضوعات اشاره خواهد شد.

6 دقیقه پیش

بیشتر...