ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

به اتهام فساد: پیکه در یک قدمی بازداشت ورزش سه

به اتهام فساد: پیکه در یک قدمی بازداشت!

جرارد پیکه، ستاره سابق بارسلونا، از سوی پلیس اسپانیا با اتهاماتی مواجه شده است.

به اتهام فساد: پیکه در یک قدمی بازداشت!

به گزارش "ورزش سه"، انتقال میزبانی سوپر جام اسپانیا به کشور عربستان تردیدهایی را به وجود آورده و تحقیقاتی را کلید زده و به همین دلیل پلیس اسپانیا دستور بررسی حساب‌های پیکه را صادر کرده است.

این بازیکن سابقبارسلونااز طریق شرکتی که تاسیس کرده یکی از افراد دخیل در تغییر محل برگزاری این مسابقات بوده و دلیل اصلی انجام این تحقیقات برای روشن شدن این موضوع است که آیا او هدیه یا رشوه‌ای به لوئیس روبیالس یا دیگر مدیران پرداخت کرده است یا خیر.

روبیالس روز گذشته پس از بازگشت به اسپانیا از کشور دومینیکن و به محض ورود به خاک این کشور بازداشت شد تا تحقیقات از او به‌صورت کامل انجام شود، هرچند قاضی پرونده دستور داد که او اجازه دارد با قید وثیقه از بازداشت بیرون بیاید.

2002475

تیم عملیاتی پلیس اسپانیا در سپتامبر سال گذشته خواهان صدور دستور بازرسی حساب‌های پیکه شده بود و این دستور در اکتبر 2023 صادر شد تا داده‌های به دست آمده از حساب‌های پیکه به‌صورت دقیق مورد بررسی قرار بگیرند و هر ارتباطی با پرونده این فساد مشخص شود.

افسرهای پلیس اسپانیا به دنبال این هستند که بدانند آیا چهار میلیون یورو پاداش سالانه پرداختی از سوی شرکتی در عربستان برای واسطه‌گری مذاکرات با فدراسیون فوتبال اسپانیا و تغییر محل برگزاری مسابقات سوپر جام، در نهایت به حساب دیگری هم واریز شده است یا خیر.

به نظر می‌رسد که پیکه این روزها شرایط چندان خوبی ندارد و خصوصا بازداشت روبیالس نگرانی‌ها از احتمال دخالت او در این پرونده رسوایی و فساد را بیشتر هم کرده است.



#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سرپرستان نواب رئیس، رؤسای کمیته‌های حقوقی، آموزش و پژوهش و روابط عمومی فدراسیون چوگان منصوب شدند.

نیم ساعت پیش

سیمونه اینزاگی پس از تساوی ۲-۲ اینتر برابر کالیاری اذعان کرد که نراتزوری تمام تلاشش را انجام خواهد داد هفته آینده میلان را شکست دهد و به مقام قهرمانی سری A برسد.

نیم ساعت پیش

بازی جذاب و مهیج هفته بیست و سوم لیگ برتر چند روز دیگر در جام حذفی تکرار خواهد شد.

نیم ساعت پیش

سپیده نزهتی: برای قهرمانی همدل بودیم و لیاقت کسب جام را داشتیم اما شرایط بر وفق مراد پیش نرفت.

2 ساعت پیش

آلومینیوم اراک پس از 10 بازی متوالی، بالاخره در امر گلزنی ناکام ماند.

نیم ساعت پیش

روزبه چشمی از رسیدن به ۲۰۰ بازی با پیراهن استقلال خوشحال است.

3 ساعت پیش

زنان تراکتوری حضوری پرشور و پرتعداد در استادیوم یادگار امام داشتند.

نیم ساعت پیش

رئیس بایرلورکوزن قهرمانی در بوندس‌لیگا را بزرگترین روز در تاریخ باشگاه توصیف می‌کند و امیدوار است که به سه‌گانه دست پیدا کنند.

2 ساعت پیش

مدیرعامل تراکتور برای برگزاری یک جلسه مهم عازم تبریز شد.

2 ساعت پیش

بیشتر...