خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

سپاه یک مکتب فکری منهج اخلاقی مبتنی بر اسلام است ایسنا

«سپاه» یک مکتب فکری و منهج اخلاقی مبتنی بر اسلام است

ایسنا/یزداستاندار یزد «انقلابی زیستن» و «انقلابی ماندن» را دو ویژگی مهم مجموعه سپاه پاسداران دانست و گفت: خوشبختانه مجموعه سپاه الغدیر همچنان بالنده در صف خدمت به اسلام، کشور و مردم استان قرار گرفته است.

«مهران فاطمی» امروز سه‌شنبه ۲۴ بهمن ضمن تبریک میلاد با سعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار، اظهار کرد: مجموعه سپاه همزمان با روز سوم شعبان و میلاد امام حسین (ع) متولد شد و بلوغ و عروج این نهال نوپا و انقلابی در دوران دفاع مقدس تبلور پیدا کرد.

وی در ادامه با اشاره به ویژگی‌های ارزشمند مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: سپاه بیش از آن که یک ارگان و نهاد نظامی باشد، یک مکتب فکری و منهج اخلاقی مبتنی بر اسلام ناب محمدی است.

فاطمی «انقلابی زیستن» و «انقلابی ماندن» را دو ویژگی مهم مجموعه سپاه پاسداران برشمرد و افزود: این انقلابی‌ترین نهاد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که بر اساس منظومه دقیق حضرت امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی شکل گرفته همچنان با قدرت به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد.

استاندار در ادامه با بیان اینکه بنا به تعبیر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی «سپاه به دنبال عمل مقدس است نه عمل بزرگ»، گفت: این سخن به معنای عملی است که رضایت خداوند و نایب امام زمان (عج) در آن تجلی پیدا کرده است.

وی مجموعه سپاه را مصداق بارز جهاد پیوسته و قیام به حق برای صیانت از ارزش‌های انقلاب اسلامی دانست و یادآور شد: خوشبختانه در استان یزد نیز مجموعه سپاه الغدیر همچنان بالنده در صف خدمت به اسلام و قرآن و مردم قرار گرفته است.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی استانداری یزد، استاندار یزد، فاطمی در پایان با تقدیر از خدمات بیشمار مجموعه سپاه الغدیر استان به مردم و کشور، خاطرنشان کرد: همه ما باید خود را پاسدار بدانیم و مدال افتخار پاسداری را بر سینه‌های خود برای صیانت از انقلاب و اسلام داشته باشیم.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس گروه احیا و تعادل بخشی آب‌های زیرزمینی شرکت آب منطقه‌ای اصفهان از اصلاح و تعدیل بیش از 3130 پروانه بهره‌برداری چاه‌های مجاز کشاورزی در سال جاری خبر داد.

نیم ساعت پیش

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: با وجود نبود امکان رفع حوادث طی 48 ساعت ابتدایی وقوع سیل، تاکنون شبکه آب 200 روستا وارد مدار بهره‌برداری شده است.

نیم ساعت پیش

تصاویر منتخب صفحات نخست روزنامه‌های سه شنبه 15 اسفند ماه منتشر می‌شود.

نیم ساعت پیش

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: تعداد ۲۰۰ حمله سایبری و پنج حمله بزرگ را در روز انتخابات توسط دستگاه های امنیتی و سازمان پدافند غیرعامل کشور کشف، کنترل و خنثی کردیم.

نیم ساعت پیش

طرح زوج و فرد در هسته مرکزی کلانشهر کرج از امروز 15 تا 28 اسفند سال جاری از ساعت 16 تا 21 اجرایی می‌شود.

نیم ساعت پیش

روایت و آمار محرومیت زدایی از روستا‌ها در گام اول انقلاب اسلامی را ببینید.

یک ربع پیش

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور از دفع ۲۰۰ حمله سایبری کوچک و بزرگ در یک ماه منتهی به انتخابات مجلس خبر داد.

4 دقیقه پیش

محمد بن سلیم، رئیس اماراتی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی (FIA) به دلیل دخالت احتمالی در نتایج مسابقات گرندپری فرمول یک تحت بازجویی قرار گرفت.

نیم ساعت پیش

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که انتخابات مجلس با نقش آفرینی مردم برگزار شد، گفت: مشارکت مردم با وجود طراحی‌های گوناگون دشمنان، برآمده از وطن‌دوستی و علاقه و امنیت کشور و آگاهی سیاسی بود.

یک ربع پیش

بیشتر...