خودروتک |
۳ هفته پیش

عکس تاثیرگذار از پرسپولیسی ها در شب تلخ آزادی

عکس تاثیرگذار از پرسپولیسی ها در شب تلخ آزادی

دریافت گل در دقیقه ۹۴، شانس پرسپولیس برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر را بسیار کاهش داد.

۴۵ دقیقهبازیکردن با ۱۰ بازیکن برابر سپاهان آماده و مدعی، دشوارترین ماموریتنیم فصل دومپرسپولیس بود که در نهایت با ناکامی به اتمام رسید. بعد از مصدومیت مرتضی پورعلی گنجی در نیمه اول و اخراج لئونادرو پریرا، مشخص بود کار قرمزپوشان برای کسب امتیاز برابر سپاهان بسیار دشوار شده و به همین علت به نظر می رسید آنها در نیمه دوم به کسب تک امتیاز این دیدار نیز کاملا رضایت داشتند.

اما در شرایطی که پرسپولیس جریان بازی را کنترل کرده و موقعیت گلزنی چندان زیادی به حریف نداد، در نهایت این محمد کریمی بود که در دقیقه ۹۴ و با ضربه ای تماشایی علیرضا بیرانوند را مغلوب کرده و گل برتری بخش سپاهان را وارد دروازهپرسپولیسکرد.

شاگردانیحیی گل محمدیکه تا آن لحظه به خوبی مقابل حملات سپاهان مقاومت کرده بودند، به روشنی دریافتند که جبران فاصله چهار امتیازی با سپاهان در ادامه فصل کار بسیار دشواری است و به همین اینگونه با چهره‌هایی غم‌آلود در مقابل دروازه خودی زانو زدند. این شکست می‌تواند پروژه قهرمانی پرسپولیس را عقیم سازد و بازیکنان پرسپولیس به خوبی این موضوع را می‌دانند.

تلخ ترین قاب فصل از پرسپولیسی‌ها/ تصویر شاگردان یحیی گل‌محمدی پس از شکست بزرگ#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تصویری قدیمی از چند بازیگر مطرح ایرانی در یونان با تیپ های بسیار از مد افتاده منتشر شد.

1 ساعت پیش

مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران در نامه‌ای از رئیس سازمان حمایت خواست علت افزایش قیمت پژو پارس را تعیین تکلیف کند و درباره افزایش قیمت این خودرو اظهارنظر کارشناسی داشته باشد.

1 ساعت پیش

مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت اعلام کرد که تمام خدمات مربوط به انتقال سهام عدالت متوفیان به ورثه‌ها، به شرط اینکه از طریق بازار سرمایه صورت گیرد، رایگان خواهد بود.

1 ساعت پیش

به گفته سخنگوی شورای رقابت هرگونه قیمت‌گذاری در مورد خودرو از فیلتر سازمان حمایت، شورای رقابت و وزارت صمت عبور می‌کند و خودروساز نمی‌تواند در این زمینه مستقل عمل کند.

1 ساعت پیش

سال گذشته بود که سازمان استاندارد در بیانیه‌ای قاطع اعلام کرد که تولید پژو پارس به دلیل عدم رعایت برخی از آیتم‌های استاندارد 85 گانه از نیمه اسفندماه متوقف خواهد شد. این در حالی بود که ایران‌خودرو ده‌ها هزار دستگاه از این خودرو را پیش‌فروش کرده بود ولی درنهایت همه‌چیز به سود پژو پارس تمام شد.

1 ساعت پیش

وزیر کشور: احتمال ادامه تعطیلی با تشخیص وزارت بهداشت وجود دارد.

1 ساعت پیش

شاید باور کنید قالپاق خودرو ارزان باشد اما دوران ارزانی این قطعه هم گذشت.

1 ساعت پیش

طبق اعلام سازمان ملی استاندارد ایران، ضمن تجدیدنظر صورت گرفته توسط این سازمان، تولیدکنندگان و فروشندگان تایر از هفتم شهریور ماه سال جاری، برای توزیع هر حلقه تایر، ملزم به ارائه برگه‌ ضمانت‌نامه خواهند بود.

1 ساعت پیش

معاون اول رئیس جمهور تصویب‌نامه هیأت وزیران در خصوص حقوق کارمندان دولت و بازنشستگان کشوری، قضات، اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها، کارانه پزشکان و حقوق والدین شهدا را به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرد.

1 ساعت پیش

بیشتر...