خبر 24 |
4 روز پیش

کسب مجوز برای برگزاری اردوهای راهیان نور خبر24

کسب مجوز برای برگزاری اردوهای راهیان نور
به گزارشخبر24، سردار بهمن کارگر رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس  با اشاره به بدرقه مردم۲۷۰۰ شهر و روستا از شهدا، افزود: هفت هزار برنامه در سراسر کشور در مراسم تشییع شهدا برگزار شد که این موضوع سبب عطرآگین شدن فضای کشور و تجدید بیعت مردم با ارمان‌های انقلاب اسلامی شده است.

وی با بیان اینکه مراسم تشییع شهدا در 25 استان کشور با حضور گسترده و بی سابقه مردم برگزار شد، به از سرگیری برگزاری مراسم اردوی راهیان نور اشاره کرد و افزود: یکی از مسائل مهمی که با دوستان درباره آن صحبت شده است، موضوع راه‌اندازی راهیان‌نور است که به دلیل وضعیت خاص کرونا در ۲ سال اخیر برگزار نشده بود.

وی ادامه داد: با اعلام آمادگی استانها و با کسب مجوزهای مربوط این امکان وجود دارد که اردوهای راهیان نور با رعایت پروتکل های بهداشتی از سر گرفته شود.

وی توضیح داد: ساخت یادمان‌های شهدا از رویکردهای این بنیاد در ترویج روحیه ایثار و شهادت در جامعه است و بر اساس نظرسنجی هایی که از مردم داشته ایم، این یادمان ها رتبه نخست را در زنده نگه داشتن این روحیه در جامعه داشته است. 

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با بیان اینکه در نظرسنجی های انجام شده، مردم زیارت شهدای گمنام را از اولویت های خود می‌دانند، افزود: در نظرسنجی که ما از مردم داشته‌ایم، شهروندان به یادمان شهدای گمنام بیشترین امتیاز را داده اند. برگزاری اردوهای راهیان نور و فیلم و سریال نیز در این نظرسنجی در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند.

سردار کارگر در پاسخ به این سوال که دشمن دنبال حساسیت‌زدایی از آرمان های انقلاب است و بنیاد چه نقشی در مقابل این حربه دشمن دارد، گفت: کار دشمن شبهه افکنی و حساسیت‌زدایی از ارزش‌های انقلاب بوده و تلاش کرده است آرمان های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را کمرنگ کند. مردم خود نسبت‌به ارزش های انقلاب علاقه و حساسیت دارند. کاری که دشمن می‌کند در راستای تهاجم فرهنگی است و باید مقابل ان ایستاد.

وی عینیت بخشیدن به ارزش های انقلاب را نمونه این ایستادگی عنوان کرد و افزود: باید با انجام کار ایجابی ارزش های انقلاب را نشان داد. نمونه‌ بارز این کار ایجابی معرفی منش و شخصیت شهید قاسم سلیمانی است که جبهه انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت را تبیین می‌کرد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، ادامه داد: زمانی جوانان امروز شهدای دوران دفاع مقدس را نمی شناختند اما، امروز با معرفی مکتب حاج‌قاسم به نسل جوان، می توانیم از این فرصت ناب برای معرفی ارزش های انقلاب به بهترین شکل استفاده و ترفندهای دشمن در حساسیت زدایی از آرمان های انقلاب را بین جوانان خنثی کرد.

منبع: فارس


منبع: خبر 24

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در ابتدا و در مرحله آزمایشی آلفا، تنها ۱۰ تولیدکننده محتوای آمریکایی به این قابلیت دسترسی خواهند شد تا اینستاگرام بازخورد علاقمندان و تولیدکنندگان محتوا را درباره این قابلیت دریافت کند.

یک ربع پیش

ثروت میلیاردرها از زمان آغاز پاندمی رشد بیشتری در مقایسه با ۱۴ سال گذشته داشته است. این رشد تحت تاثیر مداخله دولتی در سراسر جهان روی داده که به رشد اقتصادها تحرک بخشیده و قیمت سهامها را افزایش داده است.

یک ربع پیش

اعتماد نوشت:بازرگان در عرصه سیاست ایرانی یکه و تنها ماند. چه آنگاه که بر سریر قدرت بود و چه آنگاه که مطرود بود از عرصه قدرت. در زمانه قدرت، چپ و راست بر او تاختند و در دوره دوری از آن برای تقرب به خداوند مرگش را خواستند.

نیم ساعت پیش

هشت بازیکن ایران در پنجره زمستانی با پیشنهاداتی مواجه شده‌اند و ممکن است تیم‌های خود را تغییر دهند. به گزارش ایرنا، پنجره زمستانی باز شده و تیم‌ها و بازیکنان در تکاپو هستند تا در این فصل بهترین تصمیم‌ها را برای آینده خود رقم بزنند.

نیم ساعت پیش

اعتماد نوشت:فاکتورسازی از هشتگ‌های ترند شده در توییتر فارسی توسط فعالان سایبری موضوع مورد توجه فعالان سیاسی و رسانه‌ای در روزهای اخیر شده است.

نیم ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

نیم ساعت پیش

شرق نوشت:یکی از سرچشمه‌های قضاوت‌های مبالغه‌آمیز مثبت یا منفی درباره اکبر هاشمی‌رفسنجانی، بالابردن انتظارات تاریخی از وی و برساختن یک هاشمی انتزاعی است که دارای قدرتی نامحدود، اطلاعاتی نامحدود و جایگاهی بی‌نظیر و بی‌رقیب است.

1 ساعت پیش

معاون اول رییس جمهور تاکید کرد: تا پایان سال درخواست هیچ افزایش قیمتی در ستاد تنظیم بازار بررسی نخواهد شد و دستگاه‌های ذیربط با اهتمام بیشتری در این حوزه عمل کنند.

1 ساعت پیش

پس از کاهش دما به زیر صفر، برف روی شن‌های عین صفراء در الجزایر نشسته است.

2 ساعت پیش

امروز در زنجان راهدارانی که در حال برف‌روبی جاده بودند با سقوط بهمن، زیر برف گرفتار شدند. درنهایت افراد گرفتارشده، توسط نیروهای امدادی نجات یافتند.

2 ساعت پیش

یکی از ستاره‌های فعلی فوتبال ایران مهدی طارمی است که جدای از قابلیت‌های فنی، حاشیه‌های زیادی را هم داشته است.

2 ساعت پیش

گروه استان‌ها- نگهداری از افراد مبتلا در مراکز ترک اعتیاد، یکی از سیاست‌های کلی دولت‌ها، در مبارزه با شیوع اعتیاد و کاهش آمار معتادان است.

2 ساعت پیش

گروه استان‌ها - این گزارش روایتی از یک زن کارآفرین دوخت لباس محلی در چهارمحال و بختیاری است، کسی که هم دغدغه گسترش فرهنگ و هویت اقوام را دارد و هم با کارآفرینی خود موجب مشغول به کار شدن چند نفر دیگر شده است.

2 ساعت پیش

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: ساختارهای کشور آمادگی اجرای سیاست حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی را ندارد پرداخت یارانه به جای تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی موجب پول‌پاشی شده و فاصله طبقاتی را بیشتر می‌کند.

2 ساعت پیش

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران ۱۲ میلیون تومان است.

2 ساعت پیش

بیشتر...