عصر ایران |
1 سال پیش

امام جمعه اهواز: افرادی که دست به تخریب اموال عمومی می زنند، مردم نیستند

سیدمحمدنبی موسوی فرد: اگر با افراد آشوبگر با قاطعیت برخورد نشود جسورتر می شوند.
امام جمعه اهواز با اشاره به اتفاقات اخیر در برخی شهرهای کشور گفت: هرگونه آشوب ، ناامنی و تخریب اموال عمومی توطئه دشمنان علیه نظام اسلامی است و باید با قاطعیت با آن مقابله شود.
به گزارش خبرنگار ایرنا؛ سیدمحمدنبی موسوی فرد در خطبه های نماز جمعه امروز اهواز با بیان اینکه باید با کسانیکه به مقدسات و مامور نیروی انتظامی جسارت می کنند به شدت برخورد شود افزود: افراد اغتشاشگر حجاب را بهانه کرده و به تخریب اموال عمومی روی آورده اند لذا در دفاع از امنیت ملی نباید کوتاهی کرد ، در مقابل آشوبی که دشمن علیه نظام رهبری می کند باید هزینه کرد و جای هیچگونه ارفاقی نیست.
وی اظهار داشت: در جریان این اغتشاشات عده ای در خیابان روسری از سر برداشتند ، به قران و مقدسات اهانت کردند همچنین اموال عمومی از جمله حدود ۷۰ دستگاه آمبولانس را به آتش کشیدند و به عده زیادی از مردم آ سیب رساندند لذا باید با اشد مجازات با افراد آشوب طلب و توهین کنندگان به نوامیس مردم ، قران و نظام جمهوری اسلامی برخورد شود.
خطیب جمعه اهواز در ادامه با بیان اینکه افرادی که دست به تخریب اموال عمومی می زنند و به مقدسات توهین می کنند مردم نیستند و حساب آنها از مردم جدا است گفت: اگر با این افراد آشوبگر با قاطعیت برخورد نشود جسورتر می شوند.
وی ضمن قدردانی از مردم خوزستان که دنبال رو آشوب طلب ها نبودند گفت : قطعا این آشوبها با همراهی دشمن است ، دشمن در حال شکست است که دست به چنین اقداماتی می کند چرا که دشمنان اسلام از حضور از ۲۰ میلیونی مردم در راهپیمایی بزرگ اربعین به خشم آمده اند.
logo-vidتماشاخانه
حجاب، قانونی که دلبخواه اجرا می‌شود؛ چرا در انتخابات یا هر مراسم حکومتی، خبری از گشت ارشاد نیست؟ شل حجاب‌های خودی؟!! (فیلم)

حجاب، قانونی که دلبخواه اجرا می‌شود؛ چرا در انتخابات یا هر مراسم حکومتی، خبری از گشت ارشاد نیست؟ شل حجاب‌های خودی؟!! (فیلم)

logo-vid

ببینید| زلزله در تایوان پل‌های بزرگی را در هم شکست

logo-vidفیلم های دیگر
کانال عصر ایران در تلگرام
عضویت در اینستاگرام عصر ایران
نظرات کاربران
15 سال پیش در چنین روزی


#‌اخبار منبع: عصر ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فناوری‌های نوینی که امروزه با سرعت خیره‌کننده‌ای در حال گسترش حوزه‌های خود هستند، امکانات فراوانی را برای بهبود سیستم‌های قبلی بشر در اجرای فعالیت‌های خود ایجاد کرده‌اند. در مطالعه‌ای در این باره، محققان به نقش مهم استفاده از فناوری «واقعیت افزوده» یا AR در بهسازی روش‌های بازاریابی گردشگری تاکید کرده‌اند.

2 ساعت پیش

شهروندخبرنگار ما با ارسال پیامی از اقامه نشدن نماز جمعه در دو شهرستان ریگان و گنبکی استان کرمان گلایه کرد.

نیم ساعت پیش

آاس رم حتی در یورولیگ هم با چالش مواجه شده و نتوانسته طعم پیروزی را این هفته بچشد.

2 ساعت پیش

«تلسکوپ فضایی جیمز وب» با عکس گرفتن از یک جرم فضایی، درخشش پیش‌ستاره‌ها را به نمایش گذاشته است.

1 ساعت پیش

افزایش شمار کشته‌های صهیونیست‌ها در عملیات قدس اشغالی، تلاش‌ها برای تمدید آتش‌بس غزه برای سومین بار، نقض‌ آتش‌بس با پرواز جنگنده‌ها در جنوب نوار غزه و هشدار یمنی‌ها و عراقی‌ها به رژیم اسرائیل از مهمترین تحولات بامدادی فلسطین اشغالی است.

نیم ساعت پیش

لیورپول موفق شد لاسک را در هم بکوبد و صعود کند.

2 ساعت پیش

برخی دستگاه‌های محاسبات زیستی می‌توانند اطلاعات مهمی را از بدن انسان جمع کنند، چنین ادواتی در حال تغییر دنیای پزشکی هستند.

1 ساعت پیش

یک مطالعه جدید براساس اسکن مغز گزارش می دهد که افراد مبتلا به کووید طولانی مدت تغییرات مغزی متفاوتی با مغز بیماران کووید ۱۹ که کاملاً بهبود یافته اند، نشان می دهند.

نیم ساعت پیش

فیلم خلاصه بازی آژاکس و مارسی در یورولیگ را ببینید.

2 ساعت پیش

بیشتر...