خبرگزاری رضوی |
۴ هفته پیش

معلمان ۴۰ گیگ اینترنت رایگان دریافت می کنند رضوی

معلمان ۴۰ گیگ اینترنت رایگان دریافت می‌کنند
به گزارشخبرگزاری رضوی،از وزارت آموزش و پرورش، محمود حبیبی عصر شنبه در نشست اعضای شورای معاونان وزارت آموزش و پرورش و مدیران کل که به صورت غیرحضوری (ویدئو کنفرانس) با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش برگزار شد؛ اظهار داشت: به زودی بسته ۴۰ گیگ اینترنت رایگان در اختیار معلمان، قرار خواهد گرفت که  به منظور استفاده معلمان در ۶ ماهه اول سال تحصیلی خواهد بود.
در این نشست گزارش معاونان معین از فعالیت ها و اقدامات ادارات کل استان ها در نحوه بازگشایی و آغاز سال جدید تحصیلی ارائه شد.
مدارس و موسسات آموزشی از اسفند ماه سال ۱۳۹۸ با ورود و شیوع ویروس کرونا در کشور تعطیل شد و آموزش دانش‌آموزان در شبکه‌های مجازی از جمله شبکه دانش‌آموزی شاد دنبال شد. مدرسه تلویزیونی و شبکه شاد در همان روزهای ابتدایی کرونا به عنوان مدرسه دانش‌آموزی در دوران تعطیلی مدارس راهی برای جلوگیری از عقب‌ماندگی تحصیلی دانش‌آموزان بود.
دانش‌آموزان حدود ۱۸ ماه است که به دور از فضای مدرسه آموزش و تعامل با معلمان و همکلاسی‌های خود را در فضای مجازی دنبال کردند.
نسخه جدید شبکه آموزشی دانش‌آموزی  به اختصار شاد، روز ۳۰ شهریورماه ۱۴۰۰ همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید رونمایی شد و قرار است ۷۰ درصد دانش‌آموزان نیز در مهرماه از این شبکه استفاده کنند.
زنگ آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ با حضور رییس‌جمهوری امروز سوم مهرماه همزمان با سراسر کشور در مدرسه‌ فولادفر شهرری برای حدود ۱۶ میلیون دانش‌آموز به صدا درآمد.
 


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مصوبه اصلاح و تکمیل ماده یک اساسنامه دانشگاه فرهنگیان ابلاغ شد.

1 ساعت پیش

تاکنون بیش از 70 میلیون نفر در کشور واکسینه شدند، بر همین اساس ستاد ملی کرونا برای بازگشایی مدارس نیز چراغ سبز داده است تا مدارس به صورت ترکیبی بازگشایی شود.

2 ساعت پیش

سیاست حذف ارز ۴۲۰۰تومانی در آبان‌ماه مطرح شده بود که خبرهای دریافتی تسنیم حاکی است این اقدام در آبان‌ماه عملیاتی نخواهد شد.

2 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

2 ساعت پیش

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: افراد کم درآمد در اولویت دریافت کارت اعتباری هستند. چنانچه قرار شد به افراد دیگر هم پرداخت شود در دو سطح انجام می‌شود.

2 ساعت پیش

به علت اختلال در سامانه هوشمند سوخت، توزیع بنزین در جایگاه‌های سوخت سراسر کشور قطع شده است؛ برخی عامل این اتفاق را حمله سایبری به زیر ساخت سامانه هوشمند سوخت اعلام کرده‌اند.

2 ساعت پیش

باید در آبان 1400 دو یارانه به حساب سرپرستان خانوار واریز شود، همچنین باید هر دو گروه بازنشستگان کشوری و تامین اجتماعی وام ضروری دریافت کنند.

2 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

2 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

2 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

2 ساعت پیش

مدیرکل آموزش معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه از برگزاری مصاحبه آزمون قضات آزمایشی بصورت برخط خبر داد.

3 ساعت پیش

مجلس شورای اسلامی از هر ایده، طرح و اقدامی که وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان متولی حوزه صنعت خودرو، برای ساماندهی و بهبود این صنعت داشته باشد قطعا حمایت خوهد کرد.

3 ساعت پیش

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملکان، گفت: در حوزه ساخت و ساز غیرمجاز مجوز‌های لازم برای تسهیل در برخورد با عوامل ساخت و ساز‌های غیر مجاز صادر شده و اهتمام در برخورد قانونی با متخلفین از دغدغه‌های قوه قضاییه است.

3 ساعت پیش

بیشتر...