ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

ابتکار جالب: یادگار قرمزتر شد عکس ورزش سه

ابتکار جالب: یادگار قرمزتر شد! (عکس)

ابتکار جالب دو هوادار جوان تراکتوری به یک نمایش باشکوه در ورزشگاه یادگار امام منجر شد.

ابتکار جالب: یادگار قرمزتر شد! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، در شبی که بازیتراکتوروسپاهانغرق در حساسیت، زیبایی خود را فراموش کرده بود حرکات خودجوش هواداران تراکتور روی سکوهای ورزشگاه یادگار امام، شب بسیار زیبایی درلیگ برترفوتبال ایران خلق کرد؛ شبی که نمایش فنی بازیکنان در حد فضای زیبای ورزشگاه نبود؛ یکی از جذاب‌ترین بخش‌هایی که روی سکوها جلب توجه می‌کرد، هزاران نور قرمزی بود که به سمت زمین نشانه رفته بود؛ شاید برایتان جالب باشد که بدانید کل این کار ابتکار دو نوجوان هوادار تراکتور بود!

چند ساعت قبل از پروژه!
چند ساعت قبل از شروع بازی که در ورزشگاه حضور داشتیم با دو نوجوان قرمز پوش در راهروی اصلی سکوها مواجه شدیم؛ این دو تکه‌های شفاف قرمز رنگی در دست داشتند که آنها را به هر کسی که از کنارشان رد می‌شد تعارف می‌کردند. هر هوادار یکی از این اشیای نامفهوم را همراه با کاتالوگ مصرف آنی دریافت می‌کرد. هر یک از این هواداران قرار بود در نهایت بخشی از یک تابلوی نقاشی زیبا باشند که نقاشی آن را دو نوجوان قصه ما به عهده داشتند.

2007065

شرح پروژه؛ نقاشی کل ورزشگاه!
برای پی بردن به موضوع گفت‌وگوی کوتاهی با یکی از آنها داشتیم که به گفته دوستش بهتر حرف می‌زد. او اول قطعه مورد نظر را نشانمان داد؛ پلاستیک‌های شفاف (طلق) قرمز رنگ که به ابعاد دو سه سانتی متر مربع در آمده بودند. برایمان گفت که این حرکت کاملا خودجوش را با دوستش طراحی کرده و قرار است هر هوادار یکی از همین‌ها را مقابل لنز گوشی موبایل خود قرار داده و به جای نور سفید معمول، نور قرمز روی سکوها ایجاد شود؛ با اطمینان از پروژه سربسته‌شان صحبت کردند و بلافاصله کار را از سر گرفتند. شاید فکرش را هم نمی‌کردند کارشان این‌طور بگیرد. آنها یکی از زیباترین بک‌گراندهای تاریخ ورزشگاه یادگار امام را نقاشی کردند.

شاید بازی دو تیم صحنه جذاب خیلی نداشت اما قطعا عکاسان کنار زمین از عکاسی در چنین فضایی لذت کافی را بردند. آنها با زیباترین طراحی بصری ممکن تصاویر بازی را ثبت کردند و چنین فضایی را قطعا مدیون دو نوجوان مبتکر تراکتوری و همکاری خودجوش هواداران با پروژه جذاب آنها بود.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سعید غلامعلی‌بیگی می‌گوید مثل تراکتور و سپاهان، مقابل استقلال و پرسپولیس هم محکوم به امتیاز گرفتن هستند‌.

1 ساعت پیش

آلوارو موراتا به دلیل وضعیت نگران‌کننده‌اش تمرین امروز اتلتیکو مادرید را از دست داد و تاریخ بازگشتش به میادین نامشخص است.

1 ساعت پیش

علی رشیدی به عنوان دبير فدراسیون کبدی منصوب و معرفى شد.

1 ساعت پیش

با وجود شکست در بازی برگشت اما العین موفق شد با برتری در مجموع دو بازی رفت و برگشت از سد الهلال بگذرد تا ضمن صعود به فینال لیگ قهرمانان، رؤیای ستاره پنجم تیم عربستانی را به باد بدهد.

1 ساعت پیش

مدافع ایرانی السد در آستانه کسب عنوان قهرمانی همراه با این تیم در لیگ ستارگان قطر است.

1 ساعت پیش

آرسنال قرار است از فصل آینده نماد باشگاه را جایگزین لوگو کند.

1 ساعت پیش

آرسن ونگر، سرمربی سابق آرسنال، به جدیدترین حامی ژاوی تبدیل شده و خواستار ادامه همکاری این مربی با بارسلوناست.

1 ساعت پیش

احتمال دارد عصر جمعه مهدی ترابی جلوتر از سایر بازیکنان پرسپولیس به عنوان کاپیتان این تیم وارد میدان شود.

1 ساعت پیش

یک هوادار کریستیانو رونالدو برای دیدار با او دست به یک اقدام جالب زده است.

نیم ساعت پیش

بیشتر...