ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

درخواست ویژه: لیگ بعد از فیفادی مهر ماه شروع شود ورزش سه

نامه چند باشگاه برای ادامه مسابقات از هفته ششم

درخواست ویژه: لیگ بعد از فیفادی مهر ماه شروع شود

چند باشگاه لیگ برتری با ارسال نامه به سازمان لیگ خواهان شروع مجدد بازی‌ها بعد از فیفادی مهر ماه شده‌اند.

درخواست ویژه: لیگ بعد از فیفادی مهر ماه شروع شود

به گزارش "ورزش سه"، تعویق مسابقات هفته ششملیگ برتربه خاطر جاری بودن مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و بازی‌های آسیایی هانگژو حواشی زیادی را در فوتبال ایران ایجاد کرده است.

در این خصوص گفته می‌شود مسئولان کمیته مسابقات سازمان لیگ قصد دارند دیدارهای هفته هفتم را در زمان اعلام شده قبلی یا نهایتا با یکی دو روز تاخیر برگزار کنند و بعد از آن به استقبال فیفادی مهر ماه برویم. تعطیلی پیش آمده کنونی و البته تعطیلی دوباره بعد از هفته هفتم در صورت برگزاری این مسابقات باعث نگرانی برخی باشگاه‌های لیگ برتری شده است.

از این رو تعداد زیادی از باشگاه‌های لیگ برتری با ارسال نامه رسمی به سازمان لیگ خواهان تعطیلی مسابقات تا بعد از فیفادی شده‌اند. باشگاه‌هایی نظیر آلومینیوم اراک، تراکتور تبریز، مس رفسنجان، پیکان تهران و ... به کمیته مسابقات پیشنهاد داده‌اند که بازی‌هایلیگ برترتا بعد از فیفادی مهرماه تعطیل شود و بعد از آن با تغییر در برنامه از هفته ششم از سر گرفته شود.

مسئولان سازمان لیگ هنوز تصمیم قطعی درباره ادامه بازی‌هایلیگ برتراتخاذ نکرده‌اند و قرار است به زودی با برگزاری جلسات نظرشان را اعلام کنند.

برگزاری بازی‌های هفته هفتم در شرایطی که 4 بازی از هفته پنجم معوق شده و هفته ششم هم کلا برگزار نشده و از طرفی برخی بازی‌های هفته هفتم نیز دوباره لغو خواهد شد، با اعتراض بسیاری از باشگاه‌های لیگ برتری مواجه است و حواشی موجود هم به همین خاطر پیش آمده است.

باید دید نظر سازمان لیگ درباره شروع دوباره مسابقاتلیگ برترچیست و در نهایت چگونه و با چه شرایطی و در چه زمانی بازی‌ها را ادامه می دهند.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، از تعریف کردن از درخشش ارلینگ هالند خسته به نظر می‌رسد.

یک ربع پیش

بردیا سعادت همچنان در رتبه اول امتیاز آوران لیگ ترکیه قرار دارد.

یک ربع پیش

والتر ماتزاری، مربی ناپولی، رفاقتی دیرینه با کارلو آنچلوتی دارد ولی در نشست خبری بازی با رئال گفت که در طول 90 دقیقه رفاقت بینشان تمام می‌شود.

یک ربع پیش

معاون فنى كميته پارالمپيک از مثبت شدن تست سه ورزشکار بانوی ایران در هانگژو خبر داد.

یک ربع پیش

کارت قرمز برای مدافع نساجی به دلیل تکل خشن روی پای هافبک مومبای سیتی احتمالا جریمه دلاری برای او به همراه دارد.

یک ربع پیش

بارسلونا با قطعی کردن صعودش به دور بعد لیگ قهرمانان موفق شده دریافت 36 میلیون یورو از یوفا را تضمین کند.

یک ربع پیش

امشب هفته پنجم دور گروهی لیگ قهرمانان تمام خواهد شد و از بین این بازی‌ها، جدال گالاتاسرای-یونایتد و رئال-ناپولی جذاب‌تر هستند. یونایتد باید از جهنم استانبول سه امتیاز را به خانه ببرد.

یک ربع پیش

برونا بیانکاردی، همسر نیمار، با انتشار یک استوری در صفحه رسمی اینستاگرامش خبر جدایی از این بازیکن را تایید کرد.

یک ربع پیش

به نظر می‌رسد شرایط گروه چهارم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به گونه‌ای باشد که از حالا باید تیم نوبهار نمنگان ازبکستان را به عنوان یکی از سه تیم برتر صعود کننده به مرحله یک هشتم نهایی دانست.

یک ربع پیش

بیشتر...