خبرگزاری رضوی |
۲ هفته پیش

عکس اهدای مصحف مشهد رضوی به مفتی اعظم عمان رضوی

عکس/ اهدای مصحف مشهد رضوی به مفتی اعظم عمان
به گزارشخبرگزاری رضوی، محمدمهدی حق‌گویان، حافظ کل قرآن کریم طی روزهای گذشته برای اجرای برنامه قرآنی عازم کشور عمان شده است.
وی در این سفر تبلیغی و ترویجی در محافل مختلفی به اجرای برنامه پرداخت و از جمله آنها می‌توان به اجرا در مسجد رسول الاعظم(ص) و مسجد جامع‌السلام اشاره کرد.
اجرا در مسجد جامع ابراهیم‌الخلیل(ع) برای گروهی از بحرینی‌های مقیم عمان و دیدار با سفرای ایران و عراق در کشور عمان بخش دیگری از برنامه‌های این حافظ کل قرآن کریم در این سفر بوده است.
حق‌گویان در این سفر همچنین با شیوخ کشور عمان از جمله شیخ بدرالابری، شیخ افلح‌الخلیلی، شیخ محمد الرواحی و ... دیدار کرده و اجرای برنامه داشته است. اجرا در جامع‌النجد، جامع عصامه‌ابن الزید و جامع هلال بن علی بخش دیگری از برنامه‌های او در این سفر بوده است.
وی همچنین در این سفر با الخلیلی، مفتی اعظم عمان نیز دیدار داشته و قرآن مشهد رضوی را از طرف موسسه آل البیت‌لاحیا‌ءالتراث که تحت اشراف حجت‌الاسلام والمسلمین سیدجواد شهرستانی است، به ایشان اهدا شد.
اهدای مصحف مشهد رضوی به مفتی اعظم عمان + عکس

اهدای مصحف مشهد رضوی به مفتی اعظم عمان + عکس

منبع: ایکنا


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

امام جمعه اصفهان گفت: عملیات وعده صادق در نوع خود بی‌نظیر بود، زیرا بسیاری از موشک‌های ایرانی به هدف برخورد کرده و این یعنی با عملیات طوفان‌القصی و عملیات وعده صادق  توانستیم از دیوار آهنین صهیونیست‌ها عبور کنیم؛ دیوارهایی که حتی از تار عنکبوت نیز سست‌تر بود.

یک ربع پیش

امام جمعه اردبیل گفت: تعدادی از مجموعه های تولیدی به بهانه بالا رفتن دستمزدها و حقوق کارگران، قیمت‌ها را خیلی بالاتر از معمول افزایش داده‌اند که ضرورت دارد دستگاه‌های نظارتی دخالت کنند.

یک ربع پیش

قیمت نفت پس از افزایش چشمگیری که در ابتدای معاملات روز جمعه تحت تاثیر نگرانی های بازار نسبت به تنش های ژئوپلیتیکی در خاورمیانه و متاثر شدن عرضه پیدا کرده بود، کاهش یافت.

13 دقیقه پیش

سخنگوی شرایط اضطراری منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: صبح امروز بر اثر سقوط یک دستگاه جرثقیل در اسکله پتروشیمی رازی ۲ نفر فوت و چهار نفر مجروح شدند.

یک ربع پیش

استقلال ۳ سال قبل در فروردین سال ۱۴۰۰ با نتایج خوب خود هوادارانش را امیدوار کرده بود.

یک ربع پیش

نماینده مردم تهران در مجلس درباره احتمال پاسخ ایران به اسرائیل گفت: «این اتفاق مسئله‌ای نبود که بخواهیم پاسخ بدهیم و لطمه‌ای به ما وارد نکرد و این مسئله به دلیل آمادگی نیروهای ماست.»

یک ربع پیش

امام جمعه موقت خرم‌آباد گفت: سپاه با حمله به این غده سرطانی، دل ملت‌های جهان اسلام را شاد کرد.

یک ربع پیش

سرتیپ میهن دوست توضیحاتی درباره شلیک پدافند هوایی به اشیاء مشکوک در اسفهان ارائه داد.

یک ربع پیش

جزئیات جدید از افزایش حقوق ایثارگران را در این خبر بخوانید. این افزایش حقوق کی و چگونه اعمال می‌شود.

یک ربع پیش

بیشتر...