ورزش سه‌ |
3 ماه پیش

پست های متعدد اکانت الهلال علیه رونالدو عکس ورزش سه

این رقابت نیست، دشمنی است

پست‌های متعدد اکانت الهلال علیه رونالدو! (عکس)

اکانت توئیتری الهلال پست‌های متعددی را برای کنایه به رقیب سنتی منتشر کرد.

پست‌های متعدد اکانت الهلال علیه رونالدو! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"،الهلالدر دیداری فوق العاده جذاب و دیدنی موفق شد با سه گل از سدالنصرعبور کند. این پیروزی شیرین بهانه ای شد تا حساب رسمی باشگاه الهلال در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توئیتر، پست‌های کنایه آمیز متعددی را منتشر کند.

1961124

آنها ابتدا تصویری از ساویچ را پس از گل نخست به تصویر کشیدند که پشت سر او رونالدو دیده می‌شود که به دنبال شروع بازی از مرکز میدان است. با پیروزی امشب الهلال، فاصله آنها با النصر به عدد 7 رسید و در این تصویر نیز آنها پیراهن شماره 7 رونالدو را به عبارت 7+ به معنای فاصله امتیازی دو تیم به چالش کشیدند.

1961125

حساب رسمی الهلال سپس چهار تصویر را از بازیکنان النصر در نماهای مختلف به تصویر کشیده که روی زمین افتاده اند. اوتاویو، بروزوویچ و لاجامی بازیکنانی هستند که در چالش بر سر توپ با بازیکنان میزبان ناکام بوده‌اند و اکانت الهلال نیز در توضیح این عکس نوشته است: «متاسفم.. متاسفم، دفعه بعد امتحان کنید.»

1961126

در پست بعدی، دو تصویر از لحظه شادی ساویچ پس از گلزنی منتشر شده و در مقابل نیز یک تصویر از أیمن یحیی در حال خارج کردن توپ از دروازه و رونالدویی که در چالش با البلیهی ناکام بوده و روی زمین افتاده است را مشاهده می‌کنیم و اکانت الهلال در این خصوص نوشته است: «مقابل الهلال، این وضعیت شماست.»

1961127

در توئیت بعدی نیز تصاویری از هواداران النصر را مشاهده می‌کنیم که پیش از سوت پایان بازی، در حال ترک استادیوم هستند. پست بعدی نیز در نوع خود بسیار جالب توجه است. جایی که حساب کاربری الهلال روی تصویری از میتروویچ، برچسب حساسیت قرار داده است. این برچسب معمولا برای تصاویر و ویدیوهایی که آزاردهنده بوده و دارای محتواهای خشن هستند، استفاده می‌شود.

1961128
1961129

حساب کاربری الهلال در ادامه و پس از پایان بازی، پست‌های بی‌شماری را منتشر کرد و اینگونه پیروزی برابر رقیب سنتی را با توئیت‌های کنایه آمیز و جنجالی جشن گرفت.

1961148
اکانت انگلیسی الهلال نیز دست به کار شد و با انتشار چهار تصویر از لحظه خروج هواداران النصر از استادیوم، نوشت: «آنها راه خود را می‌دانند، این یک عادت است» تا اینگونه تیم رقیب را مورد تمسخر قرار دهد که طرفدارانش پیش از سوت پایان بازی، شکست را قبول کرده و ورزشگاه را ترک می‌کنند.
1961149
در ادامه نیز اکانت انگلیسی الهلال تصویری معروف و بسیار وایرال شده از سکانسی از فیلم سینمایی «تصنیف باستر اسکروگز» را به اشتراک گذاشته که در آن، جیمز فرانکو، بازیگر نقش کابوی برای دومین مرتبه به دار اعدام آویخته می‌شود. در این عکس، جیمز فرانکو به تیم‌های لیگ دوری روشن تشبیه شده که خطاب به النصر می‌گوید: «بار اولته (که اعدام می‌شی)؟» و النصر نیز در پاسخ می‌گوید این دفعه میلیونمین بارش است که توسط الهلال شکست می خورد.


#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وینیسیوس جونیور، ستاره رئال مادرید، از این که تیمش نتوانست برابر والنسیا به پیروزی برسد بسیار عصبانی است.

1 ساعت پیش

سرمربی خوشه‌طلایی ابراز امیدواری کرد بتواند در دوران سرمربیگری عملکرد مطلوبی از خود برجا بگذارد.

3 ساعت پیش

لیگ برتر والیبال ایتالیا به ایستگاه پایانی خود رسید.

3 ساعت پیش

روبن باراخا، سرمربی والنسیا، می‌گوید اعتراض رئال مادرید تا زمانی که محترمانه باشد برای او قابل درک است.

1 ساعت پیش

چرخ و فلک نقل و انتقالات در اروپا در حال چرخش است.

1 ساعت پیش

این هفته جدال ملوان و گل‌گهر حساسیت بسیار زیادی از نظر جدولی خواهد داشت.

3 ساعت پیش

پیراهن ویژه بارسلونا به دست آندرس اینیستا رسید.

3 ساعت پیش

آندره روبلف روسی از جمع 5 تنیسور برتر جهان خارج می‌شود.

1 ساعت پیش

سسک فابرگاس، ستاره سابق چلسی و آرسنال، معتقد است که منچستریونایتد در زمان اوله گونار سولسشر از این روزها بهتر بود.

3 ساعت پیش

بیشتر...