ورزش سه‌ |
3 ماه پیش

گران ترین بازیکن تاریخ اتلتیکو در لیست خرید بارسا

گران ترین بازیکن تاریخ اتلتیکو در لیست خرید بارسا

به نظر می رسد که بارسلونا به جذب ستاره پرتغالی اتلتیکو مادرید یعنی ژائو فلیکس علاقمند است.

به گزارش "ورزش سه"، ملی پوش پرتغالی در سه فصل حضورش در پایتخت اسپانیا هنوز به 100 بازی نرسیده و به تعبیری می توان گفت که درخشش در تیم دفاعی دیه‌گو سیمئونه برای او دشوار بوده است.

 

از طرفی فلیکس اخیراً برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی در واندا متروپولیتانو با آنتوان گریزمان، آنخل کوریا، ماتئوس کونیا و لوئیس سوارز رقابت می‌کند و همین ترافیک بالای خط حمله اتلتیکومادرید کار او را دشوارتر هم کرده است.

 

 

 

 

همه این مسائل باعث شده که شایعات زیادی درباره آینده ژائو فلیکس مطرح شود و حالا برخی رسانه های اسپانیایی مدعی شده اند که این بازیکن خواهان ترک اتلتیکو مادرید شده است.

 

بر اساس این گزارش‌ها بارسلونا همچنان در تابستان امسال جذب ارلینگ هالند را هدف اصلی خود قرار داده اما آنها می‌دانند که به لحاظ مالی انجام چنین خریدی آسان نخواهد بود. در واقع این مسئله باعث شده که بارسا گزینه های جانشینی هم برای ارلینگ هالند در نظر بگیرد که حالا گفته می‌شود ژائو فلیکس یکی از مهم‌ترین آن‌هاست. از طرفی با توجه به وضعیت نه چندان خوب ستاره پرتغالی در واندا متروپولیتانو، اصلا بعید نیست که گرانترین خرید تاریخ اتلتیکو مادرید در تابستان از این تیم جدا شده و راهی بارسا شود.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پاتریک ویرا، سرمربی فرانسوی کریستال پالاس با یکی از هواداران اورتون درگیر شده است.

5 ساعت پیش

ایوب کلانتری دو پاس گل نساجی را داد تا پر رنگ‌ترین نقش را در پیروزی تیم شهر خسته ایفا کند.

5 ساعت پیش

با اعلام حمید استیلی فدراسیون جهانی دیدار ایران و روسیه را لغو کرده است.

5 ساعت پیش

تصاویر منتشره از بازی تراکتور - پرسپولیس، چهره برخی از افرادی که روی صورت بازیکنان پرسپولیس لیزر می‌انداختند را مشخص کرده است.

5 ساعت پیش

یوونتوس به آلوارو موراتا اعلام کرده است که بند خریدش فعال نمی شود و باید به اتلتیکو برگردد.

5 ساعت پیش

بانوی کماندار ایران که با قهرمانی در آسیا اولین طلای انفرادی ریکرو بانوان ایران را به نام خود ثبت کرد، گفت که در طول یک شبانه روز جز تمرین کردن و خوابیدن، فعالیت و دغدغه دیگری ندارد.

5 ساعت پیش

مدیرعامل باشگاه تراکتور می‌گوید شورای تامین اجازه حضور بیش از سی درصد هواداران در استادیوم را داده بود.

5 ساعت پیش

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس می‌گوید جنجال‌های تبریز از زمانی که کادرفنی پرسپولیس برای چک کردن چمن وارد زمین شدند آغاز شده بود.

5 ساعت پیش

اگر همه چیز خوب پیش برود، می توان انتظار داشت که مثلث خط حمله بارسلونا در فصل بعد را سه مهاجم متفاوت و جدید شکل بدهند.

5 ساعت پیش

بیشتر...