ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

بهت مستایا: مصدومیت دلخراش ستاره والنسیا عکس ورزش سه

بهت مستایا: مصدومیت دلخراش ستاره والنسیا (عکس)

دیدار والنسیا و رئال مادرید در لالیگا در شامگاه شنبه با مصدومیت وحشتناکی برای مدافع میانی میزبان همراه بود.

بهت مستایا: مصدومیت دلخراش ستاره والنسیا (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، در اواخر بازیوالنسیاو رئال مادرید در ورزشگاه مستایا،مختار دیاخابی، مدافع میزبان، به شکل دردناکی مصدوم شد.

در دقیقه ۸۹ بازی روی حمله‌ای برای رئال، توپ در لبه محوطه جریمه به مقابل پای اورلین شوامنی افتاد، او با توپ جلو رفت اما تعادلش را از دست داد و پس از برخورد با دیاخابی، پای راست او را به‌طور کامل زیر گرفت.

ویدئو: 326240

وقتی بازیکنان هر دو تیم بعد از دیدن وضعیت ستاره والنسیا دست‌هایشان را روی سرشان گذاشتند و با بهت به دیاخابی نگاه می‌کردند، به سرعت مشخص شد که اتفاق بسیار ناگواری رخ داده است.

1997123
1997124

تصاویر آهسته به‌طور کامل نشان می‌داد که مصدومیت این بازیکن چقدر جدی و دلخراش است. هواداران حاضر در مستایا که تا ثانیه‌هایی پیش از مصدومیت دست از تشویق تیم‌هایشان برنمی‌داشتند، کاملاً ساکت شده بودند و با نگرانی صحنه‌ها را نگاه می‌کردند.

1997126

درنهایت کادر پزشکی والنسیا دیاخابی را در میان تشویق و حمایت تماشاگران هر دو تیم به بیرون از زمین انتقال داد. گزارش‌های فوری از مستایا حاکی از این است که پای راست این بازیکن شکسته و او مدت زیادی از میادین دور خواهد بود.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پاکو خمس لحظاتی پیش ایران را به مقصد ترکیه ترک کرد.

نیم ساعت پیش

دیدار دو تیم سایپا و خیبر به دلیل عدم حضور هواداران در جایگاه مناسب با اعتراض سرمربی تیم میزبان متوقف شده است.

نیم ساعت پیش

اولی هوینس با حضور در دادگاه به اتهامات فساد مالی در جام ‏جهانی 2006 پاسخ داد و گفت در فسادهای صورت‌گرفته هیچ نقشی ‏نداشته است.

نیم ساعت پیش

نوجوان پرسپولیسی که حافظ کل قرآن است امروز در محل تمرین تیم محبوبش حضور داشت.

نیم ساعت پیش

سرمربی تیم ملی والیبال ایران از ۳۹ بازیکن برای حضور در دومین اردوی آماده‌سازی این تیم دعوت کرد.

نیم ساعت پیش

ناصر علیزاده با پیروزی 5 بر صفر برابر حریف قزاقستانی در فینال اولین مدال طلای کشتی فرنگی ایران در آسیا را کسب کرد.

نیم ساعت پیش

ژرژ ژسوس، سرمربی الهلال، در نشست خبری بازی با العین گفت ‏حذف کردن النصر نشان‌دهنده قدرت فوق‌العاده این تیم اماراتی ‏است. ‏

نیم ساعت پیش

روبن نوس، ستاره پرتغالی الهلال، در نشست خبری بازی با العین گفت ‏تیمش در هر دو بازی رفت و برگشت نماینده امارات را شکست ‏خواهد داد.‏

نیم ساعت پیش

قايقرانان ايرانى به دل آب خواهند زد تا شايد بعد از شمشيربازى اين قايقرانى باشد كه سهميه‌هاى دو نفره المپيك پاريس را كسب می‌كند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...