خبرگزاری رضوی |
۲ هفته پیش

نرخ ارز، دلار، سکه، طلا یورو سه شنبه اسفند ۱۴۰۱ رضوی

نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو سه‌شنبه ۹ اسفند ۱۴۰۱
به گزارشخبرگزاری رضوی، قیمت دلار توافقی امروز سه‌شنبه ۹ اسفند با رشد تقریبا هزار و ۵۰۰ تومانی نسبت به دیروز به نیمه کانال ۵۳ هزار رسید. در بازار طلا نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار ۲۶ هزار تومان درمقایسه با آخرین خرید و‌ فروش‌های دوشنبه رشد داشت و از مرز دو میلیون و ۸۰۰ عبور کرد اما سکه امامی را نزدیک ۷۰۰ هزار تومان کمتر از دیروز یعنی با قیمت ۳۲ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان فروختند.
قیمت دلار توافقی و مرکز مبادله ارز و طلا
به گزارش فرارو، قیمت دلار توافقی امروز سه‌شنبه ۹ اسفند ۵۳ هزار و ۴۵۰ تومان اعلام شده است. رقمی که کانون صرافان تا ساعت ۱۱ و نیم امروز به‌عنوان میانگین قیمت دلار توافقی اعلام کرده و از رشد هزار و ۴۵۰ تومانی ارزش این اسکناس نسبت به ظهر دیروز حکایت دارد. با این حال براساس اعلام مرکز مبادله ارز و طلا، قیمت دلار امروز برای متقاضیان ارز خدماتی ۴۳ هزار و ۳۰۰ تومان محاسبه می‌شود.

تغییر قیمت دلار
انواع دلاردیروزامروز
دلار مرکز مبادله ارز و طلا43 هزار تومان43 هزار و 300 تومان
دلار توافقی52 هزار تومان53 هزار و 450 تومان
قیمت طلا ۱۸ عیار
قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز سه‌شنبه ۹ اسفند تا ظهر به دو میلیون و ۸۰۲ هزار تومان رسید. به‌این ترتیب قیمت طلا ۱۸ عیار نسبت به عصر دیروز رشد ۲۶ هزار تومانی را تجربه کرد.
تغییر قیمت طلا ۱۸ عیار
یکشنبهدوشنبهامروز
دو میلیون و 772 هزار توماندو میلیون و 776 هزار توماندو میلیون و 802 هزار تومان
قیمت انواع سکه طلا
قیمت سکه امامی امروز سه‌شنبه ۹ اسفند تا ساعت ۱۱ و نیم طبق اعلام کانون صرافان ۳۲ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان به‌ثبت رسید که این عدد درقیاس با دیروز حدود ۶۰۰ هزار تومان کمتر است. قیمت سکه‌تمام بهار آزادی طرح قدیم با کاهش ۷۲۰ هزار تومانی، ۲۸ میلیون و ۷۴۰ هزار تومان فروخته شد.
قیمت نیم‌سکه و ربع‌سکه به‌ترتیب ۱۵۰ هزار تومان ۳۰۰ هزار تومان تنزل پیدا کرد و طلا‌فروش‌ها و صراف‌ها آن‌ها را به‌ترتیب ۱۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و ۱۱ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان فروختند. قیمت سکه گرمی، اما با رشد ۱۰۰ هزار تومانی به پنج میلیون و ۹۶۰ هزار تومان ارتقا پیدا کرد.
قیمت انواع سکه
انواع سکهمیانگین قیمت دیروزمیانگین قیمت امروز
سکه امامی33 میلیون و 150 هزار تومان32 میلیون و 540 هزار تومان
تمام‌سکه بهار آزادی29 میلیون و 460 هزار تومان28 میلیون و 740 هزار تومان
نیم‌سکه17 میلیون و 450 هزار تومان17 میلیون و 300 هزار تومان
ربع‌سکه11 میلیون و 420 هزار تومان11 میلیون و 120 هزار تومان
سکه یک گرمیپنج میلیون و 860 هزار تومانپنج میلیون و 960 هزار تومان


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...