خبرگزاری ایسنا |
4 ماه پیش

سرقت مسلحانه از یک گیم نت در خرمشهر ایسنا

سرقت مسلحانه از یک گیم نت در خرمشهر

ایسنا/خوزستانسه سارق مسلح با ورود خشونت‌بار به یک گیم‌نت در خرمشهر وسایل شخصی دو جوان حاضر در این محل و مانیتورهای موجود را به سرقت بردند.

ویدیوی کوتاهی که امروز (۲۴ بهمن‌ماه) در فضای مجازی منتشر شده است نشان می‌دهد سه سارق مسلح با ورود خشونت‌بار به یک گیم‌نت در شهر خرمشهر وسایل شخصی دو مرد جوان حاضر در این محل و مانیتورهای موجود را به سرقت بردند.

به گزارش ایسنا، سارقان که با ماسک صورت خود را پوشانده بودند، در ابتدای ورود به محل گیم‌نت با تهدید، دو جوان را وادار به سکوت کردند. سارقان بعد از پایان سرقت، سیم دوربین را کشیدند.

پیگیری این حادثه ادامه دارد و اخبار تکمیلی متعاقبا اطلاع‌رسانی می‌شود.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آخرین گزارش مؤسسه اقتصادی مسترکارت، نشان داد که سال ۲۰۲۴ شاهد چندین رکورد در بخش گردشگری بودیم زیرا هزینه مصرف‌کنندگان برای سفرهای تفریحی همچنان قوی است.

یک ربع پیش

تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری در چهاردهمین دوره انتخابات، از کف خیابان‌ها به فضای مجازی کشیده شده است و کمتر شاهد نصب پوستر و پخش تراکت در خیابان‌ها هستیم، البته شاید این مسئله یک حسن بزرگ دارد و شاهد یک چهره زشت پس از پایان تبلیغات انتخاباتی در سطح شهر و روستاها نخواهیم بود.

یک ربع پیش

وقوع سیلاب پنج شنبه شب ۲۴ خرداد در محور چالوس به کرج در حوالی رستوران دربند که منجر به بروز خسارات زیاد و مفقود شدن سه نفر شد،سوالات و اما اگرهای زیادی را به دنبال داشت. به عنوان مثال، اینکه آیا صاحب رستوران به حریم رودخانه تجاوز داشته است یا خیر؛این نکته را از نظر مدیران منابع طبیعی و آب منطقه ای مورد بررسی قرار دادیم.

14 دقیقه پیش

جریان‌های متحد با نتانیاهو از طریق ترویج تئوری‌های توطئه در اراضی اشغالی به دنبال ایجاد فضای تنفس برای نخست وزیر صهیونیست‌ها در بحبوحه جنگ غزه هستند.

یک ربع پیش

محمدجواد ظریف که روز گذشته مسعود پزشکیان را در برنامه انتخاباتی او همراهی می‌کرد، در سخنانی مجددا توهم احیای برجام از سوی بایدن در سال ۱۳۹۹ را تکرار کرد. ادعایی که پیش از این نیز توسط او و حسن روحانی مطرح شده بود اما این ادعا تا چه حد با حقیقت مطابقت دارد؟

10 دقیقه پیش

مراسم روز جهانی یوگا امروز چهارشنبه ۳۰ خرداد با حضور سفیر هند، رئیس انجمن ورزش یوگا ایران و ورزشکاران این رشته در محل آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

14 دقیقه پیش

در پی موافقت ناتو با عدم استقرار نیروهای مجارستان در اوکراین یا حمایت‌های مالی این کشور از کی‌یف، قرار شده که نخست وزیر هلند دبیرکل بعدی این ائتلاف نظامی باشد.

یک ربع پیش

مدیرکل تعاون و اتاق تعاون استان بر نظارت دقیق در رابطه با عملکرد مشاوران املاک در معاملات اراضی خارج از محدوده یا فاقد کاربری مسکونی شرکت‌های تعاونی مسکن زنجان تاکید کرد.

14 دقیقه پیش

میزبانی از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران یک رویایی شیرین برای هواداران یزدی فوتبال است اما اخیراً تحقق این رویا با چالش‌هایی روبرو شده است.

13 دقیقه پیش

بیشتر...