دعوت خانه احزاب از مردم برای حضور باشکوه در روز قدس رژیم صهیونیستی پایش را از گلیمش درازتر کرده است all tv logo

در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛
دعوت خانه احزاب از مردم برای حضور باشکوه در روز قدس/ رژیم صهیونیستی پایش را از گلیمش درازتر کرده است
سیاسیاحزاب و تشکل‌ها

قدرتعلی حشمتیان رئیس خانه احزاب در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره اهمیت حضور مردم در روز قدس اظهار کرد: روز قدس امسال با توجه به اتفاقات اخیر و جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه اهمیت بیشتری دارد و قطعا مردم ایران و سایر کشورهای اسلامی حضور پررنگی در حمایت از فلسطینیان خواهند داشت.

او افزود: اسرائیل غاصب به هیچ قانون و مقرراتی پایبند نیست و کودک‌کشی خود را با وقاحت ادامه می‌دهد لذا راهپیمایی مردم جهان اسلام در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان اهمیت بسزایی دارد .بنابراین خانه احزاب از مردم ایران در سراسر کشور دعوت می‌کند تا در این فریضه مهم حضور گسترده پیدا کنند.

رئیس خانه احزاب متذکر شد: اسرائیل با حمله موشکی و ترور سرداران سپاه بار دیگر توحش و بی اهمیتی خود به قوانین بین المللی را به جهانیان نشان داد و بنده با ارسال نامه ای به دفتر رهبر انقلاب اعلام کرده ام که حاضرم به سوریه بروم و در خدمت جمهوری اسلامی ایران باشم.

وی گفت : قطعا راهپیمایی روز قدس امسال نسبت به سال‌های گذشته باشکوه تر برگزار خواهد شد چرا که رژیم صهیونیستی پای خود را از گلیمش درازتر کرده و با توجه به ندای مقام معظم رهبری مردم بسیاری در محکومیت ظلم اسرائیل به خیابان ها خواهند آمد.

حشمتیان افزود: از مسئولان جمهوری اسلامی تقاضا دارم تا زیرکانه و هوشمندانه پاسخ دندان شکنی به جنایت اخیر رژیم صهیونیستی علیه ایران بدهند چرا که اسرائیل قصد دارد پای ایران را به جنگ باز کند و ما باید مدبرانه و توام با سعه صدر عمل کنیم.

وی در پایان گفت: قطعا به زودی همانطور که امام خمینی و رهبر معظم انقلاب فرموده‌اند اند رژیم صهیونیستی از روی کره زمین محو خواهد شد.

باشگاه خبرنگاران جوانسیاسیاحزاب و تشکل‌ها#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

انتقال املاک، خودرو، طلا و ارز برای اشخاص غیرتجاری ‌با تصویب مجلس، مشمول مالیات بر عایدی سرمایه می‌شود.

یک ربع پیش

حتی پس از بهبودی، برخی از افراد ممکن است از پیامدهای طولانی مدت سندرم درس DRESS رنج ببرند، از جمله آسیب دائمی به اندام ها و ایجاد اختلالات خودایمنی...

یک ربع پیش

شکایت فرمانده فراجا از سیدحسین حسینی دروازه‌بان استقلال تکذیب شد.

یک ربع پیش

باشگاه استقلال تحولات مدیریتی فراوانی را طی دو ماه آینده به چشم خواهد دید.

یک ربع پیش

در معاملات امروز سامانه نیما از مجموع ۴۲۶.۸ میلیون دلار حواله عرضه شده ۱۲۴.۸ میلیون دلار آن معامله شد.

14 دقیقه پیش

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد سنای آمریکا بسته کمکی ۲۶ میلیارد دلاری این کشور به اسرائیل را تصویب کرده است.

یک ربع پیش

مسئولان باشگاه تراکتور تبریز حمید مطهری را به عنوان مسئول فنی تیم و سرمربی موقت انتخاب کردند.

14 دقیقه پیش

معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: «من در مورد راه‌های ارتباط خود با ایران اظهار نظر نمی‌کنم اما باید بگویم ما در حال مذاکره مستقیم با ایران در نیویورک یا هر جای دیگری در مورد برجام نیستیم.»

یک ربع پیش

این بازیگران از کودکی وارد سینمای ایران شدند و مدت زیادی را در صحنه درخشیدند. لیلی رشیدی، لیلا حاتمی، علی شادمان، باران کوثری و... از جمله بازیگرانی هستند که از کودکی وارد دنیای بازیگری شدند.

یک ربع پیش

بیشتر...