فوتبالی |
1 ماه پیش

منافی: به نساجی تعصب دارم مطهری مربی با تجربه ای است فوتبالی

منافی: به نساجی تعصب دارم/ مطهری مربی با تجربه‌ای است

منافی: به نساجی تعصب دارم/ مطهری مربی با تجربه‌ای است

پایگاه خبری فوتبالی- مربی جدید تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت: به تیم استانم عرق دارم و خوشحالم که دوباره به این تیم برگشتم. 

به گزارشفوتبالیو به نقل از تسنیم، جواد منافی در خصوص انتخابش به عنوان دستیار حمید مظهری گفت: من در سال 1380 همراه با یحیی گل‌محمدی در نساجی کار کرده‌ام و خیلی خوشحالم که بعد از دو دهه دوباره به این تیم برگشتم. نساجی تیم استان من است و به این تیم تعصب دارم، خاطرات خوبی هم از حضور در نساجی دارم و خیلی خوشحالم که در فصل جدید در این تیم فعالیت خواهم کرد.

وی ادامه داد: وقتی با پیشنهاد حمید مطهری مواجه شدم، در نهایت با هم جلسه‌ای داشتیم و در مورد این همکاری صحبت کردیم. ما در این سال‌ها با هم در ارتباط  بودیم و شناخت خوبی از تفکرات یکدیگر داریم. امیدوارم همه ما در کنار هم اتفاقات خوبی را برای نساجی رقم بزنیم.

منافی درباره این موضوع که حمید مطهری برای اولین بار در لیگ برتر به عنوان سرمربی فعالیت خواهد کرد، تصریح کرد: مطهری مربی باتجربه‌ای است و کارش را از پایه‌ها شروع کرد. او سلسله مراتب مربیگری را طی کرد و به تیم‌های بزرگ آمد، مطهری مربی باتجربه‌ای است و قطعا برای شروع یک چالش جدید انگیزه بالایی دارد.

مربی جدید نساجی در پایان تصریح کرد: اتفاق مهم برای نساجی این است که در فصل جدید در ورزشگاه شهید وطنی بازی خواهد کرد تا از حمایت هواداران پرشمارش بهره ببرد. نساجی در زمین خودش برای هر تیمی خطرناک است، هدف همه ما این است که یک فصل فوق‌العاده را برای نساجی و هوادارانش رقم بزنیم.

9719#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

,اینفوگرافی,فوتبال اروپا,اینفوگرافی اختصاصی

8 ساعت پیش

ویدئوهای مشابه،حواشی و سایر ویدئوهای ورزشی را در وب سایت فوتبالی تماشا کنید | اینتر,دنزل دومفریز,سری آ

7 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی - منچسترسیتی در هفته دوم از رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف بورنموث رفت و در نهایت موفق شد با نتیجه 4 بر 0 این تیم را شکست دهد و حریف خود را به نوعی تحقیر کند.به گزارش فوتبالی، منچستر سیتی که به عنوان مدافع عنوان قهرمانی پا به ا,منچسترسیتی,لیگ برتر انگلیس,پپ گواردیولا,بورنموث,ارلینگ هالند,پیشنهاد سردبیر

14 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی - مهدی قایدی که پس از توافق انجام شده، این فصل برای استقلال بازی خواهد کرد، لحظاتی قبل به تهران رسید.به گزارش فوتبالی و به نقل از کانال رسمی باشگاه استقلال، قایدی به زودی در تمرینات استقلال شرکت می کند. پس از کش و قوس های فراوان د,استقلال,عکس,مهدی قایدی

8 ساعت پیش

ویدئوهای مشابه،حواشی و سایر ویدئوهای ورزشی را در وب سایت فوتبالی تماشا کنید | بارسلونا,لالیگا,رایو وایکانو,خلاصه بازی

7 ساعت پیش

ویدئوهای مشابه،حواشی و سایر ویدئوهای ورزشی را در وب سایت فوتبالی تماشا کنید | رضا شکاری,گل گهر سیرجان,لیگ برتر

7 ساعت پیش

مصاحبه اختصاصی با هواداران فوتبال و بازیکنان بعد از اتمام بازی ها در فوتبالی ببینید | نیمار,پاری سن ژرمن,لیگ فرانسه

6 ساعت پیش

مصاحبه اختصاصی با هواداران فوتبال و بازیکنان بعد از اتمام بازی ها در فوتبالی ببینید | خلاصه بازی,بوندسلیگا,کلن,لایپزیش

7 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی - نگاهی داریم به مهم ترین عناوین روزنامه های ورزشی صبح امروز.فرهیختگان:یحیی نه مهاجم داشت نه پلن Bفوتبالز:قربانی با تهدید از مجمع کنار گذاشته شدآوای استقلال:وضعیت 3 استقلالی مشخص نیستشوت:شاید این جمعه به ورزشگاه بیاییدایران ورزشی:,روزنامه های ورزشی,روزنامه,عناوین روزنامه

9 ساعت پیش

بیشتر...