افشاگری حسینی علیه مدیران استقلال

خبرآنلاین: کاپیتان استقلال می گوید چندین بار مانع از آن شد تا بازیکنان تمرینات را تعطیل کنند.

سیدحسین حسینی به عنوان باتجربه ترین بازیکن استقلال نیز یکی از بازیکنانی بود که علیه مدیریت موضع گرفت و نسبت به حذف از لیگ قهرمانان آسیا گلایه کرد.

او در شروع صحبت هایش گفت: واقعا امروز شرایط سختی داشتیم. توانستیم بازی سخت را ببریم. قبل از بازی خودم در هتل دیدم که تمرکز لازم را نداشتیم. دمشان گرم، از آنها تشکر می کنم. در این مدت از جان مایه گذاشتند و توانستیم بازی را ببریم.

کاپیتان استقلال درباره حذف از لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد: از کسانی که تلاش کردند تا ما از آسیا حذف شویم، تشکر می کنم. خیلی برایم جالب است؛ این تیم مگر هوادار میلیونی ندارد؟ این تیم مگر برای دولت نیست؟ مگر این تیم مردمی نیست؟ یک تیم دیگر چنین مشکلی برایش پیش می آید، عالم و آدم بسیج می شوند تا مشکلش حل شود و اصلا آبروی ایران حفظ شود؛ ولی ۶ ماه فرصت داشتیم این پول را پرداخت کنیم اما هیچ کس به سراغ ما نیامد.

حسینی ادامه داد: واقعا یک تیم تنهای تنها هستیم. یک گوشه افتاده ایم، نه امکاناتی داریم و نه چیزی. می بریم، نه کسی از ما حمایتی می کند و نه هیچ. فقط خودمان هستیم و سرمربی مان. هیچ کس دیگری با ما نیست. نمی دانم چه بگویم. سال گذشته در آرامش کارمان را انجام دادیم و قهرمان شدیم. همانجا گفتم شرایط امسال خوب نیست.

دروازه بان آبی های پایتخت با اشاره به خواست بازیکنان برای اعتصاب گفت: جالب است بدانید در ۳، ۴ ماه گذشته من خیلی ذهنم درگیر رختکن بود. قبل از دربی بود که چند بار بچه ها می خواستند اعتصاب کنند و تمرین را تعطیل کنند ولی من همه جوره ایستادم و خواهش کردم که تلاش کنیم و ادامه بدهیم. دم شان هم گرم. تا جایی که توانستند ادامه دادند. ولی تا کی؟

حسینی همچنین گفت: اصلا خود شما اگر حقوقتان را ندهند، می توانید در چشمان زن و بچه تان نگاه کنید؟ مگر ما شغل دیگری داریم؟ چیزی نمی خواهیم، فقط می گوییم پولمان پرداخت شود. متاسفانه هروقت اسم پول می آوریم یا جریمه می شویم یا آدم بده می شویم.

او به اتفاق عجیبی پرداخت و افزود: همه بچه ها الان مصاحبه کردند و این مشکل تیمی است. بعضی از دوستان رفتند و گفتند استوری دسته جمعی قبل از عید کار حسینی بود و حسینی تیم را متحد کرد. من در اردوی تیم ملی بودم، به جای اینکه تمرکز کنم و به آمادگی برسم، بعضی از دوستان علیه من در فضای مجازی خط دادند و جو را علیه من کردند. به جای اینکه مشکل بازیکنان و تیم را حل کنند، دارند صورت مساله را پاک می کنند.

سیدحسین درپاسخ به این پرسش که مقصر چه کسی است، گفت: مقصر دولت قبلی است، آقای وزیر ورزش قبلی و مدیرعامل وقت. آن موقع که این بدهی پیش آمد، دلار ۱۰ هزار تومان قیمت داشت. راحت می توانستند این پول را پرداخت کنند. ولی استقلال آن زمان تیمی شده بود که همه ترسیده بودند. فکر کنم تیم رقیب هم از ما حمایت می کرد! به نظرم دست به دست هم داد تا اینطور شود.

حسینی در ادامه خاطرنشان کرد: ما که نباید اینجا بایستیم و علیه کسی صحبت کنیم. ما باید فوتبال مان را بازی کنیم. من کاپیتان این تیم نباید اینقدر ذهنم مشغول شود. من باید دروازه بانی ام را بکنم. هیچ کس در این باشگاه اما کارش را درست انجام نمی دهد. بازهم می گویم دم این بچه ها گرم که تلاش کردند و تمرین کردند و امروز به خاطر هواداران آمدیم و بازی کردیم و بردیم.

او در پایان گفت: بعد از تیم ملی که آمدم ، دیدم جو تیم خوب نبود. همه ناراحت بودند. ما از همین لیگ قهرمانان می توانستیم در آمدزایی کنیم. هر برد و هر صعود پول گیر باشگاه می آید. با این حال یکدل شدیم که هر اتفاقی می افتد امروز بازی را ببریم و ادامه بدهیم.#‌اخبار_ورزشی منبع: برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

لیونل مسی در مصاحبه‌ای با تیک اسپورتس گفت در جریان بازی‌ها با ‏خودش دیالوگ درونی دارد و مجبور است به خودش هشدار بدهد که ‏واقعیت را گم نکند. ‏

7 ساعت پیش

هافبک عراقی و محبوب هواداران استقلال به احتمال فراوان جایی در لیست این تیم برای فصل بعدنخواهد داشت.

14 ساعت پیش

در پرونده فساد در فوتبال، حالا پای یک باشگاه کرمانی دیگر هم به موضوع باز شده است.

18 ساعت پیش

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان سرخ‌پوشان در اینستاگرام به هواداران پرسپولیس طعنه زد.

18 ساعت پیش

رضا شاهرودی استوری جدیدی منتشر کرد.

17 ساعت پیش

سرمربی پرتغالی سپاهان چند روز پس از قهرمانی در جام حذفی تصمیم خود را گرفت و به مدیران باشگاه خبر مهمی را اطلاع داد.

13 ساعت پیش

مدافع گرجستانی پرسپولیس شایعات پیرامون خود و تیمش را تکذیب کرد.

12 ساعت پیش

دروازه‌بان تراکتور پیشنهاد جدی از بلژیک دریافت کرده و ممکن است در نقل و انتقالات تابستانی لژیونر شود.

13 ساعت پیش

لیونل مسی زیر پست اینستاگرام باشگاه بارسلونا کامنتی منتشر کرد.

9 ساعت پیش

بیشتر...