خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

اهداء ۳۶۰ نسخه کتاب نفیس به کتابخانه های عمومی اسدآباد توسط خانواده مرحوم نورافشان ایسنا

اهداء ۳۶۰ نسخه کتاب نفیس به کتابخانه‌های عمومی اسدآباد توسط خانواده مرحوم نورافشان<br>

ایسنا/همدانرئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اسدآباد از اهداء ۳۶۰ نسخه کتاب نفیس توسط خانواده مرحوم محمد نورافشان به کتابخانه‌های عمومی این شهرستان خبر داد.

مهدی مرادیان تمجید در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: مرحوم محمد نورافشان از اعضای فعال و بسیار کتابخوان کتابخانه عمومی شهید رجائی اسدآباد و دانشجوی دانشگاه شهید مقصودی همدان بود که امسال متاسفانه به علت تصادف دار فانی را وداع گفت.

وی افزود: این خانواده در یک اقدام خداپسندانه و فرهنگی ۳۶۰نسخه کتاب نفیس که توسط این مرحوم تهیه شده بود را به کتابخانه های عمومی شهرستان اسداباد اهداء کردند.

مرادیان تمجید با بیان اینکه ارزش تقریبی کتاب های اهدائی توسط این خانواده بیش از ۳۵ میلیون تومان است، تصریح کرد: کار استعلام ، تائید و ثبت کتب فوق در کتابخانه عمومی شهید رجائی اسدآباد به اتمام رسیده و  همگی این کتابها آماده ورود به مخزن کتابخانه های شهرستان است.

وی در پایان از خانواده مرحوم محمد نورافشان بابت این اقدام خداپسندانه و ماندگار که سبب رشد فکری و آگاهی بخشی به جامعه می‌شود تقدیر کرد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شایانیوز- مینا مختاری یکی از معروف ترین بلاگر ها و طراحان لباس ایرانی است که البته این روز ها دیگه شهرتش به خاطر بلاگری و تیپ و استایل های سوپر لوکس و جذابش

نیم ساعت پیش

هر کس انگشتری که نگینش عقیق است انتخاب کند فقیر نمی شود و کارهایش فقط به نیکو ترین وجه پایان می یابد.

نیم ساعت پیش

سانیا سالاری این عکس را از صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است. &nbsp; &nbsp; زندگی شخصی سانیا سالاری سانیا سالاری متولد 20 تیرماه

نیم ساعت پیش

عربستان سعودی شرط قدیمی خود برای حماس مبنی بر قطع روابط با ایران را کنار گذاشته اما شرط جدیدی گذاشته مبنی بر اینکه حماس باید شروط کمیته چهارجانبه روند صلح (متشکل از روسیه، آمریکا، سازمان ملل و اتحادیه اروپا) را بپذیرد.

نیم ساعت پیش

گرگان- معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: بر اساس برنامه ششم باید ۱.۸ درصد ظرفیت دانشگاه ها به دانشجویان خارجی اختصاص یابد.

نیم ساعت پیش

یاسوج_هاشمی مهر با اظهار گلایه از مدیران دستگاه ها از اینکه در مناسبت های مذهبی اقدام شایسته ای صورت نمی گیرد، گفت: مناسبت های ملی و مذهبی باید محترم شمرده شوند .

نیم ساعت پیش

نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت سازمان سنجش اعلام شد.

نیم ساعت پیش

جلسه ستاد هماهنگی روابط اقتصادی خارجی با موضوع «پیگیری مصوبات کمیسیون مشترک اقتصادی ازبکستان و قرقیزستان» به ریاست مهدی صفری معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه برگزار شد.

نیم ساعت پیش

تهران - رئیس قوه قضاییه به برخورد مدبرانه، قاطعانه و عبرت‌آموز با متخلفان و مفسدان و اهتمام به حفظ حریم خصوصی افراد، پوشاندن عیوب مؤمنین، جلوگیری از افشای اسرار و پذیرش عذر فرد خطاکار و فرصت دادن به او برای جبران تاکید کرد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...