خبرگزاری رضوی |
1 ماه پیش

زمان انتخاب سرمربی تیم ملی مشخص شد رضوی

زمان انتخاب سرمربی تیم ملی مشخص شد
به گزارشخبرگزاری رضوی، احسان اصولی، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درباره جلسه امروز این فدراسیون برای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: این جلسه از ساعت هشت صبح برگزار شد و همه اعضای هیات رئیسه حضور داشتند. خانم منظمی، سرپرست نایب رئیسی بانوان برای اولین بار در این جلسه حضور داشتند. خدمت خانواده احمدی تسلیت عرض می‌کنم که در سانجه سقوط هلی‌کوپتر حامل کاروان وزارت ورزش سقوط کرد و برای وزیر ورزش و جوانان و سایر مسئولان آرزوی سلامتی داریم.
وی درباره مصوبات این هیات رئیسه گفت: بنا شد آزمون واسطه‌های نقل و انتقالات به شکل سازمان یافته برگزار شود و بنا شد آیین‌نامه‌ای آماده شود و به تصویب هیات رئیسه برسد.
انتخاب سرمربی تیم ملی تا ۲۰ اسفند
اصولی به بحث انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان گفت: حدود ساعت درباره سرمربی تیم ملی بحث و تبادل نظر شد و ریاست فدراسیون فوتبال نکات راهبردی را مطرح کردند. تاکید می‌کنیم که روش فدراسیون فوتبال در خصوص انتخاب سرمربی در موقع مناسب تشریح می‌شود که چطور به این روش رسیدیم. به نظرمان این روش درست است و بنا شد تا بیستم اسفند بررسی نهایی صورت گیرد. تا قبل از شروع اردوی تیم ملی فوتبال تصمیم گیری می‌کنیم. الان لیگ برتر در حال برگزاری است. منابع مالی و گزارش ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت. به اطلاع مردم عزیز می‌رسانیم که تا قبل از شروع اردوی تیم ملی ایران سرمربی معرفی می‌شود.
وی افزود: به انتخاب سرمربی تیم ملی ایران نزدیک شدیم و امیدوارم تا حدود بیستم اسفند سرمربی را انتخاب کنیم. با این حال قبول می‌دهیم که قبل از شروع اردوی تیم ملی به این نتیجه برسیم.
سخنگوی هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: آیین نامه صدور مجوز حرفه‌ای برای لیگ برتر، لیگ دسته یک، لیگ برتر فوتسال و لیگ برتر فوتبال بانوان به تصویب رسید و آیین‌نامه‌ها به باشگاه‌ها ابلاغ می‌شود. تعلیق کمیته صدور مجوز حرفه‌ای به پایان رسیده و شرایط لازم برای فعالیت باشگاه‌ها ایجاد شده است.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

انتشار تصویر تبلیغ عطر گوگوش، خواننده مشهور ایرانی در شبکه‌های اجتماعی موجی از انتقادها را در فضای مجازی برانگیخت تا آنجا که واکنش این هنرمند معروف را به دنبال داشت.

2 روز پیش

خبرگزاری تسنیم به برخی شایعات درباره کشته شدن یک جوان در کرمانشاه با تیراندازی ماموران نیروی انتظامی واکنش نشان داد.

2 روز پیش

تصاویری از آناهیتا افشار، بازیگر نقش «شیرین» در سریال «پوست شیر» در فضای مجازی منتشر شده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

2 روز پیش

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از قتل یک زن 40 ساله به دست همسرش در شرق تهران خبر داد.

2 روز پیش

بسیاری از ستاره های هالیوود برای دستیابی به شهرت و موفقیت از لذت های زندگی خانوادگی دست می‌کشند.

2 روز پیش

سخنان اخیر رئیسی درباره درباره دادگاه لاهه با واکنش متفاوت علی ضیا، مجری معروف صداوسیما مواجه شد.

2 روز پیش

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول گروه صنعتی ایران‌خودرو ضمن تاکید بر ادامه تولید خودرو پارس اعلام کرد: دو محصول پارس و آریسان۲ موفق شدند آزمون ایمنی عابر پیاده را با موفقیت پشت سر بگذارند.

2 روز پیش

کاربران تیک تاک سال گذشته اولین ویدیو از مجموعه ویدیوهای مگی هوسوار (Maggie HusVar) را تماشا کردند.

2 روز پیش

مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی مبلغی معادل یک ماه مستمری در قالب عیدی پرداخت می‌شد، اظهارات سخنگوی شبکه ملی تشکل‌های مردم‌نهاد افراد دارای معلولیت حاکی از آن است که هنوز عیدی مددجویان پرداخت نشده است.

2 روز پیش

بیشتر...