ایران آنلاین |
۱ هفته پیش

وزارت جهاد خواستار تسهیلات بانکی برای تهیه نهاده های کشاورزی شد ایران آنلاین

در پیشنهادی به هیأت دولت؛
وزارت جهاد خواستار تسهیلات بانکی برای تهیه نهاده‌های کشاورزی شد

وزارت جهاد با توجه به اهمیت و حساسیت تأمین نهاده‌های کشاورزی و تأثیر آنها بر کمیت و کیفیت محصولات کشاورزی و امنیت غذایی کشور و ضرورت تأمین منابع مالی مورد نیاز برای تهیه آنها، خواستار موافقت هیأت دولت با تسهیلات بانکی مورد نیاز شرکت خدمات حمایتی کشاورزی برای تهیه نهاده‌ها شد.

به گزارش ایران آنلاین،  شرکت خدمات حمایتی کشاورزی (وابسته به وزارت جهاد کشاورزی) مسئولیت تأمین و تدارک نهاده‌های کشاورزی به ویژه انواع کودهای شیمیایی را به عهده دارد و به منظور اجرای برنامه ابلاغی سال ۱۴۰۱، با برگزاری مناقصات داخلی و بین المللی، مقدمات و تمهیدات لازم را جهت انعقاد قراردادهای مربوطه فراهم کرده است که نهایی شدن فرآیند انعقاد قرارداد و اجرای آن، با توجه به روند رو به رشد تقاضای مصرف انواع کود و به تبع آن برنامه ابلاغی وزارت جهاد کشاورزی (در راستای خودکفایی محصولات اساسی) و افزایش چشمگیر قیمت انواع کود در بازارهای جهانی مستلزم تأمین منابع مالی است.

بر این اساس و با توجه به درجه اهمیت و حساسیت تأمین نهاده‌های کشاورزی شامل انواع کودهای شیمیایی، سموم و بذور و تأثیر آنها بر کمیت و کیفیت تولید محصولات کشاورزی و امنیت غذایی کشور، وزارت جهاد کشاورزی خواستار موافقت دولت با تسهیلات بانکی مورد نیاز شرکت خدمات حمایتی کشاورزی جهت تهیه نهاده‌ها و کودهای بخش کشاورزی با نرخ مصوب شورای پول و اعتبار شده است که این پیشنهاد در کمیسیون اقتصاد دولت در دست بررسی و تصمیم گیری است.انتهای پیام/


 #‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تیم فوتبال رئال مادرید با پیروزی برابر لیورپول در فینال لیگ قهرمانان اروپا در فصل 22-2021 رکورد خود به‌عنوان پرافتخارترین تیم این رقابت‌ها را دست نیافتنی‌تر کرد.

5 ساعت پیش

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره اصلاح تعرفه‌های پستی گفت: طی ۲۴ ساعت آینده سامانه‌ای راه‌اندازی می‌شود تا کسانی که برای پست مرسوله خود، مبلغ بیشتری از میزان مصوب پرداخت کرده‌اند، مابه التفاوت آن‌را دریافت کنند.

6 ساعت پیش

همه چیز از یک اتاق شروع می‌شود. این خانه اتاق با هر آنچه که تاکنون دیده‌اید متفاوت است، اتاقی پر از معما و رمز و راز که با بسته شدن در آن، تازه اتفاقات و ماجراهای رمزآلود و ترسناک آغاز می‌شود. کسانی‌ که وارد این اتاق شده‌اند بدون وقفه و از دست دادن زمان برای نجات و رهایی از این اتاق تلاش و تقلا می‌کنند. به همین خاطر نامش را «اتاق فرار» گذاشته‌اند.

6 ساعت پیش

وینیسیوس موفق شد در دقیقه ۵٨ گل اول را برای رئال مادرید به ثمر برساند.

5 ساعت پیش

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان، شاگردانش را مستحق قهرمانی در رقابت‌های آسیا - اقیانوسیه دانست.

6 ساعت پیش

ماجرای معجزه‌ای که صدای احسان یاسین شرکت‌کننده عصر جدید را برگرداند.

6 ساعت پیش

یک متخصص تغذیه گفت: ۷۰ درصد بدن انسان از آب تشکیل شده و تامین نشدن آب مورد نیاز بدن ممکن است موجبات درگیری بدن با برخی از بیماری ها را فراهم کند.

5 ساعت پیش

شیراز- فرمانده انتظامی فارس گفت: شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلین ۲ محیط بان در دستور ویژه پلیس فارس قرار دارد.

7 ساعت پیش

ارزش سهام عدالت امروز شنبه ۷ خرداد ۰٫۸ درصد کاهش یافت.

7 ساعت پیش

بیشتر...