اکونا پرس |
2 ماه پیش

هراس صهیونیست ها از رویارویی با ایران

هراس صهیونیست ها از رویارویی با ایران

نگرانی رژیم صصهیونیستی از رویارویی با ایران از زبان کارشناسان و مقامات صهیونیستی در«العین الاسرائیلیه» شبکه العالم بررسی می شود.

هراس صهیونیست ها از رویارویی با ایران
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومیمعاونت برون مرزیرسانهملی، نگرانی های مقامات و کارشناسان صهیونیستی در مقابله باایرانو بحث های عمیق درباره توان تل آویو برای رویارویی با قدرت نظامیجمهوری اسلامی ایراندر گزارش رسانه های اسرائیلی در برنامه «العین الاسرائیلیه» رصد و توسط مهمان برنامه، حسن حجازی، کارشناس مسائل اسرائیل، تحلیل خواهد شد.

نگرانی از نبرد آتی با حزب‌الله و احتمال تحمل پیامدهایجنگبالبنانو ناکامی اسرائیل در مهار آن، تهدیداتحزب اللهدر صورت سلب حقگازلبنان، نگرانی ها از تشدید حملات فلسطینیان در کرانه باختری اشغالی و احتمال وقوع انتفاضه ای دیگر و ... از مباحث دیگری است که در این برنامه نقد خواهد شد. «العین الاسرائیلیه» تولید دفتر شبکه العالم در بیروت با اجرای حنان ضیاء، چهارم مهرماه، ساعت 21 به وقت تهران به روی آنتن شبکه العالم خواهد رفت.

توطئه صهیونیست ها برای نابودی لبنان و سرقت ثروت لبنان موضوع برنامه امشب «قضیه ساخنه» از شبکه الکوثر است.

مجموعه تلویزیونی «روشن تر از خاموشی» با نویسندگی و کارگردانی حسن فتحی از شبکه الکوثر پخش می شود.#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فصل زمستان در بسیاری از شهرها و کشورهای دنیا، با دانه‌های ریز برف که بر سنگ فرش خیابان‌ یا باغچه حیاط خانه‌ها می‌نشیند، رونمایی می‌کند. این در حالی است که در برخی مناطق دیگر، سالانه بیش از ۱۰۰ اینچ برف می‌بارد و در لیست برفی ترین مناطق دنیا قرار دارند. آیا این مناطق را می‌شناسید؟ اگر نمی‌شناسید، این مقاله جذاب را که قرار است آنها را به شما معرفی کند از دست ندهید.

7 ساعت پیش

دیدن برف در خواب تعبیر گوناگونی دارد. این طور نیست که صرفاً بتوان آن را نمادی از خوبی و نیکی دانست.

7 ساعت پیش

بخش قابل توجهی از مردم ایران، ازجمله عمده افرادی که در انتخابات 1400 شرکت نکردند یا رای سفید دادند، نه فقط از اصلاح‌طلبان بلکه از همه‌چیز عبور کرده‌اند. یعنی مردم مجموعه نظام موجود را با همه موجودی آن و همه جریان‌هایی که در حاکمیت نقش داشته یا دارند را قادر به تحقق خواسته‌های انباشته‌شده خود نمی‌بینند و این طبعا شامل اصلاح‌طلبان هم می‌شود.

7 ساعت پیش

سرمربی سابق تیم ملی درباره عملکرد ایران در جام جهانی صحبت کرد.

6 ساعت پیش

وزیر ناکارآمد و برکنار شده دولت روحانی می‌گوید برخی هم‌طیفان او می‌خواهند نقش میانه و میانجی را در حوادث اخیر ایفا کنند اما هیچ یک از دو طرف نمی‌پذیرند(!)

7 ساعت پیش

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق و کلاهبردار حرفه‌ای که با سوءاستفاده از شهروندان اقدام به سرقت از کارت عابر آن‌ها می‌کرد خبر داد و گفت: تا کنون ۲۰ مالباخته شناسایی شده اند.

6 ساعت پیش

در جریان جنگ ترکیبی علیه ایران، شاهد موضع‌گیری افراطی برخی از چهره‌های مشهور موسوم به سلبریتی علیه حاکمیت و هنجارهای فرهنگی کشورمان و در دفاع از مواضع و منافع دشمنان بودیم. نکته مهم این است که اغلب افرادی که وارد فاز این تقابل آشکار شدند، از اشراف و صاحبان ثروت‌های هنگفت هستند. 

7 ساعت پیش

تیم ملی فوتبال ایران اگرچه در مرحله گروهی جام جهانی راه به جایی نبرد، اما در آمار مسن‌ترین تیم‌های جام جهانی صدرنشین بود تا دست‌کم در یک بخش بتواند بالاتر از دیگر تیم‌ها قرار بگیرد.

6 ساعت پیش

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی تهران را ترک کرده است.

7 ساعت پیش

بیشتر...