شما نیوز |
9 ماه پیش

رونالدو از مسابقه اخراج شد twitter cd3333 twitter cd3333 linkedin 161 rss

رونالدو از مسابقه اخراج شد
آنچه دیگران می خوانند:
  • تعطیلی مدارس شنبه 1 مهر 1402

  • استقبال خنده دار حسن ریوندی از رونالدو + این فیلم را حتما ببینید

  • اشک های پسر بچه طرفدار رونالدو کارخودش را کرد | کودک بامزه به آرزویش رسید + فیلم

  • دیدار صمیمانه شهریار فوتبال ایران با ستاره پرتغال

  • حمله تند ژیلا صادقی به دختر مدیر عامل پرسپولیس در دیدار با رونالدو | ژیلا صادقی: دخترتو بزک کردی که شوهرش بدی!

    حمله تند ژیلا صادقی به دختر مدیر عامل پرسپولیس در دیدار با رونالدو | ژیلا صادقی: دخترتو بزک کردی که شوهرش بدی!

سرلک کارت زرد اول خود را در نیمه اول در حالی به جان خرید که روی چمن بسیار بد ورزشگاه آزادی سر خورد و نتوانست توپ را بگیرد. او در ادامه ترجیح داد توپ را با دست بگیرد تا از ایجاد موقعیت برای تیم حریف جلوگیری کند.

چند دقیقه پس از پایان نیمه دوم هم کارت زرد از راه رسید و این بازیکن در حالی که قصد داشت توپ رونالدو رو بزند، دیرتر از این بازیکن عمل کرد تا با کف پای خود روی پای رونالدو برود و کارت زرد دوم ر مقابل دیدگانش ببیند.

رونالدو مورد توجه ترین بازیکن میدان است، اما در نیمه اول نمایش خوبی نداشت و همچنان در حسرت گلزنی بهپرسپولیساست، اما موفق شد با شروع نیمه دوم روی حرکت خود زمینه ساز اخراج هافبک دفاعی ارزشمند سرخ‌ها شود.#‌اخبار منبع: شما نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد: شرکت‌های ایران خودرو و سایپا تا تیرماه سال ۱۴۰۴ فرصت دارند تا از شمولیت ماده ۱۴۱ لایحه اصلاحی قانون تجارت خارج شوند تا دیگر مشمول لغو پذیرش نشوند.

14 دقیقه پیش

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تنها راه تحول اقتصادی در کشور ایجاد صنعت دانش بنیان صادرات محور می‌باشد.

13 دقیقه پیش

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، از خلوتی معابر تهران نسبت به روزهای گذشته با تغییر در ساعات کاری ادارات خبر داد.

یک ربع پیش

متولی ورزش فارس، ۸ تیرماه را یکی از مهم‌ترین روزهای تاریخ کشور دانست و توسعه زیرساخت‌های ورزشی را مهم‌ترین انتظار جامعه ورزش از رئیس جمهور منتخب عنوان کرد.

یک ربع پیش

رئیس هیئت کشتی استان فارس با بیان اینکه ناکامی‌های فرنگی‌کاران نامدار این استان در مسیر سهمیه المپیک ارتباطی با عملکرد هیئت استان ندارد، برای حضور در مناظره با منتقدان اعلام آمادگی کرد.

یک ربع پیش

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان با اشاره به شروع تعطیلات تابستانی از آماده‌سازی و ارتقاء ایمنی محورهای مواصلاتی استان همدان برای استقبال از سفرهای تابستانی خبر داد. 

یک ربع پیش

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی از احداث ناحیه صنعتی در این شهرستان خبر داد و گفت: با اتمام مطالعات طرح فوق،عملیات اجرایی این پروژه آغاز خواهد شد.

13 دقیقه پیش

نخست‌وزیر ایتالیا، رئیس نشست دوره‌ای «گروه هفت» اعلام کرد «موافق استفاده از ۵۰ میلیارد دلار دارایی مسدود شده روسیه به نفع اوکراین است». پوتین، رئیس‌جمهور روسیه این کار را سرقت از کشورش دانست.

یک ربع پیش

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان گفت: خیرین در قالب پویش نذر قربانی ۵۰۴ راس قربانی اهدا کردند.

یک ربع پیش

بیشتر...