شما نیوز |
۱ هفته پیش

صدور ۵۷ مجوز ایجاد دفاتر مشاوره کارآفرینی در فارس

صدور ۵۷ مجوز ایجاد دفاتر مشاوره کارآفرینی در فارس
آنچه دیگران می خوانند:
  • ابی خواننده لس آنجلسی به تهران آمد

  • مهوش وقاری عزادار شد | چجوری دلت اومد همچین داغی به دلم بزاری!

  • پخش زنده بازی ایران و ولز در جام جهانی قطر | پخش زنده بازی ولز و ایران

  • فال روزانه جمعه، 4 آذر ۱۴۰۱ | فال امروز

مدیر کل کار تعاون و رفاه اجتماعی فارس گفت: ۵۷ مجوز ایجاد دفاتر مشاوره کارآفرینی در سطح این استان صادر شده که فارس از این نظر در کشور پیشرو است.

خدا پرست کار

به گزارش خبرنگار شما نیوز از شیراز، وحید خداپرست با بیان اینکه فعالیت‌های حوزه کارآفرینی از طریق ایجاد دفاتر مشاوره کارآفرینی، انجمن کارآفرینان و مجمع خیرین کارآفرین در استان دنبال می‌شود اظهار داشت: ایجاد دفاتر مشاوره با هدف ارائه مشورت مبتنی بر دانش، هدایت استارتاپ‌های کارآفرین و حمایت از آن و افزایش ظریب موفقیت این واحد‌ها در سطح استان دنبال شده است.

وی با بیان اینکه ۵۷ مجوز ایجاد دفاتر مشاوره کارآفرینی در سطح این استان صادر شده که فارس از این نظر در کشور پیشرو است، افزود: ۴ مجوز شتاب دهنده، ۶ مجوز کافه کارآفرینی و ۴ مجوز فضای کاری مشترک در حوزه کارآفرینی فارس صادر شده است.

وی ادامه داد: انجمن صنفی دفاتر مشاوره کارآفرینی نیز در استان فارس تاسیس شده که در سطح کشور منحصر به فرد است.

وی گفت: کانون کارآفرینی استان فارس با هدف توسعه زیست بوم کارآفرینی این استان فعالیت خود را از سال ۹۳ در فارس آغاز کرد و همچنین مجمع خیرین اشتغالزا و کارآفرین این استان نیز با هدف کمک به کارآفرینان فارس از سال ۹۵ کار خودرا شروع کرده است.

او با بیان اینکه انتخاب و معرفی کارآفرینان برتر هر ساله در فارس انجام می‌شود، گفت: تاکنون ۱۴ دوره این جشنواره در سطح کشور برگزار شده که ۹۰ نفر کارآفرین برتر فارس در قالب برگزاری آن به جامعه معرفی و ۲۳ کارآفرین نیز در سطح ملی بعنوان برتر انتخاب شده‌اند.#‌اخبار منبع: شما نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیسی ادامه داد: امروز دانشگاه به دشمن ضربه زده و دشمن می‌خواهد دانشگاه را از تحصیل و علم آموزی و پیشرفت علمی بازدارد و بین دانشجویان رویارویی ایجاد کند، اما دانشجویان و اساتید دشمن را ناکام گذاشتند.اعتراضات را باید شنید و همواره ما برای شنیدن حرف‌های دانشجویان مصمم هستیم .اعتراض یا اغتشاش فرق دارد، اعتراض موجب اصلاح امور و کمال می‌شود و اغتشاش موجب تخریب و یاس آفرینی است.

9 ساعت پیش

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ترافیک فراجا، آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

5 ساعت پیش

این غذای بسیار خوشمزه و ساده است اما ظاهر بسیار شیک و مجلسی دارد.

8 ساعت پیش

ویزای تمامی کشتی گیران ایران برای حضور در جام جهانی آمریکا صادر شد.

6 ساعت پیش

آیت الله هاشمی رفسنجانی در کتاب خاطرات خود در مورد تاریخ ۱۶ آذر سال ۱۳۷۸ می نویسد: آیت‌ الله خامنه‌ای ،با تأکید و جدیت، خواستار نامزد شدنم شدند و گفتند، غیر از شما کس دیگری نیست که بتواند خطر را از انقلاب از طریق مجلس رفع کند.

8 ساعت پیش

از آنجایی که ارزش بیت‌کوین (BTC) حدود ۱۷هزار دلار شده است، حدس و گمان برای قیمت آینده آن پایین است.

8 ساعت پیش

تصویری از بانوان یگان ویژه پلیس ‌در میدان بهارستان تهران در شبکه‌های اجتماعی فراگیر شده است.

9 ساعت پیش

در صورتی که زیپ لباستان به هر دلیلی خراب شود می‌توانید با روشی ساده آن را تعمیر کنید و نیازی به تعویض آن نخواهید داشت.

6 ساعت پیش

با وجود تمام حواشی امروز مجلس و انتقادهای مخالفان مهرداد بذرپاش برای تصدی وزارت راه و شهرسازی، او امروز به‌ عنوان وزیر راه و شهرسازی در مجلس انتخاب شد.

8 ساعت پیش

بیشتر...