اهالی دو شهرستان ریگان گنبکی در انتظار اقامه نماز جمعه all tv logo

شهروندخبرنگار کرمان؛
اهالی دو شهرستان ریگان و گنبکی در انتظار اقامه نماز جمعه
شهروند خبرنگارشهروند خبرنگار

نماز جمعه یک فریضه و عبادت بزرگ است که به صورت دسته جمعى اقامه می‌شود و موجب لطافت روح و جان و موجب پاکیزگی قلب از گناه‌ها می‌شود. با وجود اینکه یکی از مهمترین فریضه الهی محسوب می‌شود و بار‌ها در آیات و روایات به آن تاکید فراوانی شده است، اما در برخی از شهرستان‌ها مانند ریگان و گنبکی در استان کرمان بیش از دو ماه است که نماز جمعه اقامه نمی‌شود.

شهروندخبرنگار ما با ارسال پیامی خواستار رسیدگی به این مشکل شد.

متن پیام شهروندخبرنگار

سلام و وقت بخیر دو شهرستان ریگان و گنبکی در شرق استان کرمان بیش از دو ماه است که امام جمعه ندارد، اقشار مختلف مردم خواستار برپایی اقامه نماز جمعه در این دو شهرستان هستند. بار‌ها مطالبه مردم این شهرستانها از مسئولان استان معرفی امام جمعه است.‌ خواسته مردم ولایتمدار و انقلابی شهرستان‌های ریگان و گنبکی را در اولویت قرار دهند و در معرفی امام جمعه برای این دو شهرستان اقدام عاجل صورت گیرد.

برای یادگیری اصول تصویربرداری خبری به صفحه «آموزش تصویربرداری برای شهروندخبرنگاران» مراجعه کنید

باشگاه خبرنگاران جوانشهروند خبرنگارشهروند خبرنگار#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده ولی‌فقیه در کاشان وظایف شورای نگهبان را تشریح کرد.

نیم ساعت پیش

وزیر ورزش و جوانان با حضور در بیمارستان از حسین رضازاده عیادت کرد.

نیم ساعت پیش

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری سارق مسلح و تحت تعقیب پلیس با کشف 14 فقره سرقت مسحانه خبر داد.

نیم ساعت پیش

مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان گفت: در سال‌جاری بالغ بر 4000 پرونده گلخانه خانگی یا کوچک مقیاس در سطح استان مورد بررسی قرار گرفت.

نیم ساعت پیش

سردار سید محمد کسائیان، فرمانده تیپ لشکر 25 کربلا و فرمانده تیپ 75 ظفر در دوران دفاع مقدس، دعوت حق را لبیک گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.

نیم ساعت پیش

امام جمعه موقت تهران حکومت را به‌منزله کشتی دانست و با تاکید بر نقش مهم زمامدار این کشتی گفت: امام(ره) دین خدا را احیا و مقابله با طاغوت را تبدیل به فرهنگ کردند و مردم را از وابستگی به شیاطین نجات دادند.

نیم ساعت پیش

انسدادی که جناب سروش و امثال تاج‌زاده اسیرش شده‌اند، محصول عدم اتکا به تجربه‌ی سیاست و نتیجه‌ی قدم گذاشتن در مسیری است که بیشتر جنبه‌ی فانتزی و قدرت‌طلبانه و خروج از چارچوب سیاست داشته است.

نیم ساعت پیش

کاوشگر خصوصی شرکت اینتویتیو ماشینز(Intuitive Machines) موسوم به اودیسیس(Odysseus) بامداد فردا ماموریت IM-۱ خود را روی ماه فرود می‌آورد.

نیم ساعت پیش

تهران- جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در بیانیه‌ای تاکید کرد که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به خانواده‌های اسرای صهیونیست دروغ می‌گوید.

یک ربع پیش

بیشتر...