استان غربی شمالی کشور از فردا درگیر بارش های شدید خواهند شد all tv logo

۹ استان غربی و شمالی کشور از فردا درگیر بارش‌های شدید خواهند شد
اقتصادیراه و شهرسازی

صادق ضیائیان مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: امشب و فردا در جزایر واقع در تنگه هرمز و دریای عمان شاهد رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی خواهیم بود.

به گفته وی از ظهر چهارشنبه سامانه بارشی وارد کشور شده و در استان‌های واقع در شمال غرب و غرب و روز پنجشنبه علاوه بر این مناطق در جنوب غرب، بخش‌هایی از مرکز و سواحل غربی و مرکزی خزر، بارش برف و باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقت، کاهش دما و در نقاط مستعد تگرگ پیش بینی می‌شود.

او می گوید: روز جمعه دامنه بارش ها، سواحل شرقی خزر، شمال شرق، برخی نقاط شرق و جنوب کشور را نیز در برمی‌گیرد و روز شنبه به جز سیستان و بلوچستان، هرمزگان، جنوب استان‌های فارس، کرمان و جنوب شرق خوزستان در سایر مناطق کشور بارش پیش بینی می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جواناقتصادیراه و شهرسازی#‌اخبار_اقتصادی منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: تعداد ۲۰۰ حمله سایبری و پنج حمله بزرگ را در روز انتخابات توسط دستگاه های امنیتی و سازمان پدافند غیرعامل کشور کشف، کنترل و خنثی کردیم.

نیم ساعت پیش

علی رغم اینکه جلسه علنی روز گذشته مجلس به دلیل غیبت تعداد زیادی از نمایندگان لغو شد، هیئت رئیسه تنها اسامی ۶۲ نفر از آنها را اعلام کرد و عضو دیگر هئیت رئیسه نیز به خبرنگار تسنیم گفت که مابقی افراد مرخصی استعلاجی گرفته بودند.

یک ربع پیش

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور از دفع ۲۰۰ حمله سایبری کوچک و بزرگ در یک ماه منتهی به انتخابات مجلس خبر داد.

12 دقیقه پیش

منابع آمریکایی از وقوع آتش سوزی گسترده و چندین انفجار در یک منطقه صنعتی در ایالت میشیگان خبر دادند. این حادثه در یک کارخانه مخازن نیتروژن مایع رخ داده و حجمی عظیمی از دود و آتش منطقه را فراگرفته است. پلیس از مردم خواسته‌به محل حادثه نزدیک نشوند.

13 دقیقه پیش

مریخ نورد استقامت بازهم تصاویر شگفت انگیزی را از سطح سیاره سرخ برای ما ارسال کرده است. اگرچه در این تصاویر ارسالی، تفاوت چندانی را با نمونه‌های قبل نمی‌توان یافت، اما لحظه‌ای سفر به مریخ از دریچه دوربین این روبات جذاب، خالی از لطف نیست.

یک ربع پیش

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که انتخابات مجلس با نقش آفرینی مردم برگزار شد، گفت: مشارکت مردم با وجود طراحی‌های گوناگون دشمنان، برآمده از وطن‌دوستی و علاقه و امنیت کشور و آگاهی سیاسی بود.

نیم ساعت پیش

معاونت اجرایی رئیس‌جمهوری پیشنهاد داد، دبیر شورای عالی مناطق آزاد به‌عنوان نماینده ویژه رییس جمهور در امور اجرایی مناطق آزاد تعیین و عزل و نصب مدیران این مناطق هم به وی واگذار شود.

نیم ساعت پیش

رئیس سازمان اورژانس استان تهران با اشاره به مصدوم شدن 15 نفر در حوادث مرتبط با چهارشنبه‌سوری در استان تهران از ابتدای اسفندماه گفت: یک نفر از مصدومان جان خود را از دست داده است.

نیم ساعت پیش

محمد بن سلیم، رئیس اماراتی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی (FIA) به دلیل دخالت احتمالی در نتایج مسابقات گرندپری فرمول یک تحت بازجویی قرار گرفت.

نیم ساعت پیش

بیشتر...