اکونا پرس |
۲ هفته پیش

افتتاح انبار پسماند مجتمع پتروشیمی کاویان

افتتاح انبار پسماند مجتمع پتروشیمی کاویان

انبار سرپوشیده پسماند شرکت پتروشیمی کاویان با حضور دکتر قلی نژاد و هیئت همراه و همچنین مسئولین شرکت پتروشیمی کاویان در تاریخ سه شنبه مورخ 11 خردادماه 1400 ساعت 11 افتتاح گردید.

افتتاح انبار پسماند مجتمع پتروشیمی کاویان
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومیشرکتپتروشیمیکاویان، در این مراسم مسئولین مدیرکل محیط زیستاستان بوشهربا اشاره به اهمیت ساخت این پروژه جهت مدیریت بهتر پسماندهای صنعتی ، آن را اقدامی نو و کم نظیر در منطقه اقتصادیپارس جنوبیتوصیف نمودند که نشان از اهمیت مدیریت ارشد پتروشیمی کاویان به مسئلهمحیط زیستمی باشد.

ایشان همچنین ضمن یادآوری موفقیت پتروشیمی کاویان در کسب تندیس صنعت سبز، اقدام به ساخت پروژه انبار پسماند صنعتی را در جهت حفظ و استمرار مولفه هایصنعتسبز برشمرند.

گفتنی است که انبار پسماند سرپوشیده مجتمع پتروشیمی کاویان مطابق الزامات واستانداردمحیط زیست با مساحت 1080 مترمربع جهت انبارش پسماندهای صنعتی ( فرایندی و غیر فرایندی ) احداث گردیده است. پسماند های صنعتی این مجتمع شامل پلیمر، کک، روغن های ضایعاتی، فیلتر و لامپ می باشد که با توجه به ماهیت آنها و رعایت الزامات محیط زیستی در این انبار، انبارش و نگهداری می گردند. لازم به توضیح است برچسب مشخصات و مخاطرات (MSDS) تمامی پسماندها بر روی آنها نصب شده وتجهیزات HAZMAT

جهت جمع آوری و کنترل عملیات ریزش موادشیمیایی در انبار مستقر گردیده است. با توجه به قابلیت اشتعال پسماندها ، این انبار مجهز به سیستم اعلان و اطفا حریق اتوماتیک می باشد

 

بعد از انجام ممیزهای‌ لازم، شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی موفق به کسب ویرایش جدید گواهینامه‌های استاندارد مدیریت…

پروژه اجرای سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) که از تابستان در پتروشیمی لردگان آغاز شده تا پایان سال جاری به نتیجه می‌رسد.#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

به مناسبت فرارسیدن هفته قوه قضاییه پایگاه‌های مشاوره حقوقی در ایستگاه‌های های تجریش، امام خمینی(ره)، دروازه دولت، دروازه شمیران، تئاتر شهر، میدان حضرت ولی‌عصر‌ (عج)، میدان انقلاب اسلامی و طالقانی برگزار می‌شود.

3 دقیقه پیش

سیزدهم خرداد ماه تولد سرمربی استقلال بود.

8 دقیقه پیش

فرهاد اینالویی معاون فناوری اطلاعات بانک ایران‌زمین در تشریح نقطه نظرات خود از بانکداری دیجیتال می‌گوید: «وجه تمایز بانکداری دیجیتال با اشکال دیگر بانکداری تمرکز آن بر نیازهای مشتری و داده‌محور بودن آن است، این داده‌محور بودن است که کلان داده‌ای از مشتری به سیستم بانکی می‌دهد و این کلان‌داده‌ها هستند که تشخیص می‌دهند چه تسهیلاتی می‌تواند در اختیار مشتری قرار دهد.»

یک ربع پیش

همزمان با سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی اجرای طرح تحول اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم آغاز شد

نیم ساعت پیش

برگزاری مجمع سالانه آب نیروی پتروشیمی بندرامام با تفسیر و تشریح موفقیت‌ها و دستاوردهای این مدیریت در سال گذشته همراه شد.

نیم ساعت پیش

بسیاری از بیماری‌ها ریشه در کم‌خوابی و کاهش ساعت خواب دارند.

نیم ساعت پیش

کرباسیان عنوان کرد: حوزه معدن در ایران از عنایت‌های خداوندی است و با اکتشاف درست جزو ۸ کشور برتر دنیا خواهیم بود. ما در حوزه گاز در دنیا نخست و در حوزه نفت ذخایر بسیار خوبی داریم و بیش از ۳ میلیون تن ذخایر زغال‌سنگ پیش‌بینی‌شده داریم.

نیم ساعت پیش

بر اساس نص صریح قانون، سوءاستفاده از لباس و نشان نظامی جرم بوده و برای آن مجازات تعیین شده است.

1 ساعت پیش

قرارداد EPCطرح کریستال ملامین لردگان امروز با حضور رسول اشرف‌زاده مدیرعامل پترول، حسین بامیری نماینده لردگان در مجلس شورای اسلامی، نادر جداری مدیرعامل شرکت پتروآرمندلردگان و شرکت پناه صنعت پارت امضا شد.

1 ساعت پیش

وزارت برق عراق اعلام کرد پس از توافق با ایران در مورد نحوه پرداخت بدهی به تهران، این کشور امیدوار به از سر گیری کامل واردات گاز از ایران است.

1 ساعت پیش

سرمربی تیم ملی اسکاتلند از حذف زودهنگام شاگردانش از یورو 2020 پس از کسب تنها یک امتیاز در این رقابت‌ها ابراز تأسف کرد.

1 ساعت پیش

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره شرایط آبی پوشان توضیحاتی را بیان کرد.

1 ساعت پیش

سرمربی تیم ملی فوتبال چک پس از باخت شاگردانش به سه‌شیر به برتری حریف اذعان کرد اما صعود تیمش به مرحله بعدی را مهم دانست.

1 ساعت پیش

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت فرزند نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفتند.

1 ساعت پیش

تهران- معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی ازآغاز ثبت نام مجدد مسکن ملی از امروز خبر داد.

1 ساعت پیش

بیشتر...