ورزش سه‌ |
6 روز پیش

توخل پوچتینو شایعه است: تاتنهام ساری را می خواهد ورزش سه

کد خبر : 1866574 |04 بهمن 1401 ساعت 18:43 |10.2K بازدید |4دیدگاه

توخل و پوچتینو شایعه است: تاتنهام ساری را می‌خواهد

یک روزنامه انگلیسی مدعی شد باشگاه تاتنهام جانشین آنتونیو کونته را انتخاب کرده و مائوریتزیو ساری بعد از او هدایت این تیم را به عهده خواهد گرفت.

توخل و پوچتینو شایعه است: تاتنهام ساری را می‌خواهد

به گزارش "ورزش سه"، قراردادآنتونیو کونتهباتاتنهامدر پایان فصل جاری به پایان می‌رسد و اینکه او به محض منقضی شدن قراردادش تاتنهام را ترک خواهد کرد قطعی به نظر می‌رسد.

کونته از مدیریت تاتنهام ناراضی است و مدیران این باشگاه هم از کنایه‌های گاه و بی‌گاه مربی ایتالیایی دل خوشی ندارند. با اینکه کونته در کنفرانس خبری دیشب به شیوه خود اشاره کرد که شایعات درباره جدایی‌اش نباید جدی گرفته شود اما رسانه‌های انگلیسی می‌گویند او با شروع تابستان لندن را ترک خواهد کرد.

1794767

در روزهای اخیر از چند مربی مطرح فوتبال اروپا به عنوان جانشینان احتمالی کونته نام برده شد از جمله توماس توخل، سرمربی آلمانی که از زمان اخراج شدن از چلسی بدون تیم است و مربی پیشین تاتنهام، مائوریسیو پوچتینوی آرژانتینی.

ولی روزنامه سان امروز مدعی شد از منابع نزدیک به تاتنهام دریافته که این باشگاه جانشین کونته را انتخاب کرده ولی این مربی نه توخل است و نه پوچتینو. سان اعلام کرد تاتنهامی‌ها مائوریتزیو ساری را برای فصل آینده تیم‌شان هدف گرفته‌اند.

1794768

ساری که سابقه مربی‌گری در انگلیس را با چلسی دارد در حال حاضر روی نیمکت لاتزیو در ایتالیا می‌نشیند. بعد از کسر 15 امتیاز از یوونتوس و سقوط این تیم، شاگردان ساری در حال حاضر در رتبه چهارم جدول سری آ ایستاده‌اند.

لاتزیولاتزیو
تاتنهامتاتنهام
مائوریتسیو پوچتینومائوریتسیو پوچتینو
آنتونیو کونتهآنتونیو کونته
مائوریتزیو ساریمائوریتزیو ساری
لیگ برتر انگلیسلیگ برتر انگلیس
سری آ ایتالیاسری آ ایتالیا
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

لاتزیولاتزیو

مشاهده برنامه و نتایج لاتزیو، بازی بعدی لاتزیو و ویدئو خلاصه بازی های لاتزیو#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...