مدال |
6 ماه پیش

پیشنهاد میلیون یورویی یوونتوس برای آزمون

روزنامه توتواسپورت ایتالیا مدعی شد که یوونتوس آماده ارسال پیشنهاد ۵ میلیون یورویی برای جذب سردار آزمون است....

پیشنهاد ۵ میلیون یورویی یوونتوس برای آزمون

به گزارشمدال و به نقل از ورزش سه، یوونتوس برای ولاهوویچ یک جلسه می گذارد و فرصتی نیز برای آزمون وجود دارد. جذب مهاجم صربستانی فیورنتینا یک هدف پیچیده است اما بیانکونری می خواهد در این زمینه تلاش هایش را به کار بگیرد. یک پیشنهاد نیز برای مهاجم نوک زنیت آماده است.

دوشان ولاوویچ همچنان یکی از هدف های نقل و انتقالاتی یوونتوس است. در میان هزار سختی و پیچیدگی، اما او مهاجمی است که سران یوونتوس دوست دارند برای فصل آینده به تورین بیاورند. به همین دلیل آنها با اطرافیان بازیکن در تماس هستند و در روزهای گذشته نیز جلساتی در این خصوص برگزار شده است تا مدیران یووه به این موضوع پی ببرند وضعیت ولاهوویچ که این روزها آماده نشان داده، چگونه پیش می رود.

در این راه سختی های زیادی وجود دارد و روکو کمیسو نخستین مشکل سد راه یووه است. رئیس فیورنتینا از یک طرف می خواهد تأثیر اقتصادی فروش ولاهوویچ را به حداکثر برساند و سودی خوبی بابت انتقال این بازیکن به دست بیاورد و از طرف دیگر می خواهد از واگذاری این بازیکن به رقیب سرسختی به نام یوونتوس خودداری کند که در مصاحبه هایش از حمله به این تیم کوتاه نمی آید. اما بازار چیز دیگری است و لبه های خاص، همیشه گرد می شود. بنابراین درب های انتقال ولاهوویچ به یوونتوس باز است.

پیشنهاد ۵ میلیون یورویی یوونتوس برای آزمون

برای ژانویه مهاجم دیگری برای پیوستن به یوونتوس وجود دارد. اخبار در حال انتشار هستند و نامی که بسیار قوی تر به میدان بازگشته، نام سردار آزمون مهاجم ۲۷ ساله زنیت سن پترزبورگ است که قراردادش در ۳۰ ژوئن به پایان می رسد.

در جریان جلسات متعدد در ده روز گذشته، به نظر می رسد نام او بر روی سایرین نقش بسته است و پیشنهادی ۵ میلیون یورویی برای زنیت آماده شده است. ضمن اینکه لیون نیز این مهاجم ایرانی را می خواهد. جذب یک مهاجم مرکزی، گزینه ایده آلی برای آلگری است و آزمون نامی است که با توجه به شرایط می توان از آن استقبال کرد. یوونتوس می تواند ۵ میلیون یورو و یا کمتر روی او سرمایه گذاری کند که چیزی مانند یک عملیات بزرگ تابستانی است.

منبع: توتواسپورت#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: مدال

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

قرارداد آرش رضاوند با استقلال به‌مدت یک فصل دیگر تمدید شد.

5 ساعت پیش

نمایندگان کشتی آزاد کشورمان در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی،موفق به کسب 2 مدال طلا، 1 نقره و 1 برنز شدند.

5 ساعت پیش

کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، معتقد است که علی رغم موفقیت های اخیر، تیمش می تواند باز هم می تواند پیشرفت کند.

5 ساعت پیش

رئال مادرید در نیمه اول سوپرجام اروپا با گل مدافع پیش تاخته‌اش پیش افتاد.

5 ساعت پیش

پیش از شروع دیدار رئال و آینتراخت فرانکفورت، جوایز بهترین های فصل لیگ قهرمانان و لیگ اروپا به بازیکنان دو تیم اهدا شد.

5 ساعت پیش

کاروان دانشجویان نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران در سه روز ابتدایی مسابقات با کسب چندین مدال ارزشمند عملکرد قابل قبولی را به نمایش گذاشته‌اند.

5 ساعت پیش

در روز دوم بازى هاى كشورهاى اسلامى تعداد مدال هاى ايران به عدد 29 رسيد.

5 ساعت پیش

یوونتوس از طریق وب‌سایت این باشگاه اعلام کرد ممفیس دیپای، ستاره بارسلونا، آماده است با پیشنهاد بیانکونری موافقت کرده و راهی تورین شود.

5 ساعت پیش

رئال مادرید امشب در سوپرجام اروپا امیدوار است این جام را برای پنجمین بار بالای سر ببرد ولی آینتراخت فرانکفورت می‌گوید رقیب ساده‌ای برای مادریدی‌ها نخواهد بود.

5 ساعت پیش

بیشتر...