ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

انکار شد: استرلینگ برنامه ای برای ترک چلسی ندارد ورزش سه

کد خبر : 1873305 |10 اسفند 1401 ساعت 19:37 |5.3K بازدید |1دیدگاه

تکذیب شد: استرلینگ برنامه‌ای برای ترک چلسی ندارد

مدیر برنامه‌های رحیم استرلینگ شایعات اخیر درباره اینکه او از شرایط خود در چلسی راضی نیست و قصد ترک استمفوردبریج را دارد تکذیب کرد.

تکذیب شد: استرلینگ برنامه‌ای برای ترک چلسی ندارد

به گزارش "ورزش سه"،رحیم استرلینگتابستان گذشتهمنچسترسیتیرا ترک کرد و بهچلسیپیوست، اما او در اولین فصل حضورش در استمفوردبریج روزهای دشواری را سپری کرده است.

دیروز شایعاتی در انگلیس مطرح شد که نشان می‌دادآرسنالبا اطلاع از نارضایتی این ستاره انگلیسی از وضعیت خود در چلسی به دنبال خرید او در تابستان آینده است. گفته می‌شودمیکل آرتتاکه در دوران حضورش در سیتی به عنوان دستیار گواردیولا با استرلینگ رابطه خوبی داشته به سبک بازی او علاقه‌مند است.

1807311

در حالی که تیمگراهام پاتراین روزها در جدول لیگ برتر وضعیت بدی دارد اضافه شدن چندین خرید گران‌قیمت در ماه ژانویه باعث شده استرلینگ دیگر نتواند بازی کردن با پیراهن این تیم را تضمین‌ شده بداند.

اما کلی هوگارت به نمایندگی از طرف استرلینگ به این شایعات واکنش نشان داده و آن‌ها را قویا تکذیب کرد. او در پیامی نوشت: "رحیم قصد دارد موفقیت‌هایش در فصل‌های گذشته را با پیراهن چلسی تکرار کند."

این در حالی است که به نظر می‌رسد چلسی با خریدهای بزرگی که تابستان گذشته و زمستان امسال داشته قصد دارد با شروع تابستان دست به خانه‌ تکانی بزند. از جمله بازیکنانی که شایعات زیادی درباره جدایی آن‌ها مطرح است می‌توان به ماتئو کواچیچ، کریستین پولیشیچ، کالیدو کولیبالی، پی‌یر امریک اوبامیانگ و رحیم استرلینگ اشاره کرد.

1807312
چلسیچلسی
آرسنالآرسنال
منچسترسیتیمنچسترسیتی
میکل آرتتامیکل آرتتا
رحیم استرلینگرحیم استرلینگ
نقل و انتقالات اروپا
گراهام پاترگراهام پاتر
لیگ برتر انگلیسلیگ برتر انگلیس
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

چلسیچلسی

مشاهده برنامه و نتایج چلسی، بازی بعدی چلسی و ویدئو خلاصه بازی های چلسی#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...