خبرگزاری تسنیم |
1 ماه پیش

رسانه عبری: سقوط بورس اسرائیل شیکل بعد از عملیات سپاه تسنیم


رسانه عبری: سقوط بورس اسرائیل و شیکل بعد از عملیات سپاه

یک رسانه عبری زبان اعلام کرد در سایه گزارش‌های ادامه تنش با ایران، بورس سقوط و شیکل تضعیف شده است.

- اخبار بین الملل -

به گزارش گروه عبریخبرگزاری تسنیم، پایگاه خبری وای نت در خبری اعلام کرد، در سایه گزارش‌‌هایی در رابطه با اصرار تل‌آویو برای انجام (تجاوز جدید) در پاسخ به موشک باران اخیر ایران علیه اسرائیل که شامگاه شنبه رخ داد، بورس دچار افت شد و شیکل نیز نتوانست جایگاه سابق خود را باز پس بگیرد.

به نوشته این رسانه عبری زبان، بعد از آنکه بورس تل‌آویو در ساعات اولیه بازگشایی شاهد رشدی 1.5 درصدی بود اما در زمان تعطیلی این رقم افت 1.2 درصدی را به ثبت رساند، در حالی که ارزش سهام بانک‌ها نیز 1.1 درصد سقوط را به ثبت رساند.

شیکل نیز امروز صبح در بازار ارزهای خارجی در زمان گشایش بازر یک درصد بر قدرت خود افزوده بود، باز هم دچار افت شد و در شرایطی که یک دلار آمریکا ظهر 3.71 شیکل بود در پایان روز به 3.75 شیکل رسید.

زیان میلیاردی اسرائیل از حمله دیشب ایران

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شاهدان دروغگو یا دلالان کذاب، افرادی هستند که مقابل مجتمع‌های قضایی برای شهادت دروغ در محاکم در ازای دریافت پول حاضر می‌شوند؛ موضوعی که در قانون جرم‌انگاری شده و قوه قضاییه درصدد است با رصد هوشمند این پدیده مذموم از وقوع و تکرار آن جلوگیری کند.

۱ هفته پیش

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی از حمله اشتباهی نظامیان این رژیم به محل اختفای یک گروه دیگر از صهیونیست‌ها خبر داد.

۱ هفته پیش

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور از تشدید سامانه بارشی در روزهای آینده برای استان‌های خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی، گلستان، مازندران، گیلان، اردبیل، مناطق مرکزی و شرقی فارس خبر داد.

۱ هفته پیش

سیل برزیل که از هفته گذشته آغاز شده صد‌ها هزار نفر را مجبور به تخلیه منازل خود کرده و جان ۱۵۰ نفر را گرفته است.

۱ هفته پیش

به گفته معاون رئیس‌جمهور امسال مبلغ ۷۵ هزار میلیارد تومان به پروژه‌های راه و شهرسازی اختصاص داده شد‌.

۱ هفته پیش

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در رابطه با خودروهای تانک‌بر ما یک قرارداد با سوئد داشتیم و ۱۵۰ دستگاه خریداری کرده بودیم. تا امارات نیز آمدند آما آمریکایی‌ها متوجه شدند و آن را برگرداندند. ما گفتیم هیچ اشکالی ندارد. روی پای خود ایستادیم و حتی تا یک ماه آینده یک تانک‌بر هم در نیروی زمینی کسری نداریم. با توجه به علم و نوآوری این اتفاق رقم خورد. این همایش می تواند کمک کند دستاوردهای علمی خود را بین همه مراکز علمی به اشتراک بگذاریم. جهاد و کوشش و تلاش ما با تایید مهر ولایت معنای جهاد می یابد. تلاش ما دانش بنیان کردن نیروی زمینی است./ ایسنا

۱ هفته پیش

معاون نخست وزیر اسلواکی می‌گوید به دلیل پیچیدگی جراحات وارده ، وضعیت نخست وزیر این کشور هنوز «وخیم» است و در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شود.

۱ هفته پیش

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: ۲۵۰ هزار میلیارد تومان بیش از سقف ترازنامه بانک‌ها برای پروژه‌های پیشران و ملی به تصویب ستاد اقتصادی دولت رسیده است.

۱ هفته پیش

اداره کل هواشناسی خراسان رضوی در خصوص وقوع دوباره سیل در این استان هشدار نارنجی صادر کرد.

۱ هفته پیش

بیشتر...