ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

وزیر ورزش جوانان به بخش عمومی منتقل شد ورزش سه

کد خبر : 1873344 |10 اسفند 1401 ساعت 21:52 |5.3K بازدید |1دیدگاه

وزیر ورزش و جوانان به بخش عمومی منتقل شد

رییس بیمارستان محل معالجه وزیر ورزش و جوانان با اعلام خبر انتقال سجادی به بخش عمومی عنوان کرد: روند درمان ایشان تا بهبودی کامل ادامه خواهد داشت.

وزیر ورزش و جوانان به بخش عمومی منتقل شد

به گزارش "ورزش سه"، دكتر حسین صمدی‌نیا در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در خصوص آخرين وضعيت وزير ورزش و جوانان اظهار داشت: خدا را شاکریم با تلاش همه همکارانم در حوزه درمان از جمله پزشکان و پرستاران و‌ دعای خیر مردم و خانواده مکرم ایشان، دکتر سید حمید سجادی بعد از ظهر امروز به بخش عادی منتقل شدند.

وی با رو به بهبودن خواندن شرایط عمومی وزیر ورزش و جوانان گفت: دکتر سجادی امروز توانست بدون کمک حرکت کند، غذای معمول را میل کند و آزمایش‌های انجام شده حاکی از شرایط جسمانی بسیار خوب ایشان است.

پزشک معالج دکتر سجادی با تاکید بر این موضوع که مراقبت‌های پزشکی و پرستاری ایشان انجام می‌شود، بیان کرد: فعالیت‌های بازتوانی و برنامه‌ریزی‌های درمانی تا زمان صلاح‌دید پزشکانش تا بهبودی کامل ادامه خواهد داشت تا ان‌شاءالله از بیمارستان ترخیص شوند.
وی در بخش دیگری از سخنانش ورزشکار بودن دکتر سجادی را در روند درمان و سلامتی‌شان بسیار مهم دانست و گفت: از دوستداران ایشان می‌خواهم برای بهبودی کاملشان دعا کنند.

وی در پایان گفت: بهترین خبر برای خانواده ورزش و جوانان این است که دکتر سجادی به بخش عمومی منتقل شدند.

وزارت ورزش و جوانان
حمید سجادی
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...