حضور مردم باعث ایجاد قدرت توسعه کشور می شود all tv logo

حضور مردم باعث ایجاد قدرت و توسعه کشور می‌شود
سیستان و بلوچستانزاهدان


خدا رحم سارانی اظهارکرد: یکی از مولفه‌های دموکراسی در جهان برگزاری انتخابات است که الحمدلله این مساله از بدو شروع انقلاب در کشور ما به‌صورت کاملاً سالم در حال برگزاری است که نشان‌دهنده توجه به نظر مردم در اداره کشور است.

وی با اشاره به اینکه مردم ایران نشان دادند که بصیرت و ولایت‌پذیری دارند، خاطرنشان کرد: همان‌گونه که مردم در زمان‌های حساس برای این نظام و انقلاب حضور همه‌جانبه داشته‌اند و حتی جان خود را تقدیم کرده‌اند در روزهای آتی نیز ان‌شاءالله مردم پای صندوق‌های رأی حضور گسترده‌ای خواهند داشت.

فرمانده سپاه چابهار گفت: با توجه به میزان مشارکت مردم چابهار در دوره‌های گذشته به امید خدا امسال هم مشارکت در انتخابات بالا خواهد بود.

وی با بیان اینکه دشمن پی‌درپی به دنبال کاهش حضور مردم در انتخابات است، تصریح کرد: اینکه دشمن در حال دشمنی با صندوق رأی در کشور ما هست نشان‌دهنده لزوم حضور همه‌جانبه مردم در مساله انتخابات است چرا که در صورت کاهش مشارکت قطعاً دشمن سود خواهد برد و ضرر آن نصیب ملت و کشور ایران خواهد شد.

سرهنگ سارانی با اشاره به اینکه باید با حضور در انتخابات و انتخاب فرد اصلح آینده کشور را تضمین کرد، خاطرنشان کرد: در انتخابات پیشرو نمایندگان مجلس و خبرگان رهبری تعیین می‌شود و باید دقت داشت تا افراد صالح وارد قوه مقننه کشور شود چرا که تصمیمات این افراد قوانین کشور را تعیین می‌کند.

وی با بیان اینکه سیستم انتخاباتی کشور ما شفاف‌ترین و درست‌ترین سیستم انتخاباتی است، اظهار کرد: اگر توجه بکنید در منطقه هیچ کشوری سیستم انتخاباتی آن مانند سیستم انتخابات کشور ما سالم نیست و این یعنی تصمیم‌گیری در کشور بر مبنای نظر مردم است و امکان هیچ‌گونه تقلب و یا فسادی در انتخابات وجود ندارد.

فرمانده سپاه چابهار افزود: دشمن با هزینه میلیارد دلاری به دنبال کاهش حضور مردم است چرا که آنها توسعه و امنیت را برای ایران نمی‌خواهند.

وی با بیان اینکه مشارکت در جنوب سیستان و بلوچستان بویژه شهرستان چابهار در دوره های پیشین بالا بوده است، اظهار کرد: مردم بصیر بلوچستان ان‌شاالله مانند دوره‌های گذشته حضور پرشوری در انتخابات خواهند داشت.

باشگاه خبرنگاران جوانسیستان و بلوچستانزاهدان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بر اساس آخرین گزارش سازمان ملی مدیریت بلایای طبیعی پاکستان، تاکنون ۹۸ نفر در این مناطق بر اثر ریزش سازه ها کشته و ۸۹ نفر دیگر نیز زخمی شده اند.

یک ربع پیش

آژانس تبلیغات دیجیتال تپسل در تفاهم‌نامه اخیر خود، مج�

5 دقیقه پیش

دکتر کوشا در ادامه به آمادگی نهاد وکالت برای همکاری با دولت در دو محور آموزشی و پژوهشی اشاره کرد و گفت: ما در محور آموزشی می‌توانیم با استفاده از اساتید مبرز و مجربی که در نهاد از وجود آنها بهره‌مند هستیم، خدمات آموزشی را ارائه دهیم. این خدمات می‌تواند به صورت منطقه‌ای و در قالب‌های مختلف تولید محتوا انجام شده و در خدمت شهروندان قرار گیرد.

نیم ساعت پیش

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: لیگ ما تقریباً پیر است و باید به جوانگرایی آن فکر کرد.

7 دقیقه پیش

هیأت مدیره باشگاه تراکتور در واکنش به اتفاقات شب گذشته فرودگاه تبریز و همچنین بررسی برنامه گزینه‌های سرمربی‌گری بیانیه صادر کرد.

نیم ساعت پیش

حضور انبوه سگ‌های پرسه‌زن یا ولگرد تنها تهدیدی برای شهروندان نیست. کارشناسان حیات‌وحش نیز بار‌ها درباره حضور گله‌های سگ در زیستگاه‌های حیات‌وحش هشدار داده‌اند. آخانی دراین خصوص می‌گوید: به دلیل غذارسانی؛ جمعیت این حیوانات زیاد شده که این هم محیط زیست و حیات وحش را تهدید می‌کند و هم باعث انتقال و انتشار بیماری‌های مشترک بین انسان و حیوان می‌شود.

نیم ساعت پیش

هرج و مرج در فرودگاه دبی ادامه دارد. فرودگاه بین المللی دبی 3 روز پس از سیل، همچنان با هرج و مرج ناشی از کنسلی پروازها روبه‌رو است و تلاش برای پاکسازی و بازگشایی باندهای فرودگاه ادامه دارد.

یک ربع پیش

مدافع استقلال می‌تواند در دیدار تیمش مقابل تراکتور در هفته آینده لیگ برتر به میدان برود.

نیم ساعت پیش

فیلم سینمایی «شهرک» به بخش مسابقه سومین دوره فستیوال سینمای مستقلِ «کازابلانکا» در مراکش راه یافت.

نیم ساعت پیش

بیشتر...