خبرگزاری ایسنا |
4 روز پیش

پیشرفت ۵۷ درصدی جهاد آبرسانی در لرستان ایسنا

پیشرفت ۵۷ درصدی جهاد آبرسانی در لرستان

ایسنا/لرستانمدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از پیشرفت ۵۷ درصدی جهاد آبرسانی در استان خبر داد.

یاسر اکبریان بیست و هشتم شهریورماه در جمع خبرنگاران از پیشرفت ۵۷ درصدی طرح جهاد آبرسانی در لرستان خبر داد و اظهار کرد: با تلاش‌های مجموعه همکاران شرکت، بسیج سازندگی سپاه استان به نمایندگی از قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) سرعت طرح جهاد آبرسانی در لرستان مطلوب است به شکلی که در طی هفت ماه گذشته میزان پیشرفت پروژه از ۳۳ درصد به ۵۷ درصد رسیده که این نشان از اهتمام ویژه عوامل این طرح در آبرسانی به روستاهای محروم استان است.

وی ادامه داد: تا پایان سال تلاش خواهیم کرد ۷۰ روستا از روستاهایی که در قالب طرح جهادآبرسانی تعریف شده‌اند آبرسانی آن‌ها به بهره‌برداری برسد و تأمین آب شرب مابقی روستاها هم تا پایان دولت سیزدهم صورت گیرد.

اکبریان افزود: البته با رایزنی انجام گرفته در سطح وزارت نیرو و شرکت مهندسی آبفا کشور تلاش خواهیم کرد تعداد روستاهای برخوردار از این طرح را افزایش دهیم که پیش بینی ما این است که در مجموع این روستاها به ۳۰۰ مورد برسد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب لرستان در خصوص اقداماتی که در این طرح پیش بینی شده گفت: از این اقدامات می‌توان به احداث ۶۴ باب مخزن با ظرفیت ۱۷ هزار و ۵۰۰ مترمکعب، حفر ۱۰ حلقه چاه، اجرای ۲۶۰ کیلومتر خط انتقال آب، اصلاح و شبکه توزیع آب ۱۲۰ کیلومتر، تجهیز ۲۳ ایستگاه پمپاژ را برشمرد.

وی یادآور شد: با اجرای این طرح ۱۲۵ روستا با جمعیتی معادل ۷۱ هزار نفر تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب لرستان قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هافبک تیم ملی امید می‌گوید همه چیز در هانگژو عالی است و امیدوار است چمن و امکانات ایران مثل این شهر شود.

یک ربع پیش

هم‌اکنون بیش از ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون لیتر سوخت در نیروگاه‌ها ذخیره شده که این عدد یک میلیارد و ۴۱ میلیون لیتر بیش از ذخیره‌سازی نیروگاهی در سال گذشته و معادل ۹۰ درصد ظرفیت مخازن نیروگاهی کشور است.

نیم ساعت پیش

هر چهار سانداکار تیم ملی ووشوی ایران، در روز نخست بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ به پیروزی دست یافتند.

نیم ساعت پیش

ویدئویی از انتقادات پرویز پرستویی از مهران مدیری در مراسم ترحیم ناصر ملک مطیعی را ملاحظه بفرمایید.

8 دقیقه پیش

دروازه‌بان تیم ملی امید می‌گوید امکانات در هانگژو بهتر می‌شود و از حضور در اینجا ناراضی نیستم.

یک ربع پیش

ملی‌پوش تنیس روی میز گفت: هنوز باور ندارم که در بازی‌های آسیایی ژاپن را برده باشیم.

یک ربع پیش

فرمانده انتظامی سنقر و کلیایی از کشف پنج کیلو و ۵۵ گرم ماده مخدر تریاک و یک قبضه سلاح گرم در این شهرستان خبر داد.

نیم ساعت پیش

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت : محدوده منطقه آزاد قصرشیرین هفت هزار هکتار است که در ابتدا در ۲ فاز واگذاری زمین به مرز‌های خسروی و پرویزخان آغاز خواهد شد.

نیم ساعت پیش

رئیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت : در ۶ ماه نخست امسال شاهد کاهش چشمگیر تصادفات رانندگی و آمار مجروحان و کشته‌شدگان بوده ایم.

یک ربع پیش

بیشتر...