گازرسانی به روستای هجیج شش روستای دیگر شهرستان پاوه all tv logo

گازرسانی به روستای هجیج و شش روستای دیگر شهرستان پاوه
کرمانشاهکرمانشاه

ناصر حسینی مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه با بیان اینکه امروز (دوم اسفند) و در جریان سفر استاندار به پاوه گازرسانی به هفت روستای این شهرستان افتتاح شد، گفت : این روستا‌ها شامل هجیج و شش روستای دیگر با ۴۶۸ خانوار جمعیت بود.

وی اعتباری که برایگازرسانیبه این روستا‌ها هزینه شده را بالغ بر ۷۶۵ میلیارد ریال اعلام کرد و یادآور شد: پروژه گازرسانی به این روستا‌ها در سال جاری آغاز شده بود.

به گفته این مسئول، در حال حاضر ۹۸ درصد مردمشهرستان پاهاز نعمت گاز بهره‌مند هستند و به زودی پاوه از نظر گازرسانی، شهرستان سبز خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه تاکید کرد: با احتساب گازرسانی به این روستاها، مجموع روستا‌های دارای گاز استان به ۲۰۲۱ روستا رسیده است.

حسینی از احتمال افتتاح گازرسانی به تعدادی از روستا‌های سرفیروزآباد کرمانشاه در ایام باقیمانده تا پایان سال نیز خبر داد و خاطرنشان کرد: هفته آینده گازرسانی به شهر ازگله افتتاح خواهد شد .

باشگاه خبرنگاران جوانکرمانشاهکرمانشاه#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

با تغییرات بازار تلفن هوشمند، اندروید در سال ۲۰۲۴، رشد قابل توجهی خواهد داشت که دو برابر روند iOS اپل خواهد بود.

1 ساعت پیش

بیشترین افزایش درآمد در این دوره مربوط به پروازهای دبی به ریاض بوده که درآمدها نسبت به سال گذشته ۴۱۶ درصد افزایش یافته است. این پرواز دو ساعته، مسیری بسیار پرسود بین مراکز مالی بزرگ و یکی از شلوغ ترین مسیرهای خاورمیانه است.

1 ساعت پیش

اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس به صهیونیست ها درباره تجاوز زمینی به رفح هشدار داد و گفت: اگر دشمن تصمیم بگیرد به رفح حمله کند، مردم ما پرچم سفید را بالا نخواهند برد و مقاومت آماده دفاع از خود است.

نیم ساعت پیش

«صنم مطلق‌زاده» دانشمند ایرانی «دانشگاه هلسینکی»، مدل‌های هواشناسی را برای نظارت بر حرکات ماهواره‌های حاضر در مدار زمین به کار می‌گیرد تا جابه‌جا شدن آنها را نشان دهد و بررسی‌های صورت‌گرفته با آنها را اصلاح کند.

1 ساعت پیش

با گذشت چند روز از بالاگرفتن تنش‌ها در منطقه، طلا همچنان جایگاه‌ خود را به عنوان پناهگاه امن، حفظ کرده‌است.

2 ساعت پیش

قهوه به شما کمک می‌کند تا هوشیاری بیشتری داشته باشید و بدون اتلاف انرژی، تمرکز خود را بالا ببرید و این یک علامت خوب از خوردن قهوه است.

1 ساعت پیش

جواد نکونام، سرمربی استقلال برای یک هوادار استوری خاصی منتشر کرد.

1 ساعت پیش

برای عکاسی که به دنبال ایده‌های نو است، چه جایی بهتر از خیابان‌های پر از سوژه؟ سوژه‌هایی که تمام حرکاتشان حقیقی است و برای دوربین ژست نگرفته‌اند.

یک ربع پیش

بیشتر...