لیون کامپیوتر |
3 ماه پیش

آیا گوشی Galaxy S23 FE به بازار عرضه می شود مجله لیون کامپیوتر

از آنجایی که گوشی گلکسی S21 FE نتوانست به مانند نسخه قبلی به موفقیت تجاری برسد، سامسونگ تصمیم گرفت تا نسخه S22 FE را به بازار عرضه نکند. با این حال، گزارشات موجود نشان می‌دهد گوشی Galaxy S23 FE قرار است سال جاری به همراه تراشه Snapdragon 8 Plus Gen 1 به بازار عرضه شود.

سری FE اصولاً نسخه مقرون به صرفه‌تر گلکسی اس هست که از مشخصات نسبتاً ضعیف‌تر با قیمت بهتر بهره می‌برد. بر اساس پستی که به تازگی توسط یکی از افشاکنندگان در توییتر منتشر شد، گوشی Galaxy S23 FE از تراشه 4 نانومتری Snapdragon 8 Plus Gen 1 استفاده می‌کند.

آیا گوشی Galaxy S23 FE به بازار عرضه می‌شود؟

با توجه به اینکه تولید تراشه اگزینوس فعلاً متوقف شده، مطمناً عرضه گوشی‌های جدید سامسونگ با تراشه کوالکام می‌تواند روی فروش محصولات این شرکت تأثیر مثبتی داشته باشد. زیرا، کاربران به خوبی با مشخصات و قابلیت‌های سری Snapdragon 8 آشنا هستند.

چیزی که مشخص است، گلکسی اس 23 FE از تراشه Snapdragon 8 Gen 2 استفاده نمی‌کند. در واقع، این کار توجیه اقتصادی برای سازنده و حتی خریدار ندارد و به همین دلیل به سراغ مدل نسل قبل از همین سری رفته است.

در حال حاضر اطلاعاتی از قیمت این گوشی در دسترس نیست. با توجه به اینکه قیمت سری گلکسی اس 23 در ایالات متحده از 799.99 دلار شروع می شود، سامسونگ می‌تواند قیمت نسخه FE را 150 دلار کاهش دهد و آن را به برچسب قیمتی 650 دلار به فروش برساند.#‌اخبار_تکنولوژی منبع: لیون کامپیوتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزیر امور خارجه عراق با همتای آمریکایی خود درباره بدهی‌های بغداد به دولت ایران و لزوم حل این مشکل گفت‌و‌گو کرد.

نیم ساعت پیش

سیل شب گذشته در جاده چالوس، باعث  تخریب جدی جاده در چند نقطه (حدفاصل تونل شماره 2تا تونل شماره 6) و خسارت جدی به زیرساخت‌ها شد.

نیم ساعت پیش

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه مسئولان در راستای ارتقاء سطح فرهنگی منطقه کاشان تلاش کنند، گفت: کاشان به عنوان منطقه اصیل فرهنگی معرفی شود.

نیم ساعت پیش

مجموعه تلویزیونی فراری در دست ساخت است.

یک ربع پیش

سرپرست اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی اعلام کرده است که همچنان در برخی موارد از ارز ۴۲۰۰ تومانی در حوزه تجهیزات پزشکی استفاده می‌شود.

10 دقیقه پیش

در بیمارستانی در کرمانشاه حادثه نشت مواد رادیواکتیو رخ داد.

نیم ساعت پیش

شرکت‌هایی که به بهانه پیش‌فروش خودرو، به جذب سرمایه و پرداخت سود مشغول هستند، بعد از سال‌ها فعالیت این روزها زیر ذره‌بین قرار گرفته‌اند. پایگاه بسیاری از آنها هم قزوین، به ویژه تاکستان است. مالباختگان یکی از بزرگ‌ترین آنها، در روزهای اخیر دست به تجمعاتی زده‌اند اما این شرکت آنها را به صبر دعوت می‌کند.

3 دقیقه پیش

رئیس سازمان بورس اظهارداشت: هیچ مانعی برای عرضه خودرو در بورس کالا وجود ندارد و امیدواریم شرکت ها با زیان خودروی خود را به فروش نرسانند.

-4 دقیقه پیش

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی گفت: طی روزهای شنبه و یکشنبه افزایش نسبی دما در نوار شمالی کشور پیش بینی می شود.

-22 دقیقه پیش

بیشتر...