خودروتک |
2 ماه پیش

نهال دشتی خاتونِ لوس شاه با یه عالمه آرایش

نهال دشتی که این روزا در سریال جیران دیده میشه همانند همه هم صنفاش تصاویر بسیاری از خود منتشر میکنه اما اینبار آرایش نودش چندان به دل ننشست!

شایانیوز- نهال دشتی از بازیگرای جذاب و خوش استعداد سریال پربیننده "جیران" می باشدکه نقش همسر جوجوی ناصرالدین شاه رو بازی میکنه وستاره خانومه. نهال دشتی البته که قبل از این کار همبازیداشته و در کل یه هنرمند با استعداده اما خب میدونید که اگه یه فیلم یا سریال بگیره دیگه گرفته! اونوقته که بازیگراش حسابی حال میکنن و میرن تو چشم وقلبمخاطب.

نهال خانوم دشتی بعد از این کار البته که همانند بسیاری از همکارانش که جدیدا تو چند سال اخیر یاد گرفتن با انتشار تصاویر جورواجور و رنگارنگ شهرت بیشتری پیدا میکنن و کلی طرفدار پیدا میکنن، ایشون نیز یه عالمه عکس خوشگل و چیتان کرده درفضای مجازیداره که میشه ازشون یه آلبوم برای مسابقات مدلینگ فرستاد! البته که این عکس بازیا در دوران کرونا بیشتر شد چرا که خیلی از بازیگران نمیتونستن برن اکران و یا با مخاطب ارتباط برقرار کنن و یا حتی خیلیاشون برای اینکه تو جمع نباشن پیشنهاد کاری قبول نمیکردندر نتیجه هجوم میاوردن به اینستاگرام تا مخاطب فراموششون نکنه!

از این ها کهبگذریم و برسیم به سوژه اصلیمون باید به تصویری که در ادامه مشاهده می کنیداشاره کنیم که نهال دشتی یه آرایش مدل نود کرده که به قول برخی از کاربران چندان بهش نمیاد و بهتره که خانومبازیگرهمون رنگای بهاری رو برای استایل و چهرش انتخاب کنه!

فیس صورتی که حسابی به نهال دشتی نشست!

خب حالا ممکنه سوال پیش بیاد کدوم استایل های رنگ بهاری؟ خانوما از همون بچگی عاشق آرایش کردن میشن به خصوص که اگه در ایران زندگی کنن چرا که اگه خودمون رو نخوایم گول بزنیم هممون میدونیم کهایرانیکی از کشورایی محسوب میشه که بیشترین استفاده از لوازم ارایش رو داره!

اما برخی از خانوما حالا بسته به فیسی که دارن و البنه رنگ پوستشون میکاپ های نود بهشون بیشتر میاد، برخی رنگای شاد و بهاری بیشتر به چهرشون میشینه و برخی همقهوهای یا تیره و ....

نهال خانوم دشتی این مدلیه که مثلا از رنگ صرتی برای آرایشاش زیاد استفاده می کنه. در ادامه نمونه ای از آن را مشاهده می کنیدکه جدیدا هم بازیگران زن یاد گرفتن مثلا سایه رو یا شال و یا روسری ست میکنن که اتفاقا حرکت جذابی هم میشه!

unknown_271558312_4733360253379729_7195903868167747229_n

مامان که زشته بگو خواااهرشه! نهال دشتی و مامی ژَذااابش

خیلیا میگن نهال دشتی در سریال جیران خوشگلتره که البته راستم میگن! چرا که نهال خانوم در این گریم یه مدل ناز قاجاری پیدا کرده که با عشوه های به شدت زیادش کاراکترش بیش از اندازه نانا شده!!!

اما نهال دشتی به کنار، خانوم خانوما مادری داره از خودش جَوون تر و جذاب تر! مثلا در ادامه تصویری از مامان خانوم مشاهده می کنید که البته زشته بگیم مامانشه چرا که ایشون خودش یه پا دخترررره اونم از نوع هجده سالش!!!

اینم نمونه ای از کامنت کاربران همیشه در صحنه

-ماشالله بهشون میاد خواهر تون باشه نه مادر

-ایشون مادر شما هستند؟!!!!! اصلا بهشون میاد چون شما دو تا مثل خواهر بزرگتر و کوچکتر می مانید

-ای جانم.هزار ماشالله مادر و دختر.مبارکککککک

-کدوم مامانه؟

البته شهنوش خانم شهباززاده مادر خوشگل و جوان نهال خانوم خودش هم بازیگر است اما خیلی بازیگر پرکاری نیست و شاید معروف ترین و جدیدترین حضور ایشان در قاب تصویر حضور در سریال وضعیت سفید باشد. شهنوش در این سریال نقش همدم را بازی می کرد. ایشان درسریال تلویزیونی «نردبام آسمان» و سریال تلویزیونی «راه شب» و «یوسف پیامبر» نیز فعالیت داشته است.

جدا از اینها ظاهرا مادر جان هم در سریال جیران حضوری کمرنگ دارند و همسر آقاخان نوری هستند.

حال اصلا داستان سریال جیران چیه که انقدر شیفته پیدا کرده!

در بین شاهان ایرانش ناصرالدین شاه بیشترینزنانرو در حرمسرای خود به طور صیغه ای و عقدی داشته. به همین جهت حسن فتحی کارگردان زبل این سریال به سراغ تاریخ ناصر رفت و با توجه به اینکه تخیل نویسنده که شدیدا تو کار دخیله، در نهایت جیران رو جذاب از آب درآورد.

اما مجموعهجیرانداستان عاشقانه و تاریخی است که شش سال از زندگیناصرالدین شاه(بهرام رادان) چهارمین پادشاهقاجاررا به تصویر می‌کشد. این ماجرا که در دوران پس از مرگامیرکبیرو صدراعظم شدنمیرزا آقاخان نوریشروع می‌شود؛ داستان آشنایی وعشقشاه با دختر روستایی به نامخدیجه‌ خانم تجریشی(پریناز ایزدیار) که به سبب چشمان درشتش، شاه نام «جیران» را بر او نهاد را نشان می‌دهد.

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

یک عضو هیأت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از تغییر زمان برگزاری جلسه بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی خبر داد.

6 ساعت پیش

بنا به گفته معاون وزیر دفاع آمریکا، این کشور هنوز نتوانسته در خصوص تحویل تسلیحات جدید نظامی به اوکراین و جایگزینی آنها در زرادخانه خود تصمیم نهایی را بگیرد.

6 ساعت پیش

کمبود عرضه در بازار خودرو دوباره سیر صعودی قیمت‌ها را آغاز کرد و از آن بدتر بازار را به دست واسطه ها انداخته است. طی یک ماه اخیر که نوسانات شدید آغاز شده، میزان افزایش قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا نیز نزدیک به یکدیگر است، گویی شیب نمودار تغییر قیمت محصولات هر دو خودروساز داخلی در یک رقابت داغ به سمت صعودی شدن می‌رود.

7 ساعت پیش

مدیرعامل آبفای استان تهران بیان کرد: ایران یک سوم متوسط بارندگی دنیا یعنی سالانه ۲۵۰ میلی متررا دارد که امسال به ۲۰۷ میلی متر رسیده، اما به هر حال، ایران تصمیم گرفته که آب ارزان در اختیار مردم و کشاورزان قرار دهد. در کانادا که ۷۰ درصد آب شرب دنیا را در اختیار دارد، هزینه آب، ۷۰ برابر تهران با دلار ۳ هزار تومانی بود.

5 ساعت پیش

قیمت خودرو همچنان روند صعودی را در پیش گرفته است. کارشناسان و فعالان بازار خودرو معتقدند که هیچ عاملی برای کاهش قیمت در بازار وجود ندارد.

7 ساعت پیش

علیرضا بیرانوند گُلر پر حاشیه این روزای فوتبال که هر چند روز با موضوعی بولد میشه اینبار عکسای خارجی طورش با اکرم بانو مورد توجه قرار گرفت.

7 ساعت پیش

نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی با اشاره به اینکه القای ناامنی پروژه جدید دشمن علیه نظام است، گفت: دانشگاه ها می توانند با استفاده از ظرفیت ها برای رفع مشکلات راهکار ارائه دهند.

6 ساعت پیش

مدارس سه شهر استان تهران به دلیل بارش برف صبح روز سه‌شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱ غیرحضوری است. رودهن؛ مدارس ابتدایی در نوبت صبح غیر حضوری است. دماوند؛ مدارس ابتدایی در نوبت صبح غیر حضوری است. پردیس؛ همه مقاطع تحصیلی در نوبت صبح غیر حضوری است.

6 ساعت پیش

مدیر آموزش و پرورش دماوند از غیر حضوری شدن مدارس ابتدایی این شهرستان در نوبت صبح روز سه شنبه خبر داد.

6 ساعت پیش

بیشتر...