خبرگزاری ایسنا |
3 ماه پیش

پاکسازی یکی از کانون های قاچاق در بندرعباس با توقیف ۹۵ مخزن سوخت ایسنا

پاکسازی یکی از کانون‌های قاچاق در بندرعباس با توقیف ۹۵ مخزن سوخت

ایسنا/هرمزگانفرمانده انتظامی استان هرمزگان از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و شناسایی محل های دپو سوخت قاچاق در چندین محله شهرستان بندرعباس با کشف بالغ بر ۸۰ هزار و ۴۰۰ لیتر سوخت، توقیف ۹۵ مخزن سوخت و پنج دستگاه پمپ برقی خبر داد.

سردار علی اکبر جاویدان، امروز (هشتم آذرماه)، از اجرای یک عملیات بزرگ دیگر در این استان خبر داد و افزود: روز گذشته در ادامه طرح‌های پاکسازی نقاط و محلات آلوده در دو عملیات منسجم طرح پاکسازی نقاط آلوده و شناسایی محل های دپو سوخت قاچاق، در چندین محله شهرستان بندرعباس اجرا شد.

وی افزود: در اجرای این طرح ضربتی که با همکاری مأموران تیم عملیاتی یگان امداد و پاسگاه های حسنلنگی و گنو شهرستان بندرعباس، عملیاتی شد ۲۰ باب چهار دیواری فاقد سکنه مورد شناسایی و در بازدید از محل های دپو ، مقدار ۸۰ هزار و ۴۰۰ لیتر گازوییل قاچاق کشف و ضبط شد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر شد، افزود: دو دستگاه موتورسیکلت هوندا و تعداد ۹۵ عدد بشکه های نگهداری سوخت و تعداد ۵ دستگاه پمپ برقی تخلیه سوخت توقیف گردید.

سردار جاویدان ارزش محموله های مکشوفه را بنا به نظر کارشناسان ۲۸ میلیارد ریال عنوان و تأکید کرد: پلیس با تمام توان و جدیت همواره آماده است با قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی مقابله کند و سامانه ۱۱۰ به صورت ۲۴ ساعته آماده دریافت درخواست‌های انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی شهروندان است.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزارت صنعت معدن و تجارت اعلام کرد خرید و فروش کد ملی (اسناد سجلی) اشخاص حقیقی جهت موضوعاتی نظیر واردات و ثبت‌نام خودرو تخلف است و در صورت اطلاع این وزارت، موجب سلب اولویت خواهد بود.

نیم ساعت پیش

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با اشاره به اینکه مباشرین توزیع کالاهای تنظیم بازاری در سطح استان تهران مشخص شده است، گفت: از ۲۲ اسفند ماه روند توزیع تنظیم بازار میوه شب عید آغاز می‌شود.

یک ربع پیش

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با اشاره به اینکه مباشرین توزیع کالاهای تنظیم بازاری در سطح استان تهران مشخص شده است، گفت: از 22 اسفند ماه روند توزیع تنظیم بازار میوه شب عید آغاز می‌شود.

یک ربع پیش

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: آن‌چه مبنای پیشنهاد و تصمیم دولت برای افزایش حقوق و دستمزد است، تورم انتظاری سال آینده است. امیدواریم در مذاکرات میان تشکل‌های کارگری و دولت به یک نرخ معقول افزایش دستمزد برسیم تا موضوع تورم انتظاری از کنترل خارج نشود.

یک ربع پیش

اگر خودروسازان هم در سال آینده ۲۰ درصد افزایش قیمت داشته باشند. با این افزایش قیمت ناخودآگاه توان خرید مردم هم کاهش پیدا می کند و همراه آن تقاضا برای آن هم کاهش پیدا می کند و این می تواند کمک کند تا تفاوت قیمت بازار و کارخانه مقداری کم شود.

8 دقیقه پیش

سگ‌ها پس از انجام تمرین‌های سخت در چنین مسابقاتی شرکت می‌کنند.

نیم ساعت پیش

جنبش حماس با تعیین سقف زمانی برای پایان مذاکرات تاکید کرد که مقاومت هرگز امتیازی به اشغالگران و آمریکا نخواهد داد.

یک ربع پیش

در معاملات امروز مرکز مبادله طلا و ارز ایران هر اسکناس دلار آمریکا به 42هزار و 920 تومان و حواله دلار نیز به 39هزار و 864 تومان رسید.

یک ربع پیش

در اوایل سال 1388 بود که تعدادی از کارشناسان و اساتید دانشگاه پیام نور کرج، با هم یک موسسه حقوقی و ثبتی با نام ( دیاکو ) ثبت نمودند و فعالیت خود را در خصوص خدمات : ثبت شرکت در کرج و ... آغاز نمودند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...