بیتوته |
1 سال پیش

بیوگرافی لالیسا مانویان، خواننده رپ رقصنده تایلندیلالیسا مانویان،بیوگرافی لالیسا مانویان،تصاویری از لالیسا مانویان

بیوگرافی لالیسا مانویان، خواننده ی رپ و رقصنده ی تایلندی

بیوگرافی لالیسا مانویان + تصاویر

لالیسا مانویان، متولد 27 مارس 1997 در پرانپریا مانوبان بانکوک تایلند می باشد. وی خواننده ی رپ و رقصنده ی تایلندی است. او به زبان های تایلندی، کره ای، ژاپنی و انگلیسی روان صحبت می کند.

چکیده ای از بیوگرافی لالیسا مانویان:

نام :لالیسا مانوبان

نام مستعار (هنری) :لیزا

محل تولد :بوریرام، تایلند

تاریخ تولد :27 مارس 1997

علامت زودیاک :برج حمل

ملیت:تایلندی

حرفه :رپر، خواننده و رقصنده

دین : بودا

بیوگرافی لالیسا مانویان:

لیزا مانوبان کیست؟

لیزا مانوبان خواننده رپ و رقصنده تایلندی است. او یکی از اعضای گروه دخترانه کره جنوبی "BlackPink" است. او در 14 سالگی در تست های "YG Entertainment" در تایلند برنده شد و به کره جنوبی نقل مکان کرد.

او پنج سال با این شرکت آموزش دید تا اینکه اولین آلبوم خود را با گروه دخترانه "BlackPink" آغاز کرد، زمانی که آنها اولین آلبوم خود را با نام "Square One" منتشر کردند.

او جوانترین عضو گروه است و خود را به عنوان خواننده رپ، خواننده و رقصنده اصلی آنها تثبیت کرده است. تک آهنگ های موفق او شامل «Boombayah»، «Whistle» و «Dhu-Du Dhu-Du» هستند. او جوایز متعددی از جمله «هنرمند جدید سال» و «جایزه بونسانگ» را در «جوایز موسیقی سئول» دریافت کرده است. "جایزه بهترین هنرمند بعدی" در "جوایز موسیقی آسیایی Mnet" و "جایزه جهانی تازه کار" در "جوایز موسیقی گاون چارت".

او به زبان تایلندی، کره ای، ژاپنی و انگلیسی روان صحبت می کند و به غذا و فرهنگ غربی علاقه دارد. با این حال، او اغلب از دلتنگی والدین و غذاهای اصلی تایلندی خود یاد می کند.

زندگینامه لالیسا مانویان،لالیسا مانویان کیست،آثار لالیسا مانویان

درباره یلالیسا مانویان

دوران کودکی و اوایل زندگی لالیسا مانویان

لیزا مانوبان در 27 مارس 1997 در بانکوک تایلند به نام پرانپریا مانوبان به دنیا آمد. نام او بعداً به توصیه یک فالگیر به لالیسا به معنای ستایش شده تغییر یافت تا رفاه را به ارمغان آورد. او همچنین نام های مستعار لیز، پوکپاک و پرنسس تایلند را قبل از انتخاب نام هنری «لیزا» انتخاب کرد. او یک خواهر بزرگتر دارد که در تایلند زندگی می کند.

او در مدرسه Praphamontree II در تایلند تحصیل کرد. او از کودکی به موسیقی و رقص علاقه داشت. او با دوست دوران کودکی اش، BamBam، در یک گروه رقص شرکت کرد، که سپس به عضویت گروه پسران کره جنوبی، Got7 درآمد.

لیزا در 14 سالگی در تست های YG Entertainment در تایلند شرکت کرد و مقام اول این مسابقه را کسب کرد. او در سال 2011 برای پیوستن به شرکت سرگرمی به عنوان یک کارآموز دعوت شد و به کره جنوبی نقل مکان کرد. والدینش او را تشویق کردند و از تصمیم او برای نقل مکان به کره جنوبی در سنین پایین حمایت کردند. او اولین عضو غیر کره ای YG Entertainment شد.

او تا سال 2016 به مدت پنج سال با این شرکت آموزش دید. در طول دوره آموزشی خود، همچنین با هنرمندان نوظهور مختلفی از جمله MV Taeyang از Big Bang، Bobby و Mino از YG Entertainment اجرا کرد.

درباره ی لالیسا مانویان،چکیده ای از بیوگرافی لالیسا مانویان،آشنایی با زندگی لالیسا مانویان

آشنایی بالالیسا مانویان

حرفه

او اولین آلبوم خود را با گروه دختران کره جنوبی، BlackPink، تحت عنوان YG Entertainment در آگوست 2016 انجام داد، زمانی که آنها اولین آلبوم خود را با نام "Square One" منتشر کردند. این آلبوم شامل آهنگ های "Whistle" و "Boombayah" بود. ، که در جدول "آهنگ های دیجیتال جهانی بیلبورد" به مقام اول رسید.

او جوان ترین عضو گروه بود و تا رسیدن به رپ، خواننده و رقصنده اصلی آن ها تلاش کرد. سایر اعضای گروه کیم جنی (متولد کره جنوبی اما بزرگ شده در نیوزیلند)، رز (متولد و بزرگ شده در نیوزیلند) و کیم جیسو (متولد و بزرگ شده در کره جنوبی) هستند.

تک آهنگ گروه، «Dhu-du Dhu-du» ابتدا به زبان کره ای و بعداً به زبان های ژاپنی و انگلیسی منتشر شد تا به طرفداران بزرگتری برسد. این آهنگ طی 24 ساعت پس از انتشار، تمامی رکوردهای کی پاپ را با بیش از 36 میلیون بازدید در یوتیوب شکست و نامزد دریافت جایزه بهترین ویدیوی سال در جوایز بریک تودو شد.

او مرتباً در ورایتی شوی کره جنوبی، "Blackpink House" ظاهر می شود که درباره زندگی روزمره اعضای گروهش است. این برنامه برای اولین بار در ژانویه 2018 پخش شد و در بین طرفداران او محبوب شد.

مانوبان در ژوئن 2018 روی جلد مجله ژاپنی "Nylon" ظاهر شد و برای یک ویدیو برای تبلیغ این مجله فیلمبرداری شد.

در اوایل سال 2021 اخباری مبنا بر انتشار تک آهنگ سولوی لیسا توسط کمپانی وای جی منتشر شد. در نهایت در اوایل سپتامبر 2021 لیسا فعالیت سولوی خود را با انتشار اولین موزیک ویدیوی خودآغاز کرد. تک‌آهنگ لیسا به نام لالیسا در تاریخ 1400/6/19 منتشر شد و توانست رکوردهای زیادی را بشکند.

موزیک ویدیوی این تک آهنگ توانست 73/6 میلیون بازدید در 24 ساعت اول داشته باشد و رکورد بیشترین بازدید برای یک هنرمند انفرادی را که پیش از این متعلق به تک آهنگ من! با 65 میلیون بازدید از تیلور سوییفت خواننده آمریکایی بود جا به جا کند.

آشنایی با زندگی لالیسا مانویان, درباره ی زندگی لالیسا مانویان, همه چیز درباره ی لالیسا مانویان

لالیسا مانویان خواننده ی رپر

آثار عمده یلالیسا مانویان:

او در آلبوم هایی با نام های Blackpink و Square Up که به ترتیب در سال های 2017 و 2018 منتشر شدند، حضور داشته است.

تک آهنگ های موفق او شامل "Boombayah" (2016)، "Whistle" (2016)، "Playing with Fire" (2016)، "Stay" (2016)، "As if It's Your Last" (2017) و "Dhu-Du Dhu" هستند. -Du' (2018).

جوایز و دستاوردهایلالیسا مانویان:

بلک پینک جوایز متعددی از جمله "بهترین سه هنرمند جدید" (آسیا) در جوایز دیسک طلای ژاپن 2018، "هنرمند جدید سال" و "جایزه بونسانگ" در "جوایز موسیقی سئول" در سال 2017 و 2018 را به دست آورده است.

به ترتیب، جایزه "بهترین هنرمند بعدی" در "جوایز موسیقی آسیایی Mnet" در سال 2016، "بهترین هنرمند جدید" در "جوایز موسیقی ملون" 2016، "هنرمند جدید سال" در جوایز "دیسک طلایی" 2017 و " جایزه جهانی تازه کار در جوایز موسیقی گائون چارت 2017.

آهنگ «سوت» برنده آهنگ سال - آگوست در جوایز موسیقی گاون چارت 2017 و «بهترین موزیک ویدیو» در «جوایز موسیقی آسیایی Mnet» در سال 2016 شد.

آهنگ او، «بازی با آتش»، به عنوان «آهنگ سال» - نوامبر، در جوایز «Gaon Chart Music Awards» 2017 انتخاب شد و تک آهنگ «As if It's Your Last» برنده «Bonsang دیجیتال» در سال 2018 شد. جوایز دیسک طلایی.

لالیسا مانویان از سوی شبکه اینترنتی TC Candler به عنوان زیباترین زن جهان در سال 2021 معرفی شد.

لالیسا مانویان کیست, آثار لالیسا مانویان, آشنایی با لالیسا مانویان

تصاویر لیزا مانویان

زندگی شخصیلالیسا مانویان:

لیزا مانوبان از پیروان آیین بودا است. او به زبان تایلندی، کره ای، ژاپنی و انگلیسی روان صحبت می کند و به غذا و فرهنگ غربی علاقه دارد.

او دوستان زیادی دارد اما هنوز با کسی رابطه جدی برقرار نکرده است.

چیزهای بی اهمیت از زندگیلالیسا مانویان:

قبل از پیوستن به "YG Entertainment"، او برای "NONAGON" با iKON مدل شد و عضو گروه رقص "We Zaa Cool" در تایلند بود.

ناپدری او، مارکو بروشوایلر، یک استاد آشپز سوئیسی است و عضو انجمن جهانی سرآشپز است. او یک مدرسه پذیرایی را در بانکوک اداره می کند و جشنواره ها و مسابقات غذا را در سراسر جهان برگزار می کند.

درباره ی لالیسا مانویان, چکیده ای از بیوگرافی لالیسا مانویان, آشنایی با زندگی لالیسا مانویان

زندگینامه یلالیسا مانویان

لالیسا مانویان,تصاویری از لالیسا مانویان,لالیسا مانویان کیست

تصویرهایلالیسا مانویان

بیوگرافی لالیسا مانویان,زندگینامه لالیسا مانویان,آثار لالیسا مانویان

تصاویر لالیسا مانویان

گردآوری:بخش فرهنگ و هنر بیتوته#‌عکس_خودرو منبع: بیتوته

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اطلاعات بیشتر در رابطه با هومر،ایلیاد،ادیسه،شاعر یونانی،ادبیات یونان باستان،قهرمانی،اسطوره‌ها،موسیقی هومری،اثرات فرهنگی،تأثیر هومر در ادبیات و هنر،مسابقه هومر و هزیود،نقد اثر هومر،تاریخچه نسخه‌های هومر،اشعار حماسی،نویسندگان باستان،شاعران ادبیات یونان،معتبرترین نویسندگان تاریخ به سایت بیتوته مراجعه کنید.

2 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با حمیدالدین ،حمیدالدّینِ بلخی، عالم و دانشمند فرهیختۀ بلخی،زندگی‌نامه حمیدالدّینِ بلخی، عمر ابن‌محمود حمیدالدین بلخی،قاضی‌القضات،لقب حمیدالدّینِ بلخی،مقامات حمیدی،آثارحمیدالدّینِ بلخی به سایت بیتوته مراجعه کنید.

4 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با مستانه مهاجر،زندگی نامه مستانه مهاجر،عکس های مستانه مهاجر،مستانه مهاجر و دخترش،پژمان بازغی و مستانه مهاجر،بیوگرافی مستانه مهاجر،فیلم جوجه تیغی مستانه مهاجر،فیلم مستانه مهاجر،مستانه مهاجر و همسرش،بیماری مستانه مهاجر به سایت بیتوته مراجعه کنید.

2 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه بابیوگرافی گروه ایتیز،اعضای ATEEZ،پروفایل ATEEZ،حقایق ATEEZ،اولین بازی ATEEZ،جوایز ATEEZ،آهنگ های ATEEZ،ATEEZگروه ،فن ATEEZ،تور ATEEZ،کی پاپ،گروه پسر،موسیقی کره جنوبی،سرگرمی،فرهنگ پاپ سبک موسیقی ایتیز به سایت بیتوته مراجعه کنید.

4 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه باعرفان طهماسبی زندگی نامه عرفان طهماسبی،آثار موسیقی عرفان طهماسبی،بیوگرافی خواننده،عرفان طهماسبی ،آهنگسازی و خوانندگی عرفان طهماسبی، عرفان طهماسبی و موسیقی محلی، تجربه‌های هنری عرفان طهماسبی، عرفان طهماسبی در برنامه عصر جدید، کنسرت‌ها و حضور روی صحنه عرفان طهماسبی، موسیقی ایران و عرفان طهماسبی، شاهنامه‌خوانی عرفان طهماسبی، تأثیرات فرهنگی در موسیقی عرفان طهماسبی،تجربه‌های تئاتری عرفان طهماسبی،اهنگ‌های جدید عرفان طهماسبی،هنرمندان موسیقی محلی ایران و عرفان طهماسبی، به سایت بیتوته مراجعه کنید.

2 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه باچارلز دیکنز،زندگی و آثار چارلز دیکنز،رمان‌های چارلز دیکنز،ادبیات انگلیسی،داستان‌های کلاسیک،نویسندگان دوره ویکتوریایی،اجتماع شناسی در آثار دیکنز،دیکنز و فقر،معنویت در دنیای چارلز دیکنز،پیامدهای اجتماعی در رمان‌های دیکنز،تاریخ ادبی،تأثیرات دیکنز در ادب و فرهنگ جهانی،طبقه‌بندی اجتماعی در آثار چارلز دیکنز،دیکنز و تغییرات اجتماعی در دوره ویکتوریایی،تأثیرات فرهنگی و اجتماعی دیکنز در دنیای معاصر به سایت بیتوته مراجعه کنید.

2 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با سراج قمری، زندگی و آثار سراج قمری،شاعر سراج قمری، شعر هجو سراج قمری،سراج قمری شعر و اخلاق،تأثیرات سراج قمری در ادبیات فارسی،معرفی شاعر سراج قمری آملی،سراج قمری و شاعران قرن ششم،آثار هنری و اخلاقی سراج قمری،بازخوانی اشعار سراج قمری،سراج قمری و هجو در شعر فارسی،تأثیر شاعر سراج قمری بر ادبیات معاصر به سایت بیتوته مراجعه کنید.

3 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با علی عظیمی ، بیوگرافی علی عظیمی ، عکس های علی عظیمی ، تصاویر علی عظیمی ، علی عظیمی آهنگساز ، زندگی نامه علی عظیمی ، پیش درآمد علی عظیمی ، آهنگ علی عظیمی ، علی عظیمی خواننده ، علی عظیمی و همسرش ، همسر علی عظیمی به سایت بیتوته مراجعه کنید.

4 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با داریوش مهرجویی،فیلم‌ساز ایرانی،سینما ایران،آثار داریوش مهرجویی،بیوگرافی داریوش مهرجویی،سینمای موج نو،فیلم گاو،فیلم سنتوری ،جشنواره‌های فیلم داریوش مهرجویی ،فیلم‌های ممنوع‌التصویرداریوش مهرجویی،فیلم‌های توقیف شده داریوش مهرجویی،جایزه شوالیه ادب و هنرداریوش مهرجویی،مهرجویی و سینمای ایران،فیلم‌سازان برجسته ایرانی،مهرجویی و موسیقی،داریوش مهرجویی و ترجمه کتاب‌ها،انتقادات به سیاست‌ها در آثار داریوش مهرجویی به سایت بیتوته مراجعه کنید.

3 ماه پیش

بیشتر...