خبرآنلاین |
2 ماه پیش

سارقان ۴۰ خودرو در تهران دستگیر شدند خبرآنلاین

سارقان ۴۰ خودرو در تهران دستگیر شدند

اعتمادآنلاین نوشت: متهمان در بازجویی‌ها به سرقت بیش از ۴۰ دستگاه خودرو در تهران اعتراف کردند و تعداد ۳۰ دستگاه خودرو مسروقه توسط کارآگاهان کشف شد.

اعضای باند بزرگ سرقت خودرو در تهران دستگیر شدند و به جرایم خود اعتراف کردند. در پی وقوع سرقت‌های سریالی و وصول شکایت مالباختگان به پلیس، رسیدگی به این پرونده در دستور کار تیمی از کارآگاهان اداره دوم پلیس آگاهی قرار گرفت.

کارآگاهان در گام نخست تحقیقات خود دریافتند یک باند سرقت ۸ نفره اقدام به سرقت خودرو و سپس با سوء استفاده از مدرک خودروهای تصادفی اقدام به سند نمره و فروش آنها به شهروندان می‌کند.

کارآگاهان در ادامه با استفاده از روش‌های کارآگاهی و اقدامات گسترده میدانی موفق شدند در چند عملیات غافلگیرانه و منسجم ۸ نفر از اعضای این باند را دستگیر کنند.

متهمان در بازجویی‌ها به سرقت بیش از ۴۰ دستگاه خودرو در تهران اعتراف کردند و تعداد ۳۰ دستگاه خودرو مسروقه توسط کارآگاهان کشف و تعداد ۱۰ دستگاه خودرو پس از شناسایی مالک و هماهنگی قضایی تحویل مالباخته شد.

متهمان جهت تحقیقات تکمیلی در اختیار کاراگاهان اداره دوم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

بیشتر بخوانید:

سرقت از یک طلافروشی در تهرانپارس/ ۳ سارق بازداشت شدند

۴۷۲۳۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهاناپلیکیشن خبرآنلاینرا نصب کنید.


#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ماری کنجکاو اعضای گارد ساحلی ایستگاه هوایی کلیرواتر در فلوریدا را شگفت‌زده کرد. آن مسافر قاچاقی یکی از هلی‌کوپترهای این گارد ساحلی شده بود.

4 ساعت پیش

روز ‎شنبه بیست ویکم بهمن گذشته،جوان تبعه افغانستان که از چندین سال قبل و به طور غیر مجاز در مشهد زندگی می کرد، کارد سلاخی را بیرون کشید و ناگهان به سوی همسر 18ساله اش حمله ور شد و او را هدف ضربات کاردی قرارداد که دقایقی قبل خریده بود.

3 ساعت پیش

سازمان هواشناسی نسبت به بارش شدید باران در برخی از نقاط کشور هشدار داد.

5 ساعت پیش

پیست اسکی تاریکدره همدان که در میان رشته کوه های الوند و در ۱۰ کیلومتری جنوب غربی جادهٔ گنج نامه در شهر همدان واقع شده به روی علاقمندان این رشته ورزشی بازگشایی شد.

3 ساعت پیش

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی نیمه شعبان را اعلام کرد.

1 ساعت پیش

عضو کمیسیون آموزش دیده‌بان شفافیت و عدالت: «اعتراض داوطلبان به اجرای مصوبه جدید کنکوری درکنار عدم پاسخگویی آموزش و پرورش به اطلاعات خواسته شده درباره دستاوردهای اجرای مصوبه نشان می‌دهد عدالت در حوزه آموزش وضعیت وخیمی پیدا می‌کند، با این شرایط آموزش به‌سمت پولی شدن خواهد رفت و افراد بیشتری جذب مدارس غیرانتفاعی می‌شوند.»

3 ساعت پیش

کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول است.

2 ساعت پیش

مدتی پیش شهرداری تهران اعلام کرد قرار است علاوه بر خرید مستقیم اتوبوس از چین، پروژه ساخت مسکن صنعتی در تهران را نیز به چینی ها واگذار کند.

4 ساعت پیش

بیشتر...