خبر 24 |
1 ماه پیش

رکورد پرسپولیس دست نیافتنی تر شد خبر24

رکورد پرسپولیس دست نیافتنی‌تر شد
به گزارشخبر24، استقلال نتوانست به رکورد ۴۳ بازی متوالی بدون شکستی تیم پرسپولیس برسد. بر این اساس تیم پرسپولیس همچنان با ۴۳ بازی بدون شکست در تاریخ لیگ ایران رکورددار است. پرسپولیس این بی شکستی را از باخت برابر تیم تاج مسجدسلیمان در سال ۱۳۵۰ تا بی شکستی برابر تیم تاج تهران در سال ۱۳۵۳ ثبت کرد.

در این مدت پرسپولیس نیم فصل دوم لیگ دوم منطقه ای، کل لیگ اول تخت جمشید و نیم فصل اول لیگ دوم تخت جمشید را بدون شکست تجربه کرد و در نهایت در خرداد ماه سال ۱۳۵۳ با شکست برابر تیم تاج تهران، رکوردش پایان یافت.

با این حال استقلال بالاترین دوران بی شکستی در لیگ برتر حرفه ای ایران را دارد و تنها تیم تاریخ لیگ حرفه ای ایران است که در یک فصل از مسابقات هیچ گاه شکست نخورده است ولی اگر بخواهیم تمامی لیگ ها را درنظر بگیریم، رکورد در اختیار پرسپولیس است.

تیم استقلال تهران سال گذشته بدون شکست و با کمترین گل خورده عنوان قهرمانی در لیگ برتر فوتبال کشورمان را به دست آورد.

منبع: طرفداری


منبع: خبر 24

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

زنجبیل، سیر و لیمو سه محصول طبیعی‌اند که به پاک شدن رگ‌های مسدود و عفونت‌ها کمک می‌کنند.

6 ساعت پیش

جماران در یادداشتی نوشت: آقای انبارلویی نباید درگیر تعداد معترضین شود. به شهادت شاهدان، اعتراض های اجتماعی از ناحیه تعداد قابل توجهی از جوانان و نوجوانان حمایت می شود.

5 ساعت پیش

یک سایت روسی نوشت احتمال دارد اسلواکی جایگزین ایران در جام جهانی کشتی آزاد به میزبانی آمریکا شود.

8 ساعت پیش

مؤسسه تحقیقات آب وزارت نیرو اعلام کرد: این هفته در برخی حوضه‌های آبریز شمال و جنوب کشور بارش وجود دارد، اما بارش‌های هفته آینده قابل توجه نخواهد بود.

6 ساعت پیش

مرد با بچه‌های فامیل بازی می‌کند و همسرش همراه زن‌های دیگر مشغول آماده‌کردن غذاست.

6 ساعت پیش

اگر جزو افرادی هستید که به سردردهای مزمن مبتلا هستید، بهتر است بدانید کمبود برخی ویتامین‌ها باعث سردرد می‌شود و می‌توانید با مصرف ویتامین سردردتان را کاهش دهید.

6 ساعت پیش

فارس نوشت: سردار فدوی گفت: برخی از این نوجوان ها و جوان های دستگیر شده در اعترافات خود از کلید واژه های مشترکی چون شبیه سازی اغتشاشات خیابانی به بازی های رایانه‌ای و همچنین اعتیاد و وابستگی شدید به فضای مجازی سخن می گویند؛  زمینه و بستری که شبکه‌ها و رسانه‌های مجازی و ماهواره ای دشمن به خوبی از آن برای اغفال و گمراه سازی، بهره گرفت..

6 ساعت پیش

ایسنا نوشت: با ارزش‌ترین جایزه آژانس پناهندگان سازمان ملل به آنگلا مرکل، صدراعظم سابق آلمان به دلیل تلاش‌هایش برای استقبال از بیش از یک میلیون پناهجوی عمدتا سوری در آلمان اعطا شد.

6 ساعت پیش

معاون نماینده روسیه در سازمان ملل با اشاره به تلاش‌های طرف‌های خارجی برای ممانعت از عادی شدن شرایط در عراق، تاکید کرد که این کشور نباید به میدانی برای تسویه حساب‌ها تبدیل شود.

7 ساعت پیش

بیشتر...