خبرداغ |
۲ هفته پیش

اینزاگی: خرید طارمی برای ما کافی نیست

فابریتزیو بیاسین خبرنگار ایتالیایی اعلام کرده سیمونه اینزاگی از مدیران باشگاه اینتر خواسته تا در خطوط مختلف بازیکنان بیشتری را به خدمت بگیرند.

به گزارش خبرداغ به نقل از خبرآنلاین؛ فابریتزیو بیاسین، خبرنگار ایتالیایی، برنامه‌های باشگاه اینتر برای بازار نقل و انتقالات تابستان آینده را فاش کرد.

پس از قطعی شدن انتقال مهدی طارمی و پیوتر زیلینسکی که به عنوان بازیکن آزاد به نرآتزوری ملحق خواهند شد، سیمونه اینزاگی از سران این باشگاه درخواست بسیار مشخصی دارد و به جذب همین دو بازیکن بسنده نمی‌کند.

طبق گفته بیاسین، اینزاگی یک مدافع و یک بازیکن میانی برای تیمش می‌خواهد. به گفته او اینتر در بازار زمستانی برای تقویت خط دفاعی‌اش به دنبال دژالو بود که در نهایت این بازیکن به یوونتوس پیوست. در صورت جدایی آچربی، اینتر برای خرید یک مدافع دیگر دست به کار خواهد شد.#‌اخبار منبع: خبرداغ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سازمان همکاری اسلامی در واکنش به حق وتوی آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل متحد گفت که این اقدام ناقض مفاد منشور سازمان ملل متحد است.

2 دقیقه پیش

امام جمعه شیراز خطاب به آمریکا و به قدرت‌های حامی اسراییل اعلام کرد: شما تجربه جنگیدن با ملت ایران را در هشت سال دفاع مقدس دیده‌اید اگر بخواهید دست از پا خطا کنید ملت ایران شما را سر جای خود خواهند نشاند.

3 دقیقه پیش

امام جمعه کاشان ضمن اشاره به وعده صادق گفت: ایران در وعده صادق همانند شمشیر ذوالفقار بر سر دشمن فرود آمد.

3 دقیقه پیش

خطیب نماز جمعه مشهد گفت: اینکه ۳۰۰ موشک و پهپاد در یک لحظه با این سرعت و قدرت، فضای آسمان فلسطین اشغالی را در بر بگیرد، برای اسرائیلی ها خیلی مهیب و چشمگیر بود، اما این همه قدرت ما نبود.

6 دقیقه پیش

مردم ولایت مدار مرکز استان خراسان شمالی پس از نمازجمعه این هفته در حمایت از عملیات "وعده صادق"، عملیات غرورآفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از نماز جمعه این هفته راهپیمایی کردند.

3 دقیقه پیش

عباسیان توسط هلاکوخان مغول نابود شدند؛ در دوران تاریک 500 ساله آنها انحراف‌هایی نظیر علنی شدن فسق و بی بند و باری و عدم توجه به اخلاق ایجاد و شدید‌ترین خشونت‌ها علیه بنی‌هاشم اعمال شد.

2 دقیقه پیش

امام جمعه یاسوج گفت: عملیات وعده صادق استکبار و اسرائیل را به وحشت انداخت و امید را در دل ملت‌های آزادی خواه و ملت عزیز ایران زنده کرد.

2 دقیقه پیش

نمازگزاران بوشهری پس از اقامه نماز جمعه با شرکت در یک راهپیمایی باشکوه ضمن حمایت از مردم مقاوم و مقتدر غزه از پاسخ موشکی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تشکر کردند.

2 دقیقه پیش

رئیس جمهور برای تعیین تکلیف کارخانه سیمان بیارجمند دستور ویژه صادر کرد و بر این اساس موضوع "سیمان بیارجمند" به هیئت دولت می‌رود.

3 دقیقه پیش

بیشتر...