خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

اجلاسیه ملی گروه های جهادی در خراسان جنوبی برگزار می شود ایسنا

اجلاسیه ملی گروه‌های جهادی در خراسان جنوبی برگزار می‌شود<br>

ایسنا/خراسان جنوبیفرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: اجلاسیه ملی گروه‌های جهادی سیزدهم شهریورماه در شهرستان فردوس برگزار می‌شود.

سردار محمدرضا مهدوی، امروز شنبه ۲۲ مرداد در شورای اداری خراسان‌جنوبی اظهار کرد: اجلاسیه ملی گروه‌های جهادی سیزدهم شهریورماه در فردوس برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه بعد از زلزله فردوس در سال ۴۷ رهبر معظم انقلاب اسلامی به همراه گروهی از روحانیون جهادی به این منطقه آمده و یاری‌گر زلزله زدگان شدند، ادامه داد: این اقدام جهادی رهبر معظم انقلاب اسلامی در حالی صورت گرفت که حکومت وقت گره‌گشایی چندانی از مشکلات زلزله زدگان انجام نمی‌داد و حتی در مواردی ممانعت می‌کردند.

مهدوی با اشاره به اینکه این روز فرصتی برای تقدیر از تلاش جهادگران و مبدأ فعالیت‌های آنان است، گفت: در این اجلاسیه رونمایی از خاطرات رهبر معظم انقلاب از حضور در فردوس نیز صورت خواهد گرفت.

فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان‌جنوبی با تأکید بر اینکه در این اجلاسیه از حضور سخنران کشوری بهره‌مند خواهیم شد، اظهار کرد: ۶۰۰ نفر از نخبگان جهادی کشور نیز در این اجلاسیه حضور خواهند یافت.

مهدوی با بیان اینکه مروزه فعالیت جهادگران تنها مربوط به حوادث غیر مترقبه نیست بلکه در بسیاری از بخش‌های صنعتی، فرهنگی، اقتصادی، کشاورزی و دامپروری گره گشایی می‌کنند، یادآور شد: در حاشیه این اجلاس کارگاه‌های سه روزه‌ای را نیز برای جهادگران برگزار خواهیم کرد.

انتهای پیام #‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فرماندهان و مسئولان نیروهای مسلح با صدور پیامی مشترک، ضمن قدردانی و تشکر بابت حمایت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی، با ایشان تجدید عهد و بیعت کردند.

6 ساعت پیش

لیندا کیانی، بازیگر سینما و تلویزیون عکسی از کودکی اش منتشر کرد.

7 ساعت پیش

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جدیدترین یادداشت‌ خود در صفحه شخصی اش در برنامه کاربردی‌ «روبیکا» از زیارت مقبره علامه آیت‌الله حسن زاده آملی خبر داد و نوشت: حسرت از دست دادن این عالم ربانی برایم تمامی ندارد.

5 ساعت پیش

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه به هم پیمانی با ایران و سایر جبهه های محور مقاومت ادامه می دهیم و به آن افتخار می کنیم، تأکید کرد: مبارزه تا سرنگونی طرح صهیونیستی ادامه دارد.

6 ساعت پیش

نمایندگان خوزستان در هفته هشتم لیگ برتر رو در روی حریفان خود قرار می گیرند.

6 ساعت پیش

بالاخره پس از گذشت حدود ۲ ماه از اعلام خبر احتمال افزایش دوباره حقوق کارمندان و گمانه‌زنی‌ها در این خصوص، تکلیف روشن شد و به نظر می‌رسد افزایش حقوق به سال آینده موکول شد.

7 ساعت پیش

رضا جباری پیشکسوت پرسپولیس درباره شکست این تیم مقابل تراکتور گفت: بهتر بود مهدی ترابی این پنالتی را به لوکادیا می‌سپرد، زیرا او پنالتی‌زن خوبی است.

7 ساعت پیش

زاهدان- استواریکم امیر حسین خالص خمر که مردادماه در مرز نگور سیستان و بلوچستان حین پایش مرز بر اثر واژگونی خودرو مجروح شده بود به خیل شهدا پیوست.

5 ساعت پیش

دلار صعودی است و این موضوع می تواند دوباره قیمت ها در بازار خودرو را افزایشی کند. از سوی دیگر، سیاستگذار تلاش دارد با انتشار اخباری از وارادات خودرو، افزایش تولید خودروسازان و حتی پایان فروش خودرو در سامانه یکپارچه این ایده را القا کند که شرایط بازار خودرو رو به بهبود است. برآیند چنین شرایطی را می توان در ثبات قیمتی و ادامه رکود بازار خودرو مشاهده کرد. البته باید توجه داشت که تعطیلی های نیمه اول مهر ماه و همچنین شرایط مبهم سیاسی و اقتصادی، از دیگر موضوعاتی است که بر رکود بازار تاثیر گذاشته است.

7 ساعت پیش

بیشتر...