خبرگزاری ایسنا |
۴ هفته پیش

تیرماه یکی از روزهای مهم تاریخ کشور است توسعه زیرساخت ها، توقع جامعه ورزش از رئیس جمهور ایسنا

‌۸ تیرماه یکی از روزهای مهم تاریخ کشور است‌/ توسعه زیرساخت‌ها، توقع جامعه ورزش از رئیس جمهور

ایسنا/فارسمتولی ورزش فارس، ۸ تیرماه را یکی از مهم‌ترین روزهای تاریخ کشور دانست و توسعه زیرساخت‌های ورزشی را مهم‌ترین انتظار جامعه ورزش از رئیس جمهور منتخب عنوان کرد.

عبدالرحیم خداجو در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با بیان اینکه انتخابات پیش‌رو یکی از انتخابات مهم برای نظام جمهوری اسلامی و کشور عزیزمان است، گفت: لازم است که همه مردم مانند همیشه حضوری پرشور پای صندوق‌های رای داشته باشند.

وی افزود: اقشار مختلف جامعه، خصوصا جامعه ورزشکاران استان فارس و خانواده بزرگ ورزش کشور، با بینش و دانش وچشمانی باز در این انتخابات حضوری باشکوه و پر رنگ خواهند داشت.

این بازیکن پیشین تیم فوتبال برق شیراز با آرزوی مشارکت قوی و ثبت آرای بالا در انتخابات هشتم تیرماه، اظهار کرد: امیدواریم نتیجه انتخابات، انتخاب یک رئیس جمهور مقتدر، شجاع و با دانش باشد تا از ظرفیت‌های او برای پیشبرد اهداف نظام، از جمله در عرصه ورزش استفاده کنیم.

خداجو ادامه داد: تقویت و نگاه ویژه‌تر به جامعه ورزش، توقعی است که از رئیس جمهور بعدی داریم و این انتظار وجود دارد که توسعه زیرساخت‌های ورزشی، جامعه را به نشاط، پویایی و سرزندگی هر چه بیشتر رهنمون کند.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان فارس در پایان گفت: پیشاپیش از جامعه ورزش، بزرگان و پیشکسوتان، مربیان و داوران، قهرمانان ملی، مربیان زحمتکش و همین طور ورزشکاران عزیز و خانواده‌های محترمشان دعوت می‌کنم که مثل همیشه حضوری باشکوه پای صندوق‌های رای داشته باشند و یک اتفاق بزرگ و یک روز تاریخی را در عرصه سیاست‌گذاری نظام رقم بزنند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بر اساس شاخص سرمایه‌گذاری لوکس نایت فرانک، خودروهای کلاسیک یکی از دارایی‌ها با بهترین عملکرد در سطح جهان بوده‌اند و در طول سال‌ها گاهی از کلاس‌های دارایی سنتی بهتر عمل کرده‌اند. حتی در دوران اوج کووید، اتومبیل‌های کلاسیک دومین سرمایه‌گذاری پرطرفدار بودند.

نیم ساعت پیش

با انتخاب«جو بایدن» و اتمام دوره ریاست‌جمهوری «دونالد ترامپ»، خوش‌بینی به رفع ناگهانی و یک‌شبه مشکلات بین‌المللی در فضای سیاسی و اجتماعی کشور حاکم شده است. صنعت خودرو همپای صنعت نفت، آسیبی جدی از تحریم‌های امریکا دیده است.

یک ربع پیش

وزیر کشور: احتمال ادامه تعطیلی با تشخیص وزارت بهداشت وجود دارد.

یک ربع پیش

شاید باور کنید قالپاق خودرو ارزان باشد اما دوران ارزانی این قطعه هم گذشت.

نیم ساعت پیش

تصویری قدیمی از چند بازیگر مطرح ایرانی در یونان با تیپ های بسیار از مد افتاده منتشر شد.

نیم ساعت پیش

سال گذشته بود که سازمان استاندارد در بیانیه‌ای قاطع اعلام کرد که تولید پژو پارس به دلیل عدم رعایت برخی از آیتم‌های استاندارد 85 گانه از نیمه اسفندماه متوقف خواهد شد. این در حالی بود که ایران‌خودرو ده‌ها هزار دستگاه از این خودرو را پیش‌فروش کرده بود ولی درنهایت همه‌چیز به سود پژو پارس تمام شد.

یک ربع پیش

به همت کسبه بازار مسگران ۱۶ هزار صبحانه نذری بین عزاداران حسینی مراغه توزیع شد.

نیم ساعت پیش

طبق اعلام سازمان ملی استاندارد ایران، ضمن تجدیدنظر صورت گرفته توسط این سازمان، تولیدکنندگان و فروشندگان تایر از هفتم شهریور ماه سال جاری، برای توزیع هر حلقه تایر، ملزم به ارائه برگه‌ ضمانت‌نامه خواهند بود.

یک ربع پیش

معاون اول رئیس جمهور تصویب‌نامه هیأت وزیران در خصوص حقوق کارمندان دولت و بازنشستگان کشوری، قضات، اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها، کارانه پزشکان و حقوق والدین شهدا را به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرد.

یک ربع پیش

بیشتر...