مجله دلتا |
۱ هفته پیش

دکوراسیون خانه دلباز ایده هایی برای خانه دلباز ایده هایی برای دکوراسیون دلباز مجله دلتا

با وجود چند تکنیک ارزان و اقتصادی و در عین حال سریع در طراحی داخلی و دکوراسیون فضا، می‌توانید خانه خود را به مکانی دلباز تبدیل کنید.
دکوراسیون خانه دلباز

تفاوتی ندارد که خانه شما به چه اندازه کوچک باشد. با برخی ایده‌ها و ترفندهای ساده و کاربردی می‌توان فضای دلگیر موجود را از بین برد. و در نهایت به دکوراسیون خانه دلباز و فرح‌بخش دست پیدا کرد. بامجله دلتاهمراه باشید.

استفاده از مبلمانی با رنگ های روشن

نکته اول در دکوراسیون خانه دلباز استفاده از مبلمانی با رنگ‌های روشن است. مبلمان روشن به خصوص مبلمانی به رنگ سفید، از جمله ترفندهای کاربردی هستند که فضایی دلبازتر ایجاد می‌کنند. اگر نمی خواهید مبلمان جدید خریداری کنید، می توانید مبلمان و لوازم موجود و حتی کابینت های موجود را به رنگ سفید رنگ آمیزی کنید. همچنین می‌توانید روکش‌های تیره مبلمان را با کاورها و یا ملحفه های روشن مخصوص مبل بپوشانید.

استفاده از مبلمانی با رنگ های روشن

استفاده از سیستم نورپردازی متعدد در نقاط مختلف

یکی از مهم ترین دلایل ایجاد محیط دلگیر این است که سیستم روشنایی مناسبی در آن به کار برده نشده است. به همین دلیل کاری که باید انجام دهید این است که از چندین سیستم روشنایی استفاده کرده و از نقاط مختلف نورپردازی انجام دهید. برای این منظور علاوه بر لوستر سقفی می‌توانید از آباژور، چراغ های دیواری و هالوژن های سقفی نیز استفاده کنید. در اینصورت تاریک‌ترین نقاط اتاق، یعنی گوشه دیوارها را نیز روشن کنید.

استفاده از سیستم نورپردازی متعدد در نقاط مختلف

استفاده از پرده‌های هم‌رنگ با دیوارها!

این تکنیکی است که هر کسی آن را نمی داند! به خانه‌هایی که توسط معماران داخلی و یا طراحان حرفه‌ای طراحی شده‌اند، نگاه کنید. متوجه خواهید شد که در مکان‌های کوچک از پرده‌هایی هم رنگ با رنگ دیوارها استفاده می‌کنند. پرده‌هایی که از سقف تا زمین ارتفاع دارند و در رنگ مشابه با دیوارها انتخاب می شوند، مکان را از آنچه که هست بزرگ‌تر نشان می‌دهد. این تکنیک روشی ساده و کم هزینه است که در کوتاه‌ترین زمان و به سادگی می‌توانید به دکوراسیون خانه دلباز دست پیدا کنید.

ایده هایی برای خانه دلباز

تزئین و دکوراسیون دیوار خالی

دیوارهای خالی و ساده که هیچ‌گونه تابلو، عکس و یا پوستری بر روی آن‌ها قرار ندارد، باعث دلبازتر شدن فضا می‌شوند. به طور خلاصه اگر تابلو و یاقاب عکسیبر روی دیوار وجود دارد که زیاد به چشم آمده و بسیار دیده می شود، برای نگه داشتن آن بر روی دیوار پا فشاری نکنید. شاید آنچه که به آن نیاز دارید تنها دیواری ساده، خالی و سفید رنگ است.

ایده هایی برای دکوراسیون دلباز

استفاده از آینه‌های بزرگ

نکته آخری که در مورد دکوراسیون خانه دلباز به آن اشاره خواهیم کرد، استفاده از آینه‌های بزرگ است. آینه‌های بزرگ باعث می‌شوند تا مکان بسیار وسیع‌تر از آنچه هست دیده شود.

استفاده از آینه های بزرگ در دکوراسیون

پیشنهاد مطالعه:مطلبترفندهای استفاده از رنگ سبز در نشیمنرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

خانه زیبا یکی از خواسته‌های مشترک بین تمام افراد جهان است. اکثر افراد زمان و هزینه زیادی را برای زیباتر کردن فضای خانه صرف می‌کنند.

2 روز پیش

چه رنگی برای دیوار اتاق نشیمن مناسب است؟ رنگی که شما برای رنگ‌‌ آمیزی اتاق نشیمن و پذیرایی منزل خود انتخاب می‌کنید، باعث حس عالی می‌شود.

2 روز پیش

اما بعضی از ترکیب رنگ‌ها در دکوراسیون هستند که در هر زمان مد هر چه که باشد، این ترکیب رنگی‌ها همیشه زیبا بوده و فضایی شیک ایجاد می‌کنند.

4 روز پیش

با دانستن چند اصل کلیدی در مورد چیدمان متنوع تابلو با طرح ها و سایز‌های متفاوت در دکوراسیون داخلی می‌توانید به جذابیت را به خانه بیافزایید.

5 روز پیش

آبی جزء شاخص‌ترین رنگ‌ های آرامش‌ بخش در دکوراسیون است. رنگ آبی آسمانی در میان طیف‌های مختلف این رنگ، بیش‌ترین حس آرامش را ایجاد می‌کند.

6 روز پیش

اگر فرد خوش سلیقه‌ای هستید و می‌خواهید مبلمان اتاق پذیرایی را بر اساس سلیقه شخصی خود طراحی کنید، مبلی با طراحی مدرن را انتخاب کنید.

6 روز پیش

یکی دیگر از سبک‌های دکوراسیون آشپزخانه سبک مینیمالیسم است. مصالح این سبک نیز شبیه به سبک مدرن هستند. در این سبک از تریینات خبری نیست.

۱ هفته پیش

استفاده از فرش‌های متعدد کوچک به جای یک فرش بزرگ در کف اتاق خواب، یکی از اشتباهات رایج در طراحی اتاق خواب است و نباید انجام شود.

۱ هفته پیش

می‌دانید که ایجاد تغییر دکوراسیون در منزل و تعویض مبلمان، کاری بسیار دشوار و پر هزینه است. نیازی نیست که مرتب تغییرات اساسی ایجاد کرد.

۱ هفته پیش

اتاق خواب مکانی برای آسایش و آرامش است؛ به همین سبب رنگ اتاق خواب بسیار حائز اهمیت است تا علاوه‌بر حفظ آرامش، از زیبایی نیز برخوردار باشد.

۱ هفته پیش

میز تلویزیون چوبی یکی از گزینه‌ها برای میز تلویزیون در دکوراسیون منزل شماست. میز تلویزیون چوبی را هماهنگ با رنگ چوب مبلمان انتخاب کنید.

۱ هفته پیش

سبک شیکر در سبک در دکوراسیون داخلی نمایانگر پاکی، سادگی و بی آلایشی است. در سبک شیکر از رنگ‌های مانند خاکستری و بژ بسیار استفاده می‌شود.

۱ هفته پیش

برای دکور اتاق خواب کوچک از هر فضای خالی استفاده کنید و وسایل خود را در آن‌جا قرار دهید تا اتاق خواب شما را شلوغ جلوه ندهد.

۱ هفته پیش

استفاده از رنگ فیروزه ای و مکمل رنگ فیروزه ای ایده‌ای جذاب برای دکوراسیون منزل بشمار می‌آید. که برای چیدمان می‌توان استفاده کرد.

۱ هفته پیش

بنابراین انتخاب جای مناسب برای تلویزیون و طراحی داخلی دیوار پشت تلویزیون اهمیت بالایی پیدا کند. با مجله دلتا همراه باشید.

۱ هفته پیش

بیشتر...