ورزش سه‌ |
4 روز پیش

جام ملت های آسیا، شاید در عراق ورزش سه

کد خبر : 1866600 |04 بهمن 1401 ساعت 21:59 |1.6K بازدید |0دیدگاه

جام ملت‌های آسیا، شاید در عراق!

رییس فدراسیون فوتبال عراق از درخواست این کشور برای میزبانی در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷ خبر داد.

جام ملت‌های آسیا، شاید در عراق!

به گزارش "ورزش سه" پس از قطعیت برگزاری جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ در قطر، از همین حالا سایر کشورها به دنبال دریافت میزبانی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷ هستند و در این بین یکی از مصمم‌ترین کشورها، عراق، قهرمان جام ملت‌های ۲۰۲۷ عراق است.

اکنون عدنان درجال، رییس فدراسیون فوتبال عراق، پس از تجربه این کشور در میزبانی از جام خلیج فارس که به تازگی با قهرمانی عراق به پایان رسید، از درخواست میزبانی کشورش برای رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷ خبر داد.

البته عراق در رقابت برای میزبانی تنها نیست و با توجه به دورخیز عربستان برای میزبانی جام جهانی ۲۰۳۰، بعید نیست این کشور نیز در میزبانی جام ملت‌های ۲۰۲۷ درخواست میزبانی رسمی بدهد و البته، کشورهای شرق آسیا را نیز نباید از قلم انداخت.

آنچه مشخص است عراق پس از خروج کامل از بحران جنگ در سالیان اخیر، با تجهیز ورزشگاه‌های قدیمی و ساخت استادیوم‌های جدید، برای میزبانی از رویدادهای بزرگ آماده شده و مدیران فوتبال این کشور بدشان نمی‌آید در سالگرد بیست سالگی قهرمانی در آسیا، این بار در خاک خود به این عنوان دست پیدا کنند.

ای اف سی
جام ملت های آسیاجام ملت های آسیا
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

جام ملت های آسیاجام ملت های آسیا

مشاهده جدول کامل جام ملت های آسیا و برنامه و نتایج بازی های جام ملت های آسیا به همراه اخبار و ویدئوهای اختصاصی#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...